Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni....


jebaka

Rekomendowane odpowiedzi

Co komu przeszkadza to, że mam podpis "jebaka" ?? Każdy chyba może mieć nick jaki chce. Ja się do czyiść nicków nie czepiam choć niektóre tez mnie śmieszą. Szkoda, że to forum odwiedzają też ludzie czepiający się wszystkiego dookoła. Na szczęście są w mniejszości. Pozdrawiam wszystkich Normalnych Forumowiczów, którym nie przeszkadza jebaka;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni....

Ano to komu przeszkadza, że nick "jebaka" jest po prostu nieestetyczny. Równie dobrze możesz się nazwać "rzadkie gówno", albo "rzygowiny". Jeśli nie widzisz w tym nic zdrożnego, to nie mamy o czym mówić, bo jesteś na poziomie Neandertalczyka (i nie wiem, czy w tym momencie nie ubliżam Neandertalczykom), jeśli chodzi o stopień ewolucji i wszystkiego, co ona z sobą niesie. I nie mów mi o tolerancji, bo jesteś typowym przykładem kogoś, kto jej nie posiada, używając takiego nicka. A teraz, żebyś zrozumiał: pierdol się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni....

Jeżeli ja jestem na poziomie Neandertalczyka to dla ciebie się zakres skończył. Stary ty się gubisz w tym co mówisz. Swoim nickiem "Jebaka" wyrażam swoją nietolerancyjność?? Ciekawe w jaki sposób:D Za to twój nick jest po prostu zajebisty!! Jakby wszyscy sobie taki wybierali to na forum byłoby 10 Krzyśkówk i temu podobnych. Widać, że się wygłupiłeś z tym jebaką i teraz już sam nie wiesz co masz pisać więc piszesz: "pierdol się" - to rzeczywiście na poziomie Neandertalczyka.

p.s. Nie zamierzam się pierdolić bo sam tego nie robie w przeciwieństwie do ciebie chyba??

p.s.2. nick jest nieestetyczny - ciekawe sformułowanie. To wiesz co może by tak podać liste nicków niestetycznych co??

p.s.3. Skoro ci mój nick nie przeszkadza to po co o nim piszesz??

p.s.4. Widać, że nie dorosłeś do tej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni.... taaaaaaa

W jakim celu ludzie... ba !!! - narciarze ubliżają sobie nawzajem i to jeszcze w tak błahej sprawie. Nieważne jak kto się nazywa, jak kto wygląda, jak jeździ na nartach... ważne czy jemu samemu z tym dobrze. Gdy widzę o co się tu ludzie kłócą, to czasami myślę, że przydałoby się, żeby Polską porządzili trochę starzy dobrzy punkowcy, anarchia miałaby dla naszego poziomu umysłowego zbawienny wpływ.

Ludziska nie kłóćta się ło jokieś tom pierdoły, tyko ino rozem jokiegoś szusa wykręćcie i wtedy zobocycie kto lepszy i niebedzieta sobie więcej jak te psy do gardeł skokoć !!!

Pozdrawiam śnieżnie, mroźnie i narciarsko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do krzysiekk

Tak dla informacji: to nie pisałem o sesji do ciebie więc się nie wtrącaj. Jest taka zasada: niepytany milczy. Więc z łaski swojej nie odpisuj do mnie nic bo mnie to nie interesuje co myślisz. Jeśli już tak nie lubisz "jebaki" to nie rozmawiaj z nim i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni.... taaaaaaa

Zaglądam do mego ulubionego forum i nie wiem o co chodzi.

Rzeczywiście "Jebaka" budzic moze mieszane uczucia (przynajmniej u mnie, chyba że etymologia tego słowa wywodzi się z jakies gwary regionalnej i znaczy cos innego niż myślę), ale zdycydowanie wolę kulturalnych ludzi z niekulturalnym nickiem niz odwrotnie.

To nie jest forum ortograficzne, więc wytykanie błędów jest chyba nie na miejscu.

Jebaka -gratulacje dla bratanka.

Niech Śnieg będzie z Wami

Darek

Ps

Przyznaję tez racje Jebace, ze imie plus pierwsza litera nazwiska jest mało oryginalne i tu bije się w piersi. Zajrzałem kiedys na to forum na chwilę po jakąś radę i nie chciało mi się głowić nad czymś wyszukanym. Ponieważ narty mnie wciągnęły i to forum także to zostałem tutaj na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni.... taaaaaaa

zgadzam się z przedmówcą....krzysiekk pojawił się na forum i jak na razie zajmuje się pierdołami które z nartami nie mają nic wspólnego...chyba nie w tym celu się tu spotykamy. Współczuję jebace że na niego trafiło. Możemy podyskutować o moim nicku - kony - może komuś kojarzy się z koniem ? co ? a może z krową. eee szkoda gadać....pozdrawiam narciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni....

Jak wiadomo na forum każdy może wypowiedzieć swoją opinię ( w tym przypadku na tematy narciarskie - głównie) wobec czego nie dobieramy sobie sami towarzystwo, ale obracamy się w tym które się tu stworzyło. A jak Ci zapewne wiadomo w towarzystwie obowiązuje pewna kultura osobista, której Ty za grosz nie posiadasz. Jak również zapewne wiesz nie jesteś tu sam i pewne poszanowanie dla innych użytkowników forum się należy !

Wstyd mi, że z tego samego miasta jesteśmy...

Pozdr.

Monika

ps. co do ksywek to niech każdy ma jaką chce byle nie wulgarną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni....

Krzysiu czego ty sie wogole czepiasz? Sam znam osobe o nazwisku Wozignój i co? Czy taka osobe skreślił bys z listy przyjaciol przez nazwisko? Czy ono jest nieestetyczne? Poza tym zaloze sie ze nie raz i nie dwa razy w ciagu dnia zdarza ci sie przeklnac, jesli nie to rzuc kamien... jeszcze raz. A jesli tak to nie wypowiadaj sie wiecej na ten temat, bo pomijajac nick wypowiedzi jebaki duzo bardziej mi sie podobaja niz Twoje.

pozdrawiam, Maciek Bolanowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że ludzie są tolerancyjni....

Oj Miodzio dostało Ci się. Wiesz nic nie mówiłem bo z cudzego nieszczęścia zawsze mi nie do śmiechu jednak ta sytuacja przypomniała mi jako żywo twoją uwagę co do mojej ortografi. Masz napewno wiele innych zainteresowań rozwiń je może na forum zamiast..........

Pozdrowionka dla Wszystkich!

Jest śnieg gdyby ktoś nie wiedział można na nartkach śmigać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...