Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Jacek :) Nie trzymaj nas/mnie na lince :)

Chciałem drugi przejazd zobaczyć, bo w I "na ręcznym" jechałem, a w drugim miałem zamiar jechać szybciej - haha! Wyszło gorzej z czasem, ale waruny już były gorsze.

Tak więc ciekaw jestem, jak wyglądało. To moje pierwsze filmy z nart, więc wdzięczny Ci jestem, że sfilmowałeś to wszystko. Za zdjęcia dzięki wielkie dla Agnieszki :)

No i jeszcze rakietnice :) i rzuty na taśmę...

Film już się wysyła na serwer. Samo renderowanie zajęło mi prawie 2 godziny, a teraz muszę wysłać do sieci prawie 1 GB filmu, a to też potrwa ponad 2,5 godziny! To niestety zajmuje trochę czasu.

II przejazd córki możesz już oglądać na skionline.tv

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że nie jezdzi na komórkach....(bez obrazy)

luz, na komórkach nie mam zamiaru póki co jezdzic bo wiem w którym jestem miejscu:) to były Head SuperShape 184cm, tegoroczne.. uwagi możesz mi napisac na PW jak chcesz, bo wiem że są.. bedą poprawiane hehe.. szkoda że nie przyjechałeś!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy !!! Ja tez ciagle myslami jestem na nosalu, albo pod nosalem w karczmie. żałuje tylko ze dolaczylem do Was 2 dnia. W dzien treningu - piatek - pytalem kilku ludzi przy slalomie czy sa ze skionline - ale bez powodzenia. Tak wiec zjezdzalem sobie do zamkniecia czyli do 18 00 . O godzinie 17 30 wlaczono oswietlenie i mimo ze bylem jedyna osoba na stoku nie wyrzucono mnie - brawo Nosal ! A o 18 00 wylaczono swiatla rowniez w karczmie....ale do rzeczy bo tak jak napisałem na wstepie myslac o tych wspanialych chwilach, swietnie zorganizowanej imprezie - zastanawiam sie ile to musialo kosztowac pracy, wczesniejszych przygotowan.....Bardzo Ci Jacku - administratorze za to dziekuje!!!!! Pewnie to wynik dlugich przemyslen i wielu wysiłkow - bylo warto !!! zabawa byla przednia a i sportowa rywalizacja super. Ciekawe czym nas zaskoczysz w przyszlym roku. Filmy i zdjecia / wielkie dzieki Agnieszko jestes Wielka !!!!!! / sa wspaniale chociaz tak jak Boggie czuje sie jak KOZA . to daje do myslenia ze mamy inne wyobrazenie o swojej sylwetce , jezdzie - kamera to rewiduje bezlitosnie. Z drugiej strony to nie byl bardzo latwy slalom - dla mnie to byla walka o utrzymanie sie w slalomie. Z przyjemnoscia obejrzalem przejazdy kolegow bo na zywo to nie bylo mozliwe. Bończa - brawo !!! bardzo mi sie podobal Twój zjazd, takze innych Afrikaner, Luke. Boggie,Musial ,musialbym pewnie wymienic wszystkich.

mysle ze w przyszlym roku bedziemy sie scigac i bawic w znacznie wiekszym gronie !!!

Ja juz nad tym pracuje i polecam wszystkim znajomym strone SKIONLINE wierzac ze lykna forumowego bakcyla.

jacek

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukee, dlaczego? W przyszłym roku mam taki pomysł, aby zachęcić zawodników do startu. Przecież chodzi o to, aby popatrzyć i podpatrzyć. Zrobimy kategorie profi i dawaj, niech się ścigają z nami.

Ja bardzo miło wspominam udział w zawodach z mistrzami olimpijskimi, czy zawodnikami pucharu świata, a tak się szczęśliwie złożyło, że miałem okazję startować z największymi gwiazdami tzn. Ingemarem Stenmarkiem i Franzem Kammerem. Może kiedyś ściągnę tego typu gwiazdy na nasze zawody?! :P

Eeee...no jak tak mówisz to też jestem za. Fakt...za mała frekfencja była zeby oddzielić profesjonalistów. Jak bedzie więcej ludu i podział to każdy bedzie miał szanse w swojej grupie...i o to mi w poście chodziło. A poza tym to podpatrywanie...warto.

Wracając do imprezy...dyskutowaliśmy w karczmie i byliśmy jednego zdania, ze brakło w piątek podpowiedzi instruktorów, myślalem ze coś podpowiedzą...bo w programie stało "trening z instruktorami" i to zmyliło (trudno było tez od nich tego wymagać..bo niby czemu) Ale spoko...następnym razem to już doświadczeni... inaczej pewnie podejdziemy do tematu.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to panie master czemu nie przyjechałeś się zmierzyć w swoich extra ciuszkach? :) i zgrywasz się na mnie co?

ostatnio merytoryka twoich postów jest tak słaba ze aż mnie boli w plecach:)

chodź pościgamy się razem zobaczymy kto będzie szybszy hmm? ten w gumie wyglądający dobrze wg Ciebie na mecie czy Ty :)

Mnie po niczym się nie odbija bo mam do siebie duzy dystans którego Tobie brakuje :)

Chciałem zauważyć tylko że imprez z zawodami Skionline to przez parę lat było już kilka i jedne jedyne które opuściłem z powodu choroby to były właśnie te ostatnie, a z tego co pamiętam, a pamiętam dobrze to na żadnych Ciebie nie było:cool:.

Myślałem że oczekujesz konstruktywnej krytyki, ale teraz widzę że oczekiwałeś zupełnie czego innego, sorry że źle odczytałem Twoje oczekiwania:rolleyes:, a dystans do siebie.... :rolleyes:, wnioskując po tym co napisałeś jest raczej odwrotnie.

----------------------------------------------------------------

Mnie osobiście podobał się przejazd Bończy. Rafał jedzie pewnie, konsekwentnie, panuje nad nartami, a nie narty nad nim. Oczywiście nie jest to szybki przejazd, choć porównując różnicę w czasie pomiędzy nim a gumowcami to nie jest jakaś wielka przepaść(ok 7 sekund), należy jeszcze dodać fakt że jest bez mała ponad 2 razy starszy od tych wcześniej wspomnianych:p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak czytam sobie o zawodach i mnie po mału bierze.:)

Ale zanim się zapiszę w przyszłym roku, mam niedyskretne pytanie o ilość uczestników w tych zawodach po 50-tce:confused:

A jak Ci powiem, że jeden z zawodników Pan Bolesław ma po 70. to przestaniesz się pytać o takie drobiazgi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega JC już napisał że zawody w 2012 będą na tym samym stoku . Tylko nie licz na fory bo czas młodocianych i starszych był praktycznie taki sam . Tu masz LINK do wyników .

.

Tylko JC musi porozmawiać z tym panem co ratrakiem jeździł zeby się tym razem bardziej postarał no i zeby mniejszego bułgara ustawili i będize ok:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...