Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Arctica kaski, gogle, rękawice


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Gogle i okulary jak najbardziej mogę polecić, świetne wykonanie lepsze aniżeli np Uvex ,szybki tez bardzo dobre nawet w tym sezonie maja dwa odcienie z polaryzacją, Rękawice brałem kiedyś na sklep niby wygodne miękka skóra, ale było kilka reklamacji bo zaczynały się pruć wiec zrezygnowałem w tym sezonie. Co do kasków jednak opieram się na włoskich produktach chociaż te Arctica ładnie wyglądają ale jakoś nie mierzyłem na głowę wiec jak z wygoda nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Kuba BB ale z tym Uvexem to chyba lekko przesadziłeś.
nie nie przesadziłem. Uvexa obserwuje od bardzo dawna 70% firm robi już gogle dużo lepsze jakościowo w ciekawszych designach od Uvexa co do szybek Uvexa szału nie ma żółć w najróżniejszych odmianach i odcieniach która męczy oczy. Polaryzacja która jest już standardem dalej u nich w kosmicznych cenach. Jakbyś wziął do reki Uvex Supersonic a Arctica G-68 Yakuza nie ma najmniejsze różnicy wykonania a cenowo przepaść.

supersonicarctica.JPG

supersonicarctica.JPG.e699cc98cbfc50c64d4b2fae3b4c56c1.JPG

Edytowane przez KubaBB
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla moich Apache Pro z Uvexa to chyba ostani sezon :rolleyes: (jestem z nich bardzo zadowolony ) więc może następne będą Arctici ?

koniecznie muszę je w jakimś sklepie "pomacać" ,zwłaszcza te z szybkami polaryzacyjnymi .

Chociaż z drugiej strony mam pewien dystans do tych nowych marek po przygodzie z goglami z Brendy:cool: , ale jak KubaBB pozytywnie wypowiada sie na temat Arctici to może zaryzykuję:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla moich Apache Pro z Uvexa to chyba ostani sezon :rolleyes: (jestem z nich bardzo zadowolony ) więc może następne będą Arctici ?

koniecznie muszę je w jakimś sklepie "pomacać" ,zwłaszcza te z szybkami polaryzacyjnymi .

Chociaż z drugiej strony mam pewien dystans do tych nowych marek po przygodzie z goglami z Brendy:cool: , ale jak KubaBB pozytywnie wypowiada sie na temat Arctici to może zaryzykuję:)

Apache to jeden z najlepiej sprzedających się modeli Uvexa była tylko wersja z chromem na wysięgnikach który łuszczył się po tyg użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prowadzę zakład optyczny i w tamtym roku sprzedawałem same gogle Arctica, naprawdę są dobrze wykonane, najlepsze chyba są Yakuza jak dla mnie chodzi o design, warstwa anti fog sprawdza się ale ja i tak przed wyjazdem na narty traktuje szybki w goglach płynem anti fog i jest super. Jak ktoś by chciał to mogę zrobić cenę lepszą niż na alledrogo :) jak coś to pisać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...