Narty - skionline.pl
Jump to content

tomi33

Members
 • Content Count

  571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by tomi33

 1. Od Suwałk na północ rejon jeziora Szurpiły i Hańczy.
 2. Mnie pot zalewał strasznie i musiałem coś z tym zrobić. Jak ciepło to mam w zapasie drugą opaskę bo jedna nie wydala, a i tak z brody kapie. ( kumpel ma pocięty na opaski cienki komin i też spoko rozwiązanie )
 3. Ja używam cienkiej letniej opaski z Attiq i problem się rozwiązał,nie leje się po twarzy i okularach...no i nie kapie tak z kasku.
 4. W POSZUKIWANIU PODJAZDÓW. No nie znalazłem ale z przejażdżki jestem zadowolony.Jutro trzeba w drugą stronę czegoś poszukać,choć jestem tu co roku i chyba górek nie znajdę....pozdrowienia z Chałup.
 5. Na piachu i błocie to zawsze jest problem,można założyć agresywniejszy bieżnik(ja mam Maxixis ardenta ). Weź pod uwagę po jakiej nawierzchni więcej jeździsz bo w MTB różnie bywa i z wszystkim można się spotkać na trasie.....a opony nie zmienisz.Trzeba się przyzwyczaić że raz lepiej trzyma a raz gorzej,takie jest MTB.Trzeba ciśnąć i tyle
 6. Po drugiej stronie bramy krakowskiej.Obrót o 180 stopni
 7. Trochę się pokręciłem po okolicy.🚴‍♂️
 8. Dzisiaj spokojnie to był czas na jakąś fotkę.🚴‍♂️
 9. Siodełko pewnie jest ok. , Ty masz tyłek za miękki . Pojeździsz przyzwyczaisz .🚴‍♂️
 10. Pobłądzone - pojeżdżone .....ale udało się zrobić trochę szybkich podjazdów.🙂🚴‍♂️
 11. Trochę udało się wczoraj pokręcić,zdjęć nie robiłem bo pogoda niestabilna i starałem się poprawić na segmentach w lesie
 12. Nie mam doświadczenia z szosą ale u mnie na treningu MTB w lesie średnia to od 15 do 19 km/h w zależności jaki teren i jakie przewyższenia,a jeżdżę ostatnio sporo. Na asfalcie po płaskim to 30 km/h +- .Ale na dłuższą metę utrzymać taką prędkość to trzeba nieźle kręcić.Po prostu nie ten sprzęt nie na taki teren. Można też porównać jazdę 2h w lesie i to samo na szosie.....ja po 2h lasu wiem że dobrze pojeździłem.
 13. Trochę pojeżdzonę choć noga dziś nie podawała tak jak wczoraj.Parę zdjęć jak wygląda dewastacja leśnych ścieżek przez pseudoprzemysł wycinkowy w naszym lesie.Do niedawna ten szlak wyglądał normalnie,teraz nie da się przejechać😖
 14. Wolne w pracy trzeba spożytkować....ciągnie wilka do lasu 😉
 15. A najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby kręcić , czy to na szosie czy MTB nie ma znaczenia.
 16. Polecam Attiq,mam trochę ciuchów .Teraz maja w promocji fajne wietróweczki.
 17. Pogoda w kratkę,myślałem że się uda uniknąć deszczu ale i tak mnie dopadł.Najważniejsze że trochę pokręcone.
 18. Wycieczka turystyczno krajoznawcza po okolicy.🚴‍♂️🙂
 19. W kobylańskiej nie łaziłem,trochę w będkowskiej i dolina prądnika na łaskawcu.Miałem sąsiada no i mam bo w sumie niedaleko mieszka co dużo łaził po górach (Wojtek Kurtyka) i z nim trochę połaziłem po okolicznych skałkach.
 20. A na MTB można wszędzie.:) Dzisiaj już tak nie pobłądziłem jak ostatnio u "siebie" w lesie , ale poszło fajnie i pogoda rewelka.:).....tylko ta susza martwi.
 21. Przy tej suszy co jest w lesie to nic nie urośnie,strasznie sucho i jak nie popada to będzie kiepsko bo też mogą wprowadzić zakaz wstępu.
 22. 👍 więcej błądzenia,więcej nabitych dobrych kilometrów
 23. W końcu w normalnym terenie
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...