Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty dla średnio zaawansowanego narciarza:)?


Pawelrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem na ten sezon kupić narty mam przeznaczone na ten cel 1500zł.

Jestem średnio zaawansowanego narciarzem moje umiejętności oceniam na 5-6.

W intersporcie znalazłem następujące modele:

Fischer Motiva 74 SW, Fischer RC4 Superrace SC, Salomon XW Tornado ltd.

Które z tych nart były by najlepsze dla mnie? Oczywiście jeśli możecie polecić coś innego tym byłbym wdzięczny. Dodam tylko że mam 24 lata 182 cm 82 kg.

Z góry dziękuję za jakieś wskazówki i Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem na ten sezon kupić narty mam przeznaczone na ten cel 1500zł.

Jestem średnio zaawansowanego narciarzem moje umiejętności oceniam na 5-6.

W intersporcie znalazłem następujące modele:

Fischer Motiva 74 SW, Fischer RC4 Superrace SC, Salomon XW Tornado ltd.

Które z tych nart były by najlepsze dla mnie? Oczywiście jeśli możecie polecić coś innego tym byłbym wdzięczny. Dodam tylko że mam 24 lata 182 cm 82 kg.

Z góry dziękuję za jakieś wskazówki i Pozdrawiam

Pawel

Paweł,

Narty, które wymieniłeś to modele różnych typów! Motive to all mountain, a RC4 to race. Może napisz jaki rodzaj jazdy preferujesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek ma rację:D.Jeśli lubisz krótki skret na przygotowanych trasach to fischer race sc,ale jeśli szukasz narty wielozadaniowej to allmountain,czyli wybór pomiędzy motive a tornado:rolleyes:Ja osobiście polecam salomona xw tornado,chociaż fischer też wygląda na ciekawą nartę;).Salomon tornado to jednak sprawdzona marka,od lat górna półka wśród allmountain:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej w Intersporcie nic nie kupisz bo tam nie ma długosci pod twoje potrzeby, z tego co mają w Krakowie i mają mieć prawie wszystkie narty będą w długościach max do 170 a często krótszych, do tego Tornado z Intersporu to chyba wersja zwykła a nie Ti - ale tak naprawdę to trudno powiedzieć co to za narta bo cena jej jest jakaś podejrzanie niska. Motive 74 to dosyć niski model, reszta - to musisz coś napisać o sobie i swoich oczekiwaniach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie mojim tematem:)

Jaka długość narty była by optymalna dla mnie?

Moj styl jazdy jest bliżej nie sprecyzowany i tu jest porblem:) Lubie dynamiczna jazde.Powoli zaczyna odkrywać jazde na krawedziach i sprawia to niezła frajde jezdza raczej po przygotowanych trasach choć nie wykluczam jazdy poza trasa.

Jeśli mielibyście jakiś propozycje to były by mile widziane:)

Wydaje mi sie że narta uniwersalna by była lepszym rozwiazaniem choć nie mam pewności:)Czy narta uniwersalna nadaje sie do doskonalenia jesty na krawedziach?I czy ogolnie bedzie można na niej poszaleć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...