Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzedam Atomic SX12 08/09 Jak nowe


Rekomendowane odpowiedzi

co do ceny... to czy uważacie, że za nową nartę(prawie) bo jest to narta prywatna zakupiona w sklepie, nie ściągnięta z Austrii czy coś w tym stylu która służyła jako sprzęt w wypożyczalni i jednym słowem jest w agonalnym stanie z 80% ubytkiem krawędzi... to dużo.....?

Co do manipulacji słowami kluczowymi szanowny Panie Picie... nie jest to zabronione.

Natomiast niedozwolonym jest wprowadzanie w błąd opisu aukcji a jest to zasadnicza różnica.

Pozdrawiam i zapraszam

Edytowane przez fz6s@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny... to czy uważacie, że za nową nartę(prawie) bo jest to narta prywatna zakupiona w sklepie, nie ściągnięta z Austrii czy coś w tym stylu która służyła jako sprzęt w wypożyczalni i jednym słowem jest w agonalnym stanie z 80% ubytkiem krawędzi... to dużo.....?

to co myślę na ten temat napisałem, cena jest wynikiem tego co żąda sprzedający i tego ile kupujący jest w stanie zapłacić,

Co do manipulacji słowami kluczowymi (...) nie jest to zabronione.

czyżby? zabronione pewnie nie ale narusza zasady wystawiania, pewnie dlatego w formularzu allegro "zgłoś naruszenie zasad" -> "zgłoś naruszenie dotyczące opisu" jest wariant -> "manipulacja słowami kluczowymi"?

ja tego nie zgłaszam bo to nic nie daje, jednocześnie nie mówię, że mnie nie denerwuje jeżeli czegoś szukam i wyszukiwarka wyrzuca mi setki rzeczy, które mnie nie interesują, a których i tak nie kupię,

dużo aukcji jest tak wystawionych co nie znaczy, że jest to zgodne z zasadami, ale allegro interesuje kasa a nie jakieś zasady które sami ustalili, ale to OT,

brat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Panowie, że szukacie dziury w całym.

Narta co prawda jest z sezonu 08/09 ale za to w nienagannym stanie.

Jeżeli nie jest na Twoją kieszeń to trudno, tylko nie rozumiem jednego dlaczego jesteście aż tak bardzo zdziwieni. Zapłaciłem za nią 2200zł. jest niemal że nieużywana a Wy robicie jakieś przedstawienie.

Jeżeli była by zaorana i kosztowała 500/600zł to od razu znalazł by sie nowy nabywca.

No cóż tak to jest już w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...