Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie na tyczki


Likaon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Czy wiecie gdzie można na tyczki?

Interesuje mnie wyjazd w jakiejś grupie na trening na tyczki z instruktorem w Alpy. W zeszłym sezonie pierwszy raz spróbowałem i się zakochałem. Może znacie jakiegoś instruktora, który taki wyjazd gdzieś w lutym organizuje. Mogę nawet zabulić bylę instruktor był dobry i jeżdził nowocześnie no i żeby wszystko było profesjonalnie przygotowane. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na tyczki

Witam!

Jeśli jesteś z okolic Katowic to w lutym wyjazd organizuje p.Wójcik ze Sport Center 2001 (sklep w pobliżu placu Andrzeja). Różne grupy jeżdzacych, w tym tzw. wściekli czyli całkiem nieźle zasuwający. Znajomi byli w zeszłym roku i wrócili zadowoleni, tak jak kumpel, który już dwa tygodnie temu był na obozie inaugurującym sezon. Będziesz potrzebował więcej informacji służę pomocą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Gdzie na tyczki

Witam

ja proponuje wyjazd z Tomaszem Cichym i Wislanska Szkołą Narciarska

dobra zabawa opcjonalnie - jak nie chcesz to nei musisz:-)

za to tyczkii boje carvingowe chyba oboewiazkowe:-)

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na tyczki

Skadinad wiem o czymś takim, ale moze byc juz nieaktualne [cytat]:

Zainteresowani szkoleniem na tyczkach 6-15 grudnia do Les2Alpes pod okiem

francuskiego trenera i Szymona Bachledy (syn A. Bachledy Jr) - szczegółowe

informacje do 27 pazdziernika superlasot@poczta.onet.pl lub 501 866 916

-prosić Ankę (2200-szkolenie,skipass,ubezp.podroz, kwatera)

Pozdrawiam

Bosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na tyczki

Z Szymkiem Bachleda to mozna sie napic wodki (no nie murzin?), natomiast czy akurat trenowac tyczki to przy calej sympatii nie bylbym pewien.

Poza tym ja nie wiem czy akurat ludzi tacy jak my chcacy sie pobawic w jazde na tyczkach musza od razu szukac osob z

"nazwiskiem" zeby ich teo uczyly - mysle ze na naszym poziomie nie ma to najmniejszego znaczenia, niewatpliwie natomiast odbije sie na zawartosci portfela.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na tyczki

czesc Jacku!!! no coz...napic mozna tylko chlopak potem nas przez dwa dni nie odwiedzal (podobno z braku czasu...:)))) !) i masz racje!-wcale nie trzeba "nazwisk" ! w marcu stawial nam slalom jakis francuzik oraz slozyl radami technicznymi i byl naprawde debesciak a nazwiska jego do tej pory nie pamietam...pozdrawiam-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na tyczki

Nie wiem ... nie mnie oceniać, bo go nie znam osobiście ani nie miałem z nim do czynienia na żadnej płaszczyźnie. Po prostu o czymś takim wiedziałem i napisałem. BTW w ten wyjazd jest jakoś (nawet nie wiem jak) zaangażowana córka mojego kolegi z pracy, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia, tzn. nie mam w tym żadnego biznesu, aby "nagonić" uczestników tego wyjazdu :-))). Wydaje się, że rzeczywiście cena jest wysoka, ale ... prawo wyboru. Mam nadzieję, że potraktowaliście to tylko jako podanie informacji.

To tak gwoli wyjaśnienia.

Pozdrawiam

Bosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na tyczki

Spoko, nawet mi to do glowy nie przyszlo. Ja tez nie mowie ze te wyjazdy sa zle, bo nigdy na nich nie bylem. Wydaje mi sie tylko, ze pisanie o nauce u brata Andrzeja Bachledy to troche nie fair, bo on akurat bodahjze nigdy narciarstwa nie trenowal.

Pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...