Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja .... jaki ośrodek wybrać???


ewawika7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów !!!

Chcę z rodzinką i znajomymi wybrać się na narty w Tatry Wysokie najlepiej, ale nie mam pojęcia , który ośrodek wybrać. Jesteśmy raczej początkujący , choć już nie raz narty mieliśmy na nogach. W ekipie będą dzieci od 8 lat wzwyż.

chcemy mieć ładne widoki , dobre i długie trasy i w dodatku za przystępną cenę.

Co polecacie??? może macie sprawdzone miejsca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatrzanska Lomnica

Tatrznska Lomnica.pelno niedrogich pensjonatow i hoteli.Do wyciagu z buta masz pare munut.ostatnio duzo sie tu pobudowalo.do Strbskiego Plesa masz 30 min.a tam widoki i supet trasy.Niezle szybkie wyciagi i nowe trasy.Do Bachledowej Doliny tez jakies pol godzinki.Jak sie znudzi nartowanie to w Popradzie masz niezly akwapark.W Lomnicy polecam Pension Slalom (spanie) i Stara Mama (zarcie).wiecej znajdziesz w googlach... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tatrach Wysokich w sumie tylko te dwa ośrodki Tatrzańska Łomnica i Strbske Pleso. Byłem tam kilka razy, są ładne widoki:). Jednak dużo więcej tras jest ciut dalej na Chopoku w Jasnej. Mieszkałem w Hotelu Junior na samym stoku Biela Put. Z dziećmi rewelacja - wychodzi się w nartach z hotelu, nie trzeba nigdzie jeździć. Połączone ze sobą wszystkie trasy. Zresztą wszystko w necie znajdziesz. Z tych 3 wybrałbym Chopok. Jednak ceny w sezonie nie są tam niskie:(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów !!!

Chcę z rodzinką i znajomymi wybrać się na narty w Tatry Wysokie najlepiej, ale nie mam pojęcia , który ośrodek wybrać. Jesteśmy raczej początkujący , choć już nie raz narty mieliśmy na nogach. W ekipie będą dzieci od 8 lat wzwyż.

chcemy mieć ładne widoki , dobre i długie trasy i w dodatku za przystępną cenę.

Co polecacie??? może macie sprawdzone miejsca??

W dobrych cenach i z wymaganiami tego typu tylko Alpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

Chcę z rodzinką i znajomymi wybrać się na narty w Tatry Wysokie najlepiej ...

Jesteśmy raczej początkujący ...

chcemy mieć ładne widoki , dobre i długie trasy

Strbskie Pleso - bardzo ładna miejscowość, ale właściwie ma tylko jedną długą fajną trasę czerwoną i drugą krótką ściankę, jeszcze bardziej wymagającą niż ta pierwsza. Tak więc jeśli w ekipie są zupełni początkujący, to będzie ambitnie. Ta dłuższa trasa nie jest aż tak trudna, poza jednym miejscem.

O ile pamiętam tras niebieskich nie ma wcale, jeśli nie liczyć malutkiego wyciągu dla małych dzieci.

Więc jeśli ma być dużo tras łatwych, to raczej nie Tatry Wysokie, no chyba, że Zdiar - kilka łatwych tras, ale nie za długich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z djkoval. :)

Wysokie Tatry to w zasadzie 2 ośrodki Tatrzańska Łomnica i Strbske Pleso i w żadnym tanio nie będzie, a i trasy narciarskie dla początkujacych - takie sobie :(

Moim zdaniem warto rozważyć alternatywę Niskich Tatr z ośrodkiem Jasna (Chopok). Zróżnicowanie tras i jakość infrastruktury technicznej powinna zadowolić każdego. Dużo możliwości spędzenia czasu po nartach ( Kapielisko termalne Tatralandia, zwiedzanie Jaskini Demianowskiej). Widoki, również są OK - Chopok 2024 mnpm - piękna panorama (jak pogoda dopisze :D)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...