Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typujemy Monachium


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Lista zawodników zakwalifikowanych do jutrzejszych zawodów w Monachium

mężczyźni:

1. JANKA Carlo SUI

2. RAICH Benjamin AUT

3. SVINDAL Aksel Lund NOR

4. CUCHE Didier SUI

5. KOSTELIC Ivica CRO

6. LIGETY Ted USA

7. WALCHHOFER Michael AUT

8. HIRSCHER Marcel AUT

9. BAUMANN Romed AUT

10. MILLER Bode USA

11. LIZEROUX Julien FRA

12. JANSRUD Kjetil NOR

13. HERBST Reinfried AUT

14. FILL Peter ITA

15. HEEL Werner ITA

16. NEUREUTHER Felix * GER

Kobiety:

1. VONN Lindsey USA

2. RIESCH Maria GER

3. MAZE Tina SLO

4. GOERGL Elisabeth AUT

5. MANCUSO Julia USA

6. SUTER Fabienne SUI

7. FISCHBACHER Andrea AUT

8. REBENSBURG Viktoria GER

9. PIETILAE-H. Maria SWE

10. WORLEY Tessa

11. KIRCHGASSER Michaela AUT

12. FENNINGER Anna AUT

13. KAMER Nadja SUI

14. GISIN Dominique SUI

15. MERIGHETTI Daniela ITA

16. RIESCH Susanne GER

Zasady:

Rules for the City Event (Munich 02.01.2011)

Qualification

The top ranked 15 ladies and the top ranked 15 men of the Overall World Cup

Starting List (WCSL) are qualified for this parallel event.

The host nation may apply for one wild card for Ladies and one for Men if there are

no qualified athletes among the top 15 ranked athletes from that nation. If the host

nation is present in the top 15, the top ranked 16thathlete of the Overall World Cup

Starting List (WCSL) qualifies automatically. If qualified athletes do not enter the

event, the 16th ranked and following athletes of the Overall World Cup Starting List

(WCSL) may enter.

Modus

Parallel event. (ICR Art.1220 -1231)

Disqualifications: No disqualification in the first run of the round.

Maximum time penalty: 0,50 sec.

Disqualification 2nd run of the heat: ICR Art 1232.1 – 1232.2

If neither competitor finishes the second run, the result of the first run counts. If both

were disqualified or did not finish the first run, the competitor who successfully skied

the furthest distance in the second run will advance to the next round. In case of a tie

after two runs, the result of the first run counts. In case of a tie in both runs, a re-run

will be carried out whereby the course is decided by draw.

The rules of the ICR and the World Cup rules are valid.

Run down order

Heat 1 competitor 1/16

Heat 2 competitor 9/8

Heat 3 competitor 5/12

Heat 4 competitor 13/4

Heat 5 competitor 3/14

Heat 6 competitor 11/6

Heat 7 competitor 7/10

Heat 8 competitor 15/2

Overall World Cup Points

World Cup points are awarded to all competitors and their Nations.

The winner is awarded 100 points

The second is awarded 80 points

The third is awarded 60 points

The fourth is awarded 50 points for the individual World Cup Overall

All losers of the second round are awarded 30 World Cup points for the individual

Word Cup Overall

All losers of the first round are awarded 15 World Cup points for the individual World

Cup Overall.

Prize Money

Minimum prize money per gender: 100’000 CHF

1. Place CHF 40’000.- per gender

2. Place CHF 30’000.- per gender

3. Place CHF 20’000.- per gender

4. Place CHF 10’000.- per gender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zawodników zakwalifikowanych do jutrzejszych zawodów w Monachium

mężczyźni:

1. JANKA Carlo SUI

2. RAICH Benjamin AUT

3. SVINDAL Aksel Lund NOR

4. CUCHE Didier SUI

5. KOSTELIC Ivica CRO

6. LIGETY Ted USA

7. WALCHHOFER Michael AUT

8. HIRSCHER Marcel AUT

9. BAUMANN Romed AUT

10. MILLER Bode USA

11. LIZEROUX Julien FRA

12. JANSRUD Kjetil NOR

13. HERBST Reinfried AUT

14. FILL Peter ITA

15. HEEL Werner ITA

16. NEUREUTHER Felix * GER

Kobiety:

1. VONN Lindsey USA

2. RIESCH Maria GER

3. MAZE Tina SLO

4. GOERGL Elisabeth AUT

5. MANCUSO Julia USA

6. SUTER Fabienne SUI

7. FISCHBACHER Andrea AUT

8. REBENSBURG Viktoria GER

9. PIETILAE-H. Maria SWE

10. WORLEY Tessa

11. KIRCHGASSER Michaela AUT

12. FENNINGER Anna AUT

13. KAMER Nadja SUI

14. GISIN Dominique SUI

15. MERIGHETTI Daniela ITA

16. RIESCH Susanne GER

Większość z nas typowała jakiś czas temu, więc ta lista niestety nie pomogła wielu typującym forumowiczom...

forma rozgrywania zawodów jest nowa, duże niedociągnięcia ze strony organizatorów zawodów jak i organizatorów naszego typowania...

pełna komercha w Monachium... zaproszono Herbsta..., Millera....

co to jest,,, a gdzie lepsi slalomiści??? gdzie liderka slalomu kobiet??? i liderzy spośród mężczyzn...

Zwracam się z uprzejmą prośbą o nieuwzględnianie tych zawodów do głównego typowania.

jako powody podaje:

1. Niejasne sprecyzowanie zawodów - w zakładce typowania widniało to jako slalom, a było to coś zupełnie innego... - Wodzirej powinien o tym poinformować typujących w sposób jasny i zrozumiały...

2. Zbyt późno podano nam listę zakwalifikowanych uczestników zawodów.(niecałe 24 h przed startem)

3. Sposób wyboru zawodników był i jest dla większości forumowiczów nadal niejasny,(Podejrzewam, że wybierano ich marketingowo, a nie kierując się umiejętnościami slalomowymi) - o czym też nas nie poinformowano przed Typowaniem.

Nie wymagam od głównego wodzireja informowania nas o wszystkich kontuzjach czy brakach poszczególnych zawodników w zawodach - pozostaje to w naszej gestii i w pełni profesjonalnym podejsciu do obstawiania. W związku z tym, że monachijskie zawody były precedensowe proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego protestu... hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na protest kolegi zioma, odpowiadam( w imieniu swoim, a nie organizatora).

1.był to City Event, konkurencja nowa dla pucharu świata, odbywajaca się w formule slalomu równoległego. W jaki sposób i kto miał to Tobie dokładnie opisać?

2.Lista startowa do każdych zawodów PŚ jest publikowana niecałe 24 h przed zawodami, a zasady kwalifikacji były znane od dawna. To że niektórzy zawodnicy zrezygnowali ze startu to jest zupełnie inna kwestia.

3.Sposób był prosty i klarowny, jeżeli ktoś nie rozumie angielskiego to dużo wcześniej wytłumaczyłem te zasady w stosownym watku na forum.

PS. Też typowałem na slepo, jadąc z kilkudniowego odpoczynku od cywilizacji z telefonu w samochodzie:)

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na protest kolegi zioma, odpowiadam( w imieniu swoim, a nie organizatora).

1.był to City Event, konkurencja nowa dla pucharu świata, odbywajaca się w formule slalomu równoległego. W jaki sposób i kto miał to Tobie dokładnie opisać?

2.Lista startowa do każdych zawodów PŚ jest publikowana niecałe 24 h przed zawodami, a zasady kwalifikacji były znane od dawna. To że niektórzy zawodnicy zrezygnowali ze startu to jest zupełnie inna kwestia.

3.Sposób był prosty i klarowny, jeżeli ktoś nie rozumie angielskiego to dużo wcześniej wytłumaczyłem te zasady w stosownym watku na forum.

PS. Też typowałem na slepo, jadąc z kilkudniowego odpoczynku od cywilizacji z telefonu w samochodzie:)

Pozdrawiam

co tu dużo gadać, jednym się udało innym nie - gra się toczy dalej

ale takie zawody to czysta komercha - widowisko przednie, ale zabrakło najlepszych zawodników w tej dziedzinie - profesorów i tego mi brakowało hmmmm może się myle może to inna dyscyplina... oby potwierdzili swoją klasę w nast zawodach

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z nas typowała jakiś czas temu, więc ta lista niestety nie pomogła wielu typującym forumowiczom...

forma rozgrywania zawodów jest nowa, duże niedociągnięcia ze strony organizatorów zawodów jak i organizatorów naszego typowania...

pełna komercha w Monachium... zaproszono Herbsta..., Millera....

co to jest,,, a gdzie lepsi slalomiści??? gdzie liderka slalomu kobiet??? i liderzy spośród mężczyzn...

Zwracam się z uprzejmą prośbą o nieuwzględnianie tych zawodów do głównego typowania.

jako powody podaje:

1. Niejasne sprecyzowanie zawodów - w zakładce typowania widniało to jako slalom, a było to coś zupełnie innego... - Wodzirej powinien o tym poinformować typujących w sposób jasny i zrozumiały...

2. Zbyt późno podano nam listę zakwalifikowanych uczestników zawodów.(niecałe 24 h przed startem)

3. Sposób wyboru zawodników był i jest dla większości forumowiczów nadal niejasny,(Podejrzewam, że wybierano ich marketingowo, a nie kierując się umiejętnościami slalomowymi) - o czym też nas nie poinformowano przed Typowaniem.

Nie wymagam od głównego wodzireja informowania nas o wszystkich kontuzjach czy brakach poszczególnych zawodników w zawodach - pozostaje to w naszej gestii i w pełni profesjonalnym podejsciu do obstawiania. W związku z tym, że monachijskie zawody były precedensowe proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego protestu... hehehehe

Ziom10,

1. Protest został odrzucony.

2. Proponuję zmienić formę zwracania się do mnie, bo forma "wodzirej" mało mi odpowiada i jest delikatnie ujmując niegrzeczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom10,

1. Protest został odrzucony.

2. Proponuję zmienić formę zwracania się do mnie, bo forma "wodzirej" mało mi odpowiada i jest delikatnie ujmując niegrzeczna.

Dzięki za rozpatrzenie porotestu, nastepnym razem postaram się grzeczniej zwracać do Ciebie, czy "Szeryf" będzie odpowiednim określeniem czy lekko na wyrost??? oczywiście żartuję... Sorry za wodzireja - wiesz tonący się brzytwy łapie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca sezonu jest jeszcze tyle imprez, że duuużo może się zmienić.

Wiem, oczywiście jakby było inaczej to bym to już olał...

Mój poprzedni wpis był pochwałą dla Logistyka bo zawsze zdobywa odpowiednią ilość punktów i jego typy są często trafne...

mi ostatnie weekendy nie idą zbyt dobrze bo troszkę ryzykowałem i kombinowałem w wyniku czego zacząłem odstawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, oczywiście jakby było inaczej to bym to już olał...

Mój poprzedni wpis był pochwałą dla Logistyka bo zawsze zdobywa odpowiednią ilość punktów i jego typy są często trafne...

mi ostatnie weekendy nie idą zbyt dobrze bo troszkę ryzykowałem i kombinowałem w wyniku czego zacząłem odstawać

Logistyk widocznie ma większą wiedzę od pozostałych uczestników i troszeczkę więcej szczęścia . Różnice na mecie w zawodach są tak niewielkie a i liczba zawodników stawających na podium też się powiększyła w tym roku. Już nie ma że Vonn , Riesch , Janka , Cuche czy Miller na bank na podium, w tym roku jest troszeczkę inaczej czyli ciekawiej ale do wytrwałych świat należy czego przykładem jest moja skromna osoba . Od początku zabawy typuje i dopiero w drugim sezonie zwycięstwo w zabawie. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logistyk widocznie ma większą wiedzę od pozostałych uczestników i troszeczkę więcej szczęścia . Różnice na mecie w zawodach są tak niewielkie a i liczba zawodników stawających na podium też się powiększyła w tym roku. Już nie ma że Vonn , Riesch , Janka , Cuche czy Miller na bank na podium, w tym roku jest troszeczkę inaczej czyli ciekawiej ale do wytrwałych świat należy czego przykładem jest moja skromna osoba . Od początku zabawy typuje i dopiero w drugim sezonie zwycięstwo w zabawie. Pozdrawiam:)

no przy tym typowaniu i w dyscyplinie jaką jest narciarstwo alpejskie decyduje w dużej mierze szczęście

tak samo było w poprzednim roku jak i w innych latach jeśli chodzi o wyniki. Janka, Cuche nigdy nie byli faworytami w slalomie, w zeszłym sezonie dopiero wyskoczył Janka w konkurencjach szybkościowych i stał się faworytem ... w tym roku juz tak nie jest, z kolei w konkurencjach technicznych Riesch byłe i dalej będzie faworytką, obudziły się austriaczki po przerwie...

decydują setne sekundy, dyspozycja dnia... dalej to w wielkim stopniu loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim szczęście, różnice są zbyt małe żeby większe znaczenia odgrywała jakaś tajemna wiedza, ja to staram sie typować w miare konsekwentnie na głównych faworytów, bez kombinowania.

No witam Lidera! Umie pisać ;) - pierwszy post na forum, a tyle punktów w naszej zabawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam Lidera! Umie pisać ;) - pierwszy post na forum, a tyle punktów w naszej zabawie :)

i to ja go wywołałem!!! Logistyk proponuję swoją osobę na Twojego rzecznika prasowego w przypadku Twojego zwycięstwa, w przypadku mojego - znajdzie się i dla Ciebie miejsce w sztabie...

hehehehe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...