Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jurgów - nowa trasa


sailor_kr

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję!!! wygląda zachęcająco:) jutro ją przetestuję i napiszę co i jak. Jurgów od jakichś dwóch - trzech lat w ogóle zaczął mi się podobać-bywało,że jeździło się na okrągło bez żadnych kolejek do krzesła, no i trasy zwykle nienajgorzej przygotowane ( może tylko dolna część czerwonej nie do końca:)

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wróciłem własnie z Jurgowa - pojeździłem nową "czarną trasą" i wrażenia całkiem niezłe. zaczyna się ok. 300 m od krzesełka( zjazd z czerwonej w lewo).

potem jest już coraz lepiej - dobrze wyprofilowana, bardzo dobrze dzić utrzymana trasa nadaje się naprawdę do jazdy. Początek jest łagodny, potem nachylenie zwiększa się do ok 40% ( tak na moje oko) i tak jest przez całą środkową część, przebiegającą pod wyciągiem krzesełkowym . na dole trochę mało miejsca na wyhamowanie :) trzeba uważać na wąski korytarz z siatek.

dziśtrtasa byłą bez lodu i muld - a co najwazniejsze.. chwilami całkiem pusta!

Paweł

P.S. Zapomniałem jeszcze dodać,że wjazd na tę "małą czarną" jest wyraxnie oznakowany tablicami więc ine przeoczycie go napewno:) kupiłem karnet na pięc godzin ( 70 PLN) i wyjeździłem siędo woli.

Edytowane przez sailor_kr
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to wrazenia pozytywne, ta trasa moglaby byc jednak troche dluzsza bo np krecac dluzsze luki mozna przejechac ta trase w pol minuty:) plus dla jurgowa bo ciagle sie rozwijaja - szkoda tylko, ze w tym roku nie wypalilo otwarcie karczmy - miejsca zeby siasc i cos zjesc wciaz malo:((

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to wrazenia pozytywne, ta trasa moglaby byc jednak troche dluzsza bo np krecac dluzsze luki mozna przejechac ta trase w pol minuty:) plus dla jurgowa bo ciagle sie rozwijaja - szkoda tylko, ze w tym roku nie wypalilo otwarcie karczmy - miejsca zeby siasc i cos zjesc wciaz malo:((

pozdr.

racja racja...dlatego po pierwszym zjeździe nazwałem ją "mała czarna" knajpę chyba dopiero budują..a końca nie widać..:)

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na Podhalu od 4 do 8 stycznia ze znajomymi i rodzinką...w piątek jurgów tez może być:)....no i będą myśle przygotowani na oficjalne otwarcie 9 stycznia Litwinki-Grapy...mam nadzieje w sensie tras przygotowani:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie, jak jest z narodem, bo na tych ich kamerach nic nie widać.

To przykład fajnego ośrodka, który nie ma dobrego podglądu na ilość narciarzy. A przecież lina Wam się kręci, więc nie ma się czego wstydzić, ilu ludzi jeździ w danym momencie. My natomiast moglibyśmy się zastanowić, czy jechać tu, czy gdzie indziej. Bezpieczniej by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i średnio się udało. Trochę pojeździłem do 11. Potem już za dużo ludzi było.

Nowa trasa jest jakimś urozmaiceniem, ale jest krótka. Bardzo wolno wyciąg chodził, nie wiem, wydawało mi się, że wolniej niż zazwyczaj. Natomiast orczyk miał dzisiaj trzy szarpniecia podczas ruszania i to trzecie powodowało ruchy kręgosłupowe :). Wcześniej tego nie było.

Panie z kasy otworzyły za 10 dziewiąta, co spowodowało niezłą kolejkę na początek. Na Kotelnicy zawsze otwarte jest od 8.30 i kolejek nie ma. No takie małe niedoróbki dzisiaj zauważyłem. No, ale święto dzisiaj, więc spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...