Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty


lukas289

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zamiar kupić buty, na początek pare informacji o mnie:

1. Płeć - Mężczyzna

2. Wiek - 22 lata

3. Waga - 97 kg

4. Wzrost - 184 cm

5. Na nartach jeżdżę od 1 sezonu (5 dni w sezonie, teraz planuje częściej )

6. Moje umiejętności określam na 5

Za jak bardzo sztywnymi butami polecacie się rozgladac?? Ostatnio widziałem buty w ciekawej cenie o flexie 90, zastanawiam się czy w moim przypadku nie bylby to pochopny zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ztymi umiejętnościami na 5 po kilku-kilkunastu razach na nartach to troszkę Ciebie poniosło, chyba, a jeżeli się mylę to pośmigaj jeszcze ze 2 sezony, może się o puchar świata otrzesz...

Teraz na temat, skoro jeździsz od sezonu powinieneś się rozglądnąć za butami wygodnymi, butami w których się dobrze czujesz i w których wytrzymasz całe dni na stoku, butami, które jednocześnie przy twojej masie dobrze będą trzymać Twoją nogę.

Jak Roobs wcześniej napisał - flex flexowi nie równy, ale dla Ciebie ok 60-80max przez 3 sezony taki but powinien być dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Moje umiejętności określam na 5

Rany dobry jesteś, znaczy sie fenomen:eek:

co do butów, zgadzam się z ROOBS flex flexowi nie równy, 110 jednej firmy będą super wygodne niz 90 innej firmy.

tak powaznie, zakup butów to min 2 godziny, no chyba ze jakieś od razu Ci spasują... choć wychodze z zalozenia ze lepiej pomierzyć ich trochę.

dokładnie miesiac temu dobierałam buty z kimś, były super wygodne, rozgrzane itd na stoku ten ktoś prawie beczał, no rzadko chyba jest tak by w nowych butach tak od razu szusowac komfortowo:) choc pewnie się czasem moze tak być.

ja myslę 80 flex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie doradzacie koledze na początek zjebka że określił swoje umiejętności na 5 a przecież wystarczy zobaczyć do tabelki z skionline że większość może się tam początkujących zakwalifikować z racji że jest ona źle zrobiona po takiej poradzie to mnie osobiście odniechciało by się prosić o pomoc na tym forum

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie doradzacie koledze na początek zjebka że określił swoje umiejętności na 5 a przecież wystarczy zobaczyć do tabelki z skionline że większość może się tam początkujących zakwalifikować z racji że jest ona źle zrobiona po takiej poradzie to mnie osobiście odniechciało by się prosić o pomoc na tym forum

pozdrawiam

Zjebka chyba troszkę inaczej wygląda o ile można mówić o zjebce przez sieć

to były takie nasze uwagi, żeby forumowicza sprowadzić na ziemię i odradzić kupna niewygodnego obuwia i źle dobranego sprzętu

wszystcy mamy dobre intencje i chcemy pomóc koledze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...