Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szukam taniej, fajnej oferty na narty


Rekomendowane odpowiedzi

:cool:

Region:Montecampione

przelot, 7 noclegów, transfer lotnisko - rezydencja - lotnisko, 6-dniowy skipas, opłatę za prąd, wodę, końcowe sprzątanie, wstęp na basen (obowiązkowo czepki) oraz wstęp do sauny, ubezpieczenie podstawowe KL NW BP.

Wylot masz z Poznania, cena za 1 os 1790(przy 2 os), a jak będzie was 4 os to wyjdzie na łba 1390. Dopłata do śniadania i obiadokolacji 500 zł, czyli przy 4 os wyszło by żarcie niemal w gratisie:D.

Więcej na: http://www.infoski.pl/index.php?ct=obiekt&p1=mc&p2=lsp

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dość kameralny ośrodek, jak dla mnie to po 3 dniach by zaczęło mnie nosić:D Ale oferta jest niezła i jeszcze do tego basen wieczorkiem:rolleyes:

13368_montecampione_skimap.jpg

Buuu...Nie umiem zrobić tak żeby fotka była mniejsza...

:(

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
mniejsza fotka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta SB nie mogłeś tego wcześniej wkleić????

Szkoda że mam już zarezerwowany inny wyjazd

No nie!:)

Oferta porównywalna z tą co dzisiaj dostałem na maila z Wierchomli, znaczy jednak muszę przyznać że ta z Wierchomli jest lepsza bo nie trza czepka na basen:D.

Buuu...Nie umiem zrobić tak żeby fotka była mniejsza...:(

No to Mysiek jak otworzy na telefonie to się wkur.....:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Montecampione w marcu

Witam. mam pytanie czy ktoś wie może jak tam ze śniegiem w Montecampione pod koniec marca? bo ta oferta jest naprawdę fajna, ale boję się trochę że nie będzie już warunków do jazdy.. ew. zastanawiam się nad Tonale.. tyle że to już wyjdzie sporo drożej.. jak ktoś ma jakieś info to bardzo bym prosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chciałbym napisać, że np. ja organizuję takie wyjazdy, partnerskie, kameralne itp. :)

Faktem jest, że bywają tańsze od innych towarzyskich, więc niedrogo jak sądzę

...ale nie wiem ile mogę napisać, żeby mnie nie zbanowano - nie chcę tego :)

Służę informacją na PM - jakby co :)

***

Jeśli coś przekraczam to można usunąć ten wpis ale z drugiej strony ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Ze szczecina do Chamonix 6-15.02.

Wyjazd ze Szczecina do Chamonix 06-15.02/pobyt 7-14/ mam miejsca, szukam chętnych. Prognoza zapowiada słoneczne dni ,po sporych opadach śniegu w nadchodzących dniach. kontakt 693703124 v a.mika23@upcpoczta.pl. Nieaktualne,Chamonix !- zmiana na Aprica Włochy -w promocji. możliwość poszerzenia skipasa na Ponte di Legno. Namawiam.amikus

Edytowane przez amikus
zmiana destynacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...