Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uszkodzone Rossignol Zenith Z1 170cm 05/06 czerwone


prez7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania uszkodzone narty Rossignol Zenith Z1 czerwone 170cm model 05/06 wraz z wiązaniami Axium 300Axitec2 cena ok 250zł

Ewentualnie odkupię taką jedną nartę, jeżeli ktoś ma na sprzedaż. Link do modelu narty:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1416&id_modelu=1797

Jedna z nart jest przełamana na pół, przednie wiązanie ma odłupany plastik, ale oceniam że powinno być jeszcze dobre (pomijając względy estetyczne) Narty wystawiłem na Allegro wraz ze zdjęciami link

Druga narta, nie draśnięta kompletna stan bdb. Do wypadku doszło w tym sezonie na Słowacji, był to wyjątkowy pech (lub szczęście bo moglem połamać nogi) ,zawadziłem czubem narty, mocno ją uginając i łamiąc wpół, tuż pod przednim wiązaniem.

Narty były używane bardzo mało,( max 4-5 dni w sezonie), kupione w grudniu 2006, Stan nart oceniam na między dobry (bo są trochę porysowane) a bdb - mam na myśli ślizgi oraz krawędzie (a nie złamanie). Generalnie uważam że to bardzo dobre narty szczególnie w średnich i dużych prędkościach spisywały się naprawdę dobrze.

UWAGA !!!

Jeżeli ktoś z Państwa posiada taką nartę, ten sam model, rozmiar i kolor na sprzedaż, to również chętnie rozważę odkup, bo jeździło mi się na nich naprawdę świetnie i gdyby nie wypadek, dalej bym na nich szusował przez co najmniej jeszcze kilka sezonów.

Narty były używane w sumie, przez cały okres ich posiadania, ok 20dni zjazdowych. Kupiłem je w Delta Sport, zostały również wstawione na Allegro.

W razie pytań, chętnie udzielę wszelkich informacji, proszę dzwonić pod numer 508024789, w godz. 10.00 - 20.00. Oczywiście narty można obejrzeć, po wcześniejszym umówieniu się.

Preferuję klientów z Wa-wy, ale jak ktoś będzie chciał wysyłkę, to proszę bardzo

Edytowane przez prez7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinnam tego komentować, bo nie lubię być niemiła, ale uważam takie ogłoszenie za niesmaczne poetycznie mówiąc.

Po pierwsze, za 250 zł da się kupić dobre narty, po drugie, no chyba nie jest najbezpieczniej jeździć na złamanych nartach.....

Nartki nadają się raczej nie na sprzedaż...

Ale akurat z powodu wypadku współczuję!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest to "smaczne, czy też nie smaczne", ale informacja jest jasna, wszystko dokładnie opisane poza tym być może nie zauważyłaś, napisałem również, że odkupię taką nartę, tak ? Jest to oferta, do której nikt nikogo nie zmusza.

Ja wiem, że można kupić "jakieś tam" używane narty do jedzenia, za 250zł żaden problem, ale kup mi Rossignol Zenith Z1 170cm czerwone za 250zł ??? Biorę.

Te narty używane kosztują ok 500zł (zależnie od stanu tech.) Sprzedaję je, niejako na części, czyli, wiązania ok 100zł, jedna sprawna narta ok 150zł, połamana gratis :)

Co do ceny jest możliwość negocjacji, nie jestem z kija od szczotki.

Na zakończenie powiem tak narta ta bardzo mi odpowiadała, średni skręt, dobrze trzymała w dużych prędkościach, a to właśnie lubię, w sumie jeździłem na nich, przez cały okres użytkowania ok 20dni zjazdowych, czyli tyle co forowicze tego forum robią w jeden sezon.

Jak ktoś ma taką nartę również rozważę odkup, bo bardzo mi przypasowały i dalej mógłbym na nich jeździć.

Edytowane przez prez7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...