Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head Worldcup iSl 09/10


marcin1994

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem te narty na ebayu za 800 z przesylka z wiazaniami ff pro 14 , nie noszace sladow uzytkowania , krawedzie grube :D 155 cm

Zabralem je na wyjazd do francji w trzy doliny. Narty spelnily moje najsmielsze oczekiwania. Jada wspaniale, przy duzej predkosci nie myszkuja, choc potrzeba troche wysilku zeby je wtedy okielznac. Gdy sie przycisnie to leca az milo. Polecam te narty kazdemu ktory kocha predkosc i krotkie skrety - to narty dla niego. W dluzszym skrecie narta jak na slke daje rade, choc nie jest to gs :P. Przy tej dlugosci nie mialem co za wiele oczekiwac ale i tak jechalo sie ok :D Spotkalem nawet goscia ktory mial identyczne, pogadalismy i oboje chwalilismy te narty. Dodam ze facet opowiadal mi ze to sa jego 3 slalomki w tym sezonie i to heady wc sl byly jego nr 1 :D

Codzien wracalem zrabany ale mega szczesliwy za sprawa tych nart.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 172 wzrostu gdzies wiec 165 do bani xD a 155 sa mi akurat do brody ;P

nie wiem moze bylem abrdziej podjarany i nie czulem tych drgan :P 78stopni katownikiem , naprawde jezdzilo mi sie wysmienicie , testowalem nazmiane z rc4 wc sl i heady byly bardziej dynamiczne i chyba troche twardsze

Mam tyle samo ... znaczy z rana 174 ;) i mam 165 alre RD. swietna narta, nie jak w testach piszą bez dynamiki - wręcz przeciwnie, pełne kopa i potencjału. wymagające ale naaaawet wybaczają. Dobra, twarda i szybka narta ;) i chciałem zaznaczyć że kersy szmersy w zawodniczej narcie nie istnieją... Fis nie wyraził zgody, bo to tak jak by zamontowac silniczek i bateryjki w narcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jezdze na tyczkach wiec nie potrzebuje sl rd ;) ale tak sie przymierzam do zakupu sprzetu , bo tyczki mnie zaczynaja krecic a bez sprzetu ani rusz - nie da sie atakowac bo boli xDD znajomy opowiadal o obozie na ktorym jezdzisz po 6h dziennie na tyczkach z instruktorami, wszystko jest nagrywane i kazdego wieczoru koryguja twoje bledy. zastanawiam sie nad takim wyjazdem, byl ktos na czyms podobnym? nie kryje ze jestem zainteresowany :D

apropo kersow, to cos daje? moim zdaniem to kers jest w glowie i jest to po prostu chwyt marketingowy :P

Edytowane przez marcin1994
ciekawosc :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jezdze na tyczkach wiec nie potrzebuje sl rd ale tak sie przymierzam do zakupu sprzetu , bo tyczki mnie zaczynaja krecic a bez sprzetu ani rusz - nie da sie atakowac bo boli xDD znajomy opowiadal o obozie na ktorym jezdzisz po 6h dziennie na tyczkach z instruktorami, wszystko jest nagrywane i kazdego wieczoru koryguja twoje bledy. zastanawiam sie nad takim wyjazdem, byl ktos na czyms podobnym? nie kryje ze jestem zainteresowany

apropo kersow, to cos daje? moim zdaniem to kers jest w glowie i jest to po prostu chwyt marketingowy :P

Jeśli podoba Ci sie jazda na tyczkach i masz możliwości, żeby pojechać na taki obóz to myślę, że nie ma co się zastanawiać. Od lat jeżdżę na takie wyjazdy i zapewniam, że postępy są ogromne, a radość i świadomość jazdy coraz większa. A z jaką konkretnie szkola/klubem chcialbyś jechać?

A propos kersu to byl tu gdzieś obszerny temat, poszukasz, a na pewno znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kersu to byl tu gdzieś obszerny temat, poszukasz, a na pewno znajdziesz ;)

ojjj był. był ;)

nie jezdze na tyczkach wiec nie potrzebuje sl rd ;) ale tak sie przymierzam do zakupu sprzetu , bo tyczki mnie zaczynaja krecic a bez sprzetu ani rusz - nie da sie atakowac bo boli xDD znajomy opowiadal o obozie na ktorym jezdzisz po 6h dziennie na tyczkach z instruktorami, wszystko jest nagrywane i kazdego wieczoru koryguja twoje bledy. zastanawiam sie nad takim wyjazdem, byl ktos na czyms podobnym? nie kryje ze jestem zainteresowany :D

apropo kersow, to cos daje? moim zdaniem to kers jest w glowie i jest to po prostu chwyt marketingowy :P

Kers nie daje nic. a ja nie mówię żebyś kupował rd tylko 165 na ten wzrost albo 160 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, na 155 zle mi sie nie jezdzi, wrecz przeciwnie, do szybkich dynamicznych skretow sa super. Po drugie nie mam silnych nog a 155 sa latwiejsze w prowadzeniu niz 165. Poza tym te mi sie trafily za bezcen, nowych nie kupie bo drogie baardzo, a od pol roku podobnych uzywek nie widzialem w rozsadnej cenie ;p

efcia nie wiem gdzie co jak ale sie spytalem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Mam tyle samo ... znaczy z rana 174 ;) i mam 165 alre RD. swietna narta, nie jak w testach piszą bez dynamiki - wręcz przeciwnie, pełne kopa i potencjału. wymagające ale naaaawet wybaczają. Dobra, twarda i szybka narta ;) i chciałem zaznaczyć że kersy szmersy w zawodniczej narcie nie istnieją... Fis nie wyraził zgody, bo to tak jak by zamontowac silniczek i bateryjki w narcie :)

witam

mam pytanie co znaczy rd właśnie zastanawiam się nad zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie co znaczy rd właśnie zastanawiam się nad zakupem

rd - race department (rzadowa:D) - narta komórkowa, przeznaczona do sportu wyczynowego, dla zawodników, trenujących amatorów. Narta różniąca się od sklepowej przede wszystkim wiekszą sztywnością, wieększą dynamiką, trudniejsza, o lepszej jakości krawędzi i ślizgu i niestety mniej trwała

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 172 wzrostu gdzies wiec 165 do bani xD a 155 sa mi akurat do brody ;P

nie wiem moze bylem abrdziej podjarany i nie czulem tych drgan :P 78stopni katownikiem , naprawde jezdzilo mi sie wysmienicie , testowalem nazmiane z rc4 wc sl i heady byly bardziej dynamiczne i chyba troche twardsze

to jakiś nowy nie znany mi kąt zakładany w nartach przekozacki musi być :D:D:D

mam nadzieję ze chodziło Ci o 87 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode
witam

mam pytanie co znaczy rd właśnie zastanawiam się nad zakupem

Mihumor wytłumaczył. Racing department. trudna, ale oddaje wszystko co w nią włożysz z sercem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tyle samo ... znaczy z rana 174 ;) i mam 165 alre RD. swietna narta, nie jak w testach piszą bez dynamiki - wręcz przeciwnie, pełne kopa i potencjału. wymagające ale naaaawet wybaczają. Dobra, twarda i szybka narta ;) i chciałem zaznaczyć że kersy szmersy w zawodniczej narcie nie istnieją... Fis nie wyraził zgody, bo to tak jak by zamontowac silniczek i bateryjki w narcie :)

Mam /od dziś ;)/ Heady Worldcup iSL RD 2010/2011 i KERS w nich siedzi. Ciekawe ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... przymierzam się właśnie do kupna nart head WC iSL CP13 155cm sezon 06/07 http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1677&id_modelu=2322 . Mam 168 cm wzrostu , waże 80kg. Moje umiejętności oceniam na coś pomiędzy 5 a 6 w skali na forum i tutaj pojawia się moje pytanie ... czy dam rade tym nartkom ??? Dodam tyle że szybko sie ucze i chciałbym sie rozwijać narciarsko ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...