Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

maszynka do testów


Rekomendowane odpowiedzi

No to jak było...to sorry;)

Znaczy Rossi podoba mi się symulator...a chetnie bym pana posłuchał swoją drogą.

Lukee nie masz za co soorkować . Ja pytałem czy przetłumaczyć tego sprzedawcę nart bo Japoński u mnie perfekt :D .

Odnośnie Snowlexa to maszyna jest super . Tylko pewnie potwornie droga .

Jak bym tylko miał kaskę to kupiłbym to na pewno .

Pamiętam jak mój syn przygotowywał się do PFO to na ogrodzie ustawił z rusztowań platformy i zrobił sobie zjazd na taką skrzynię jak na zawodach. To wszystko pokryłem mu poliwęglanem Lexan i zdało egzamin.

Tak więc Polak potrafi.

ps . Zobacz ten trenażer . Jest tani i skuteczny .

Edytowane przez ROSSIGNOL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie, bo od autora niewiele się można dowiedzieć;)

Ale dla mnie bomba!

Gdzieś w połowie dopiero robi się ciekawie.

W Polsce jest tylko jedna taka instalacja a znajduje sie ona na Czarnym Groniu koło Andrychowa nie jest to pocieszeniem dla tych, co mieszkają na nizinach, bo i tak w te góry muszą jechać

Pozdrawiam

http://www.skionline.pl/forum/showpost.php?p=127218&postcount=11

Jeździłem na tym troszkę dziwne uczucie zwłaszcza jak się przewracasz zamiast w dół się zsunąć to cie zabiera w górę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że się zainteresowałeś .Jak jeździłeś to mam pytania :

Czy można na tym trenować poprawną jazdę na nartach ,czy raczej służy to do relaksu ?

Można jak najbardziej tylko na początku trzeba się do tego przyzwyczaić i przypomnieć technikę płużną potem stopniowo można próbować z krawędziami ale ostrożnie bo ta mata nie wybacza błędów jak zakantujesz nartę za bardzo to suniesz do góry .

Link jak to wygląda na tym i na żywo

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE] Edytowane przez nurek1974
poprawa linku
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę latem w pobliżu to spróbuję tego cudeńka .

Ale cena nie jest mała

Cena promocyjna : 15 zł za set (set = 10 minut)

Cena zawiera wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego

Spokojnie na początek wystarczy ja po 10 min nie czułem nóg a spocony byłem także trzeba było wykręcać koszulkę. Naprawdę nie jest to takie łatwe jak się wydaje trzeba trochę wysiłku w to włożyć na początku dokładnie tyle ile wkładałeś żeby się na nartach nauczyć jeździć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale i tak drogo .:mad:

Ale znalazłem wersję mini .Ciekawe co o tym powiesz . Zawsze to alternatywa dla rolek .

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

tutaj z innej firmy http://www.napedyelektryczne.com.pl/pdf/aplikacje/05_2005.pdf

kurcze jak kilka lat temu spotkałem się z taka bieżnią narciarską ale na 99% producentem był polski Polsport

tu znalazłem jej definicje:

"Produkt o nazwie ŚMIG jest urządzeniem siłowym, trenażerem (nie symulatorem, które służy do całorocznego treningu dla narciarzy oraz osób które dopiero mają zamiar nauczyć się jeździć na nartach, ponadto na urządzeniu dzięki ruchomej bieżni zjazdowej poruszającej się z prędkością od 0 do 100 km/h możliwy jest także trening biegowo rehabilitacyjny z dodatkową opcją masażu stóp.

Edytowane przez KubaBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj z innej firmy http://www.napedyelektryczne.com.pl/pdf/aplikacje/05_2005.pdf

kurcze jak kilka lat temu spotkałem się z taka bieżnią narciarską ale na 99% producentem był polski Polsport

Zawsze wiedziałem że Polak wszystko potrafi .:D:D:D

Ciekawe co myślicie na temat tego "czegoś"

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie spadnij z krzesła znalazłem cenę :-) http://www.szkolacarvingu.pl/php/images/pdf/skipol.pdf

Z krzesła nie spadnę bo moczę "4 litery" w wannie po skoku na poduszkę. :D:D:D

Cena jest porażająca i zawyżona. Szczególnie ta wersja z muldami droższa o 10000 zł to już przesada :D:D:D.

Natomiast jestem pod wrażeniem że chciało Ci się dla mnie poszukać tej ceny :) .

Dziękuję serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z krzesła nie spadnę bo moczę "4 litery" w wannie po skoku na poduszkę. :D:D:D

Cena jest porażająca i zawyżona. Szczególnie ta wersja z muldami droższa o 10000 zł to już przesada :D:D:D.

Natomiast jestem pod wrażeniem że chciało Ci się dla mnie poszukać tej ceny :) .

Dziękuję serdecznie .

Ktoś kiedyś to urządzenie przywiózł i postawi w jednym z pomieszczeń restauracji przy dolnym peronie kolejki na skrzyczne ale nie wiedziałem żeby ktoś na tym śmigał. A zakodowała mi się w głowie nazwa POLSPORT i zdziwiłem się że to nasz produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Tutaj jeszcze jest jakaś maszynka do treningu narciarskiego:

http://www.lea.fitnessplatinium.pl/oferta/trening-dla-narciarzy

jest napisane, że mają tylko do kwietnia, ale sprawdzę jeszcze telefonicznie,

znalazłem, że tutaj też mają/mieli http://relax.net.pl/

edit:

apropos fitness platinium, to dostałem taką odpowiedź:

"Sprzęt znajduje się w klubie w Solvay Parku na ul. Zakopiańskiej, w klubie na ul. Lea sprzęt dostępny jest w okresie zimowym."

Edytowane przez Plywak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...