Narty - skionline.pl
Jump to content

Plywak

Members
 • Posts

  1,975
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Plywak

 1. Byłem wtedy w Ischgl i chodziło 3/4 ośrodka, a w SFL prawie nic. Ośrodki położone blisko siebie.
 2. wystaw na aukcji od 1zł, to się same wycenią
 3. Prawdę mówiąc, to kupowałem dzień przed wyjazdem, nie pamiętam czy wziąłem dla przedsiębiorcy, sprawdzę przy okazji. a tutaj: https://www.winietaaustria.pl/ ?
 4. teraz to się już chyba kupuje online tak przynajmniej zrobiłem w kwietniu
 5. czekam na 20 zł, wtedy wchodze na grubo
 6. na praskiej giełdzie TMR poniżej 120 zł, jest miejsce na mocny arbitraż, miliony do wyjęcia
 7. Być może się mylę, ale mam wrażenie, że to mały procent (wnioski na podstawie rozmów z ludźmi na TMRowych stokach i wśród znajomych). Do tej pory, sezonówka była bardzo tania i ludziom raczej nie chciało się wrzucać w akcje kilkunastu tysięcy, zakładać specjalnie konta maklerskiego itd.
 8. Wczoraj się obróciło 364 sztuki, dziś już 160. Pewnie więcej niż normalnie przez miesiąc. Kurs nadal 176, więc tragedii nie ma.
 9. On jest jakiś przydżumiony Kupiłem akcje 10 lat temu, wyjeździłem pewnie ze 4-5 razy tyle co wpłaciłem. Nawet jak sprzedam dzisiaj, to jeszcze mam +80%. A ten gada jakieś oczywistości, że za 90tys. to się to nie opłaca.
 10. jak cena akcji spadnie do 20 zł, to dokupię brakujące 400 sztuk
 11. Można powiedzieć, że była to forma dywidendy dla akcjonariuszy. Ustalana corocznie, a nie na całe życie. Teraz po prostu jej nie wypłacają.
 12. ale nie byłem na tej prezentacji i ktoś go mógł spreparować
 13. Zobaczymy czy się potwierdzi, jeśli tak, to olewam Słowację i Moltka.
 14. tu się tak mało dzieje, że wszystko by mozna opędzić na jednym wątku
 15. Niestety, ale Deny oddzieliło się od Bachledovej. Jakieś 10 lat temu jeszcze udało mi się tam pojeździć na współnym karnecie.
 16. Nawet w Białce jakby luźniej w tym sezonie.
 17. Jeździmy w każdych warunkach VID_20220426_131853.mp4
 18. Bo jak byłem 2 tyg. temu, to pozostałe trasy były w przyzwoitym stanie. Tylko ta 13 płynęła i na Zahradkah przy dojeździe do krzesła.
 19. Jeździłeś tylko po 13stce?
 20. Nie sprawdzałem, ale z tego co tutaj napisali: https://tmr.sk/benefits/80en.pdf to można z karnetów korzystać od momentu aktywacji do 30.10.
 21. Masz jednodniowe skipasy wrzucone na gopass i korzystasz kiedy chcesz, aktywujesz je tylko raz. Możesz w jeden dzień wykorzystać nawet 2 (narty + basen).
 22. Aha, czyli jednak możliwe. Mi się jeszcze nie trafiło Jednak patrząc na prognozę: https://www.yr.no/en/forecast/daily-table/2-723397/Slovakia/Prešovský kraj/Poprad District/Tatranská Lomnica to za kilka dni ma przyjść ocieplenie plus deszcze, będzie ciężko.
 23. Myślę, że już nie będą przygotowywać tras.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...