Narty - skionline.pl
Jump to content

Plywak

Members
 • Posts

  1,863
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Plywak last won the day on March 20

Plywak had the most liked content!

About Plywak

 • Birthday 01/01/1975

Personal Information

 • Imię
  Mariusz
 • Miejscowość
  Kraków

Ski equipment

 • Narty marka
  Head iGS RD 15/16, Head Ispeed Pro 17/18, Head Core 99 19/20, Head eSL RD 20/21
 • Buty marka
  Head Raptor RS 140 15/16
 • Gogle
  Head Horizon Rebels

Skills

 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

7,915 profile views

Plywak's Achievements

Stara gwardia

Stara gwardia (5/6)

1.4k

Reputation

 1. Plywak

  Tatry Super Ski

  Podejrzewam, że różnica finansowa nie będzie znacząca.
 2. Plywak

  Tatry Super Ski

  Przecież możesz robić tak dalej. No, chyba że tolerujesz tylko ośrodki zrzeszone w TSS.
 3. w Android 10 AA jest wbudowane w system, może dlatego nie widzisz go w sklepie?
 4. Korzystałem wielokrotnie z NFZ w ostatnich kilkunastu miesiącach i nie było żadnych problemów. Może najpierw sprawdziśz informacje zanim zaczniesz pisać głupoty: "W Polsce od lat odnotowujemy niską akceptację szczepień przeciw grypie, co ilustrują dane dotyczące poziomu zaszczepienia całej populacji na poziomie ok. 4%. Pod względem stanu zaszczepienia przeciw grypie jesteśmy na jednym z ostatnich miejsc w Europie." https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jaki-jest-poziom-zaszczepienia-przeciw-grypie-w-polsce/ 80% wynika z dotychczasowych doświadczeń ze szczepionkami.
 5. Dokładnie. W lutym to było fajnie: w hotelu, na termach i na stokach puściutko.
 6. Nie napisałem, że jesteś baranem, napisałem, że jesli wierzysz w te bzdury, co napisałeś, to jesteś baranem.
 7. Nie, po prostu piszesz bzdury.
 8. a ty jesteś baranem jeśli w to wierzysz 😁
 9. Java i okoliczne technologie. RoR, to faktycznie teraz nisza. Dobrze się zarabia też w C#, Python staje się coraz bardziej popularny, zwłaszcza w zastosowaniach BigData i Machine Learning. No i dobrze zarabia się jeszcze w SAP i Cobol, ale to dosyć specyficzne dziedziny zerknij na https://nofluffjobs.com/ https://justjoin.it/ nawet w RoR są dobre oferty.
 10. To jakieś wyjątkowe nieogary są Tyle, to się zarabia po roku. Mam całą masę znajomych z takim stażem i raczej poniżej 15k, to się nie schylają
 11. Nie zgadzam się Problem świeżaków zaczął się już kilka lat wcześniej. Owszem jest ich nadmiar, ale są to świeżacy po tzw. bootcampach, które w kilka miesięcy próbują wyprodukować programistę. Osoby po renomowanych uczelniach (politechniki, uniwersytety), są brane nawet po 2 roku studiów. Firma, w której pracowałem, robiła nabór na wiosnę i zazwyczaj przyjmowała ok. 60-70 takich osób, które po roku stażu przechodziły w większości na standardowe zatrudnienie. Kolejna sprawa, to w IT są nie tylko programiści. Są potrzebni również analitycy, testerzy, data scientists, managerowie itd. Mam też bliski przykład osoby, która po roku nauki i roku stażu, pracuje w IT i zarabia jak młody programista, mimo, że nim nie jest Mój zespół przez rok covidowy rozrósł się trzykrotnie z 20 do 60 osób. Zarobki rosną. Ofert pracy mnóstwo. W związku z tym, że praca zdalna się sprawdziła, sporo zagranicznych firm daje możliwość pracy z Polski. Tak, że nie widzę tego uderzenia Dodatkowo covid mocno przetrzebia indyjską kadrę. Mamy zespoły, które funkcjonują tylko w 50%, bo ludzie ostro chorują i umierają.
 12. w IT szukają masy ludzi, powiedz mi ile chce zarabiać, a ja podeślę ofertę
 13. Mitek wspominał ostatnio o problemach okołocovidowych. Może po prostu nie ma czasu. Pojawia się sporadycznie na kocham narty i skifever.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...