Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skandia Maraton Lang Team 2011


smiths23

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich przemyśleniach:) i przejechaniu w święta kilku kilometrów na rowerze postanowiłem spróbować sił w Skandii Maratonie! oczywiście wszystko w czysto amatorskim wydaniu, dla sprawdzenia samego siebie w rywalizacji na trasie. Zobaczymy jak to będzie. Wybieram się na 2 edycje, 14 maja do Krakowa. Dystans Medio - 66km. No i zobaczymy co będzie się działo, może ktoś będzie chętny albo już się zapisał na maraton?:)

http://www.skandiamaraton.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=399&Itemid=226

Informacje o Skandia Maraton Lang Team Kraków

Start: godz. 11.00 Miasteczko zawodów Krakowskie Błonie przy ul. 3 Maja

Dystanse: RODZINNY – 11 km

MINI – 27 km

MEDIO – 66 km

GRAND FONDO – 93 km

Przewyższenia: MINI – ok. 490 m

MEDIO – ok. 780 m

GRAND FONDO – ok. 1040 m

Trudność: 3

Zalecane ogumienie: średni protektor (1,9 - 2,1)

Bufety na trasie: MINI – 1

MEDIO – 4

GRAND FONDO – 5

Biuro zawodów: Krakowskie Błonie przy ul. 3 Maja

Charakterystyka: Start na Krakowskich Błoniach. Z uwagi na start w Centrum i specyfikę dużego Miasta trasa maratonu prowadzi po starcie i przed metą długimi odcinkami dojazdu i powrotu po asfalcie ulicami Miasta. Trasa szybka nie trudna technicznie odcinki podjazdów i zjazdów nie wymagające..W części przebiega drogami i ścieżkami leśnymi ale są też szutry i drogi polne. Dystans MINI łatwy, bez trudnych podjazdów i zajazdów. Trasa dystansów MEDIO i GRAND FONDO - prowadzi j/w . trudność polega głównie na długich dystansach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest?:P jak tak to działaj i 14 maja widzimy sie w KRK:)

co to nikt nie jezdzi tu na rowerze?

Eeee nie jest tak źle. Ja czasami pomykam tu i ówdzie, ale na Scandia Maraton to mogę się wybrać jedynie z aparatem :)

Jak w ubiegłym roku przejechałem na rowerze Sella Rondę, to do dzisiaj mnie ... boli :)

passo-sella-img_1750.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest?:P jak tak to działaj i 14 maja widzimy sie w KRK:)

co to nikt nie jezdzi tu na rowerze?

Jestem właśnie w trakcie zmiany swojego klocuszka na Gianta Trance. Tylko póki co muszę sprzedać Headziny. a propos: Do sprzedania moje Heady iSL Rd, startowe - mało śmigane, krawędzi tyle co na początku minus ustawienie kąta i cztery ostrzenia diamentami. Nigdy metalowego pilnika nie widziały, nawet przy ustawianiu kąta. Struktura crosslinear, płytka. Politura jak to w zawodniczej ze śladami od tyczek. Generalnie miodzio! Cena i telefon do mnie na priv lub gg 13581659.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie jest tak źle. Ja czasami pomykam tu i ówdzie, ale na Scandia Maraton to mogę się wybrać jedynie z aparatem :)

Jak w ubiegłym roku przejechałem na rowerze Sella Rondę, to do dzisiaj mnie ... boli :)

a to szacunek szacunek, jest tam gdzie sie wspinac:) ja tam tylko autem jak do tej pory ale kto wie.. może kiedyś na dwóch kółkach obróce..

Bugi no w końcu poszło, wycieczkę sobie zrobiłeś po płaskim:P

to spotkam kogoś w KRK oprócz JC z aparatem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju w Waszych okolicach z cyklu MTB POWERADE MARATON Golonki macie jeszcze Zabierzów 15.05 , Krynicę Zdrój 28.05 , poźniej Ustroń 10.07.

A cyklu ESKA BIKEMARATON Grabka - Zawoja 04.06.

Maratony zdecydowanie bardziej wymagające, z ciekawszymi trasami i zdecydowanie lepsza organizacją.

Polecam także maratony w częsci południowo zachodniej Polski z tych cyklii : Złoty Stok ( juz w ta sobotę ) , Karpacz , Głuszyca , Międzygorze , >Swieradów Zdrój , Polanica Zdrój , Bielawa .

Pozdrawiam

Edytowane przez marczello
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie jest tak źle. Ja czasami pomykam tu i ówdzie, ale na Scandia Maraton to mogę się wybrać jedynie z aparatem :)

Jak w ubiegłym roku przejechałem na rowerze Sella Rondę, to do dzisiaj mnie ... boli :)

passo-sella-img_1750.jpg

Bedziesz w tym roku?

Może zdecydujesz się wystartować w Sella Ronda Hero?:)

W tej chwili jest już zapisane i opłacone 3 x wiecej uczestników niż w tamtym roku startowało.

Oczywiście po Hero , zostajemy na Sella Ronda Open Day.

A dzień wczesniej przed Hero chcemy zjechać z Marmolady.Taki plan.

Edytowane przez marczello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz w tym roku?

Może zdecydujesz się wystartować w Sella Ronda Hero?:)

W tej chwili jest już zapisane i opłacone 3 x wiecej uczestników niż w tamtym roku startowało.

Oczywiście po Hero , zostajemy na Sella Ronda Open Day.

A dzień wczesniej przed Hero chcemy zjechać z Marmolady.Taki plan.

Bardzo chętnie bym pojechał, ale muszę w tym czasie być na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju w Waszych okolicach z cyklu MTB POWERADE MARATON Golonki macie jeszcze Zabierzów 15.05 , Krynicę Zdrój 28.05 , poźniej Ustroń 10.07.

A cyklu ESKA BIKEMARATON Grabka - Zawoja 04.06.

Maratony zdecydowanie bardziej wymagające, z ciekawszymi trasami i zdecydowanie lepsza organizacją.

Polecam także maratony w częsci południowo zachodniej Polski z tych cyklii : Złoty Stok ( juz w ta sobotę ) , Karpacz , Głuszyca , Międzygorze , >Swieradów Zdrój , Polanica Zdrój , Bielawa .

Pozdrawiam

dzieki za info, prawdopodonie na Zabierzów się nie wybiorę bo po Skandii wątpię żebym miał powera:) ale pomyśle nad Krynicą bo to jeszcze bliżej ode mnie. Ja to wogóle zaczynam zabawę w maratony więc na początek coś łatwiejszego i na spokojnie hehe..

Edytowane przez smiths23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecm ESKĘ. W zeszlym roku zupelnym przypadkiem zaczęlam startować na krótkim dystansie. Po pierwszym razie obiecalam sobie, że już nigdy więcej, ale... zobaczylam wyniki i zmienilam zdanie :D

Także Smiths, jakbyś mial zamiar się wybrać na coś z tego cyklu to daj znać, może male spotkanko, tym razem rowerowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecm ESKĘ. W zeszlym roku zupelnym przypadkiem zaczęlam startować na krótkim dystansie. Po pierwszym razie obiecalam sobie, że już nigdy więcej, ale... zobaczylam wyniki i zmienilam zdanie :D

Także Smiths, jakbyś mial zamiar się wybrać na coś z tego cyklu to daj znać, może male spotkanko, tym razem rowerowe?

a spotkanko jak najbardziej:) zobaczymy jak pojdzie w KRK jakie będzie samopoczucie po itd.. wtedy może się skuszę na jakiś inny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...