Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty-kobieta-poziom 5/6


gooska

Rekomendowane odpowiedzi

Magnum dla dziewczyny 54 kg, która nie chce kolan męczyć? To kawał ciężkiej i twardej dechy, potrafi zmęczyć ciężkiego chłopa:D

Tych Salomonów, które Ci wrzuciłem bym nie skreślał, ewentualnie wyższy model 24 Daytona. Podobne narty to Elan Waveflex 12, można też poczytać o Head Icon TT 60.

Potwierdziłeś moje wątpliwości - mogę spokojnie przestać o nich myśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o takim czymś autorka postu by nie pomyślała:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2887&id_modelu=3972

Żona (b.dobrze jeżdżąca) w zeszłym sezonie nabyła i jest zadowolona. Cały dzień ciorała przez tydzień w 3V bez bólu kolan.

Godne polecenia niemniej na pewno nie mieszczą sie nawet w okolicach zakładanych przez pytającą wydatków. Ale jak już jedziemy wyższą nieco półką to ja najbardziej tu bym polecił te narty, wszystkie Panie (i nie tylko), które te testowały były zachwycone, moja żona po jeździe na nich poprosiła mnie bym sprzedał powszechnie chwalone Rossi Attraction bo już na pewno z piwnicy ich nie wyciągnie. Świetne deski zwłaszcza dla lekkiej kobiety, która jeździ nie tylko wyłącznie carvingowo i do tego sporo po stokach z gorszymi warunkami:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=8824

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godne polecenia niemniej na pewno nie mieszczą sie nawet w okolicach zakładanych przez pytającą wydatków. Ale jak już jedziemy wyższą nieco półką to ja najbardziej tu bym polecił te narty, wszystkie Panie (i nie tylko), które te testowały były zachwycone, moja żona po jeździe na nich poprosiła mnie bym sprzedał powszechnie chwalone Rossi Attraction bo już na pewno z piwnicy ich nie wyciągnie. Świetne deski zwłaszcza dla lekkiej kobiety, która jeździ nie tylko wyłącznie carvingowo i do tego sporo po stokach z gorszymi warunkami:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=8824

Tak, co prawda zero doświadczeń empirycznych, ale miałem w ręce, używkę. Żona się nie chciała zdecydować bo troszkę porysowana góra, ale spody IDEALNE. Narta za około 5 stówek.

Ale jak już tak ciągniemy i w półkę i w górę, a koleżanka na oko swego kolegi jest na progressor 8+ to TO

http://http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2887&id_modelu=3967

jest kawał solidnej dechy, ale trzeba mieć już i nogi i technikę i siłę najlepiej :D

Tylko też czarne miałem w ręce.

Stan i cena podobna jak perfect one, ale tej nawet Żonie nie pokazywałem - za mocna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku "chorowałam" na Head iSupershape Magnum SW SP 13

Zastanawiało mnie tylko czy właśnie nie byłoby problemu z odpowiednim dociążeniem przy niskiej wadze? obawiam się, że odpada

Druga sprawa, że narta bardziej dla zaawansowanych narciarzy, czyli raczej nie dla mnie.

Lindsey Vonn jeździ na męskim secie i robi to znakomicie. Robi takie wyniki ponieważ nikt ją nie ogranicza w Teamie Heada;) . Jeżeli chcesz wypróbować

daną nartę są centra testowe które udostępnią taki sprzęt. Wyniki będą inspiracją dla dalszego rozwoju.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Żona ze względów "różnych" odstąpiła cloud 9 i nabyliśmy one luv.

Wrażenia po powrocie za 2 tygodnie.

W każdym razie na "rękę i oko" solidna narta.

A oto i one.

Test się odbył, wywiad w trakcie / po nim krótki i treściwy :

- Jak narty ? Bardzo dobrze;

- Jak w porównaniu do cloud 9 ? Tak samo albo i lepiej (co nie do końca musi oznaczać, że narta "lepsza", tylko że bardziej podpasowała użytkownikowi)

:biggrin:

Nie zapiąłem ich bo mi żona żałowała, ale narta prezentowała się na śniegu stabilnie i skrętne.

Radziła sobie zarówno z twardym jak i ze zmulżonym oraz nierównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fischer Progressor 8+

NO i stało się.

Kupiłam Progressory 8+

Wypróbowane wczoraj na Chopoku.

Świetna narta - o to mi chodziło !!

Genialnie się trzymają, nie drgają mocno przy dużej prędkości.

Świetnie wchodzą w skręty.

Jestem Bardzo bardzo zadowolona :)

Lux torpeda.

Dzięki za wszystkie rady :)

Wesołych Świąt i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...