Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zieleniec rusza w ten weekend


JC

Rekomendowane odpowiedzi

JC, to jest pewna informacja?

Tak piszą na ich stronie:

"Informujemy, że już jutro - piątek, 9 grudnia - uruchomiony zostanie wyciąg talerzykowy Mieszko przy Kościele Św. Anny. Planowana jest również jazda nocna. W sobotę planowane jest uruchomienie wyciągu talerzykowego Bartuś. Ruszy także 6 osobowa kolej linowa Winterpol. W dniu wczorajszym obfite opady śniegu sprawiły, że na stokach zalega już 20-30 cm naturalnego śniegu. Dodatkowo stoki dośnieżane są sztucznym śniegiem z armatek. Na tych stokach pokrywa śnieżna jest większa. Informacje o uruchomieniu kolejnych wyciągów będziemy podawać w serwisie Zieleniec.pl na bieżąco."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Zieleniec ma nowoczesne wyciągi ale trasy nie są zbyt wymagające. Ja osobiscie wolę Czarną Górę ale tam jest teraz za malo sniegu. Myślę że Zieleniec na przetarcie nart wystarczy. Teraz tak ku przestrodze: Uważaj bo mozesz spotkac sie z duzymi tlumami! Pewnie wszyscy teraz tam pojada bo chyba tylko tam w poblizu Wrocka sa warunki do jazdy na nartach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ośrodki w okolicy Wrocławia to najlepiej pojechać do Zieleńca? Czy wybrać inny? W przyszły weekend będę we Wrocku, więc przy okazji można zabrać sprzęt. Niestety nocleg również we Wrocławiu więc trzeba będzie dojechać.

Nie - najlepiej pojechać do Spidlerov Mlyn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Zieleńcu na rozruchu. Od 9 do 11 było spoko , ludzie nie przeszkadzali, stok w miare ok. Pojeździłem do 12, sprzedałem karnet i zawinąłem do domu na obiad:laughing:. Od 6 lat w Zieleńcu rozpoczynam sezon, więc tradycyjnie.

Co do Spindla, to już śmiga

http://www.holidayinfo.cz/zima/kamera.php?lang=7&ro=1&cntry=1&rg=2&loc=3&cat=7&raw=

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Zieleńcu na rozruchu. Od 9 do 11 było spoko , ludzie nie przeszkadzali, stok w miare ok. Pojeździłem do 12, sprzedałem karnet i zawinąłem do domu na obiad:laughing:. Od 6 lat w Zieleńcu rozpoczynam sezon, więc tradycyjnie.

Co do Spindla, to już śmiga

http://www.holidayinfo.cz/zima/kamera.php?lang=7&ro=1&cntry=1&rg=2&loc=3&cat=7&raw=

pozdro

Szkoda tylko, że Pitole nie wyratrakowali całego Winterpoolu tylko sobie środek obrobili - sobota i niedziela.

Od dziś już ponoć całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...