Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Finał Pucharu Świata Schladming


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów

Wybieram się 14.03.-21.03 do Fusch koło Kaprun ale chciałbym wstąpić po drodze do Schladming żeby zobaczyc zjazd w pucharze świata. Mam pytanie czy może ktoś wie jak dojechać w miejsce zawodów.W tym rejonie Austrii jeszcze nie byłem.A może ktoś się wybiera tam. Dzięki za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drodze do Kaprun,hmmm,masz kilka możliwości.

Jadąc tak jak pewnie większość jeździ do Kaprun.

Zajmiemy się tylko austriackimi odcinkami dróg.

A5,potem S1,S5,S33 potem A1 aż do Salzburga tam oczywiście na A10 aż do Bischofschofen.

...i tutaj gdybyś chciał najpierw dojechać do Schladming nie zjeżdżaj z autostrady tylko jedź dalej prosto i na następnym zjeździe w rejonie Flachau - Radstadt na bundesstrsse 320 ok 30km do Schladming

Można również tak;

A5,S2 potem A2 aż do Wiener Neustadt tam odbicie na S6 potem A9 (kierunekLinz) dojedziesz Liezen stamtąd jest jakieś 50 km do Schladming

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Figo ale chodziło mi o to żeby dostać się w miejsce zjazdu.Bywalcy tych terenów pewnie wiedzą w którym to jest rejonie i jak tam dojechać

Meta jest jedna dla wszystkich konkurencji, zarówno damskich jak i męskich, a znajduje się w samym centrum Schladming, to miejsce nazywa się Olimpia Stadion i nie ma nic wspólnego z stadionem, ot po prostu tak się nazywa, na co dzień to nic innego jak parking przy gondoli Planai. Trasa dla facetów to końcówka czarnej ta którą znamy z The nightrace i dalej w górę to czerwona 3, a trasa dla babek to od dołu 1, i w górę 4.

Szczerze wątpię żeby w ogóle Ci się udało w dniu zawodów wjechać do Schladming, tam jest dość ciasno i na pewno będą ograniczenia w ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu zawodów zawsze jest ciaśniej ale z wjazdem i miejscem do zaparkowanie nie ma większych problemów.Ale zawody w Schladming to sama przyjemność,my byliśmy na nocnym slalomie, niesamowite wrażenia i ta masa kibiców narciarstwa:)szczerze polecam choć nie wiem jak będzie na zjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedzieć z Kitz że najlepiej i najłatwiej jest upolować autografy i fotki po treningu DH bo wtedy chodzą luzem, bez obstawy i nawet z niektórymi można chwilkę sympatycznie pogadać :)

Natomiast w trakcie zawodów już jest ciężko bo mają obstawę, ale to w zasadzie jest zakończenie sezonu więc może będą bardziej chętni do kontaktów z fanami :)

Tak czy siak życze udanej zabawy i czekam z niecierpliwością na fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...