Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polecam Tylicz


jam ci

Rekomendowane odpowiedzi

Głupio robię, bo w sezonie feryjnym obawiam się, że kolejki wzrosną, ale .... no nie potrafię inaczej, bo mi się tam świetnie jeździ.

Byłam tam po raz pierwszy (od tego sezonu mają krzesło, a ja wygodna jestem:D) i jestem bardzo miło zaskoczona. Fajny stok - dla średniaków, coś porównywalnie z Azotami Krynickimi - tyle, że chyba dłuższy i znacznie szerszy. Przygotowana nawierzchnia rewelacyjnie (nawet lepiej niż w Alpach!) sztruks był osiągalny miejscami nawet w okolicach godz. 13!

Lekko zbyt drogawa gastronomia........... ale to sezon, więc zwalam na ten czas winę za wygórowane ceny. Tras jest kilka - przetestowałam wszystkie, najlepsza główna...........

W kolejce najdłużej czekałam ze 3 min. w najbardziej newralgicznym okresie - czyli na dzień po okresie zmiany turnusów feryjnych.

Jaworzyna Krynicka - czas oczekiwania w kolejce - raptem 40 min (RANKIEM) , że sobie nie chcę nawet wyobrażać co działo się koło południa!

Azoty i Słotwiny Krynickie - 20 min. rano...........

Tak więc Tylicz jest bardzo bardzo ok! pod każdym względem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,no, co Ty? Na Jaworzynie, żeby stać 40 minut ,to w kolejce musiałoby być ponad 1000 ludzi! Patrzyłem na zdjęcia z kamerki i nie zauważyłem takich tłumów! Na Słotwinach także. Wybieram się właśnie w czwartek do Krynicy i jeśli masz rację, no to nie bardzo mi się chce, bo i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Słotwinach nie było kolejki do 10.30, kiedy skończyłem karnet dwugodzinny.

Warunki bardzo dobre. Rano parking pusty, płatny 5 zł.

Podczas weekendu jeździłem na Jaworzynie. Najczęściej na II i IV.

Jedynka i piątka też super przygotowane. Tam też byliśmy rano.

Nowy parking przy dwójce płatny dyszkę...

Oczywiście lubię TyliczSki ale wczoraj było tam za dużo kamieni.

Edytowane przez conda
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.......chciałam się "wbić" na Jaworzynę i jak bum byk cyk..... kolejka do gondoli ze 40 min. czekania! (oczywiście z przebrnięciem kolejki do zakupu karnetu). Azoty (nie wiem jak Słotwiny, bo tam nie zwykłam śmigać) ok. 11, kolejka jak trza do bramek.

Za to na Tyliczu luzik - jak wcześniej wspomniałam.

Dziś byłam w Rytrze. Również mały ruch (pewno ze względu na mróz), warunki świetne. Dopiero koło 15 zaczęło czadzić śniegiem po gębuli, wiać, no i lekko lód się pojawiał na stoku.

Poza tym, tak zupełnie na marginesie dodam, że Krynica jest ogólnie oblegana w sezonie - zwłaszcza feryjnym. W okolicy (ja preferuję właśnie takie mniej znane stoki w mniej atrakcyjnych lokalizacjach) jest kilka fajnych miejsc bez natłoku ludzi, tak w kolejce, jak i na stoku. Można pojeździć bez kręcenia głową w zakresie 360 st. i dodatkowo w zadzie nie trzeba mieć oczątek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.......chciałam się "wbić" na Jaworzynę i jak bum byk cyk..... kolejka do gondoli ze 40 min. czekania! (oczywiście z przebrnięciem kolejki do zakupu karnetu). Azoty (nie wiem jak Słotwiny, bo tam nie zwykłam śmigać) ok. 11, kolejka jak trza do bramek.

Za to na Tyliczu luzik - jak wcześniej wspomniałam.

Dziś byłam w Rytrze. Również mały ruch (pewno ze względu na mróz), warunki świetne. Dopiero koło 15 zaczęło czadzić śniegiem po gębuli, wiać, no i lekko lód się pojawiał na stoku.

Poza tym, tak zupełnie na marginesie dodam, że Krynica jest ogólnie oblegana w sezonie - zwłaszcza feryjnym. W okolicy (ja preferuję właśnie takie mniej znane stoki w mniej atrakcyjnych lokalizacjach) jest kilka fajnych miejsc bez natłoku ludzi, tak w kolejce, jak i na stoku. Można pojeździć bez kręcenia głową w zakresie 360 st. i dodatkowo w zadzie nie trzeba mieć oczątek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś się zmieniło ja rozmawiałem na słotwinach z człowiekiem który wybrał się w trakcie ferii "mazowieckich" na Tylicz i twierdził że do kanapy trzeba było czekać min. 15 minut, myślę że w okolicach 11-13 podobnie było na azotach i słotwinach tyle że ja korzystałem zawsze z orczyka i tam czas oczekiwania w okolicy 5 minut był czasem maksymalnym, a bardzo często można było zjechać i wjechać stojąc w "kolejce" 4-6 osobowej.

Ale następny sezon w Krynicy spędzę bardziej objazdowo, czy pod stok w Tyliczu podjeżdża jakiś bus/pks z Krynicy?

Może znacie oprócz Jaworzyny, Słotwin, Azotów i Tylicza jakieś stoki dla nie zmotoryzowanych, gdzie można podjechać busem pod stok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale następny sezon w Krynicy spędzę bardziej objazdowo, czy pod stok w Tyliczu podjeżdża jakiś bus/pks z Krynicy?

Może znacie oprócz Jaworzyny, Słotwin, Azotów i Tylicza jakieś stoki dla nie zmotoryzowanych, gdzie można podjechać busem pod stok?

Tylicz-->http://www.krynica.pl/ARNIKA-Linia-Tylicz-Mochnaczka-Krynica-Cz-Potok-c239.html

http://www.krynica.pl/ARNIKA-Linia-Muszynka-Tylicz-Krynica-Szczawnik-c240.html

http://www.krynica.pl/ARNIKA-Linia-Muszynka-Tylicz-Krynica-Pegaz-c242.html

Szczawnik (Dwie Doliny)--->http://www.krynica.pl/ARNIKA-Linia-Szczawnik-Krynica-Tylicz-Muszynka-c269.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...