Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Schladming 2013 na Islandii


Rekomendowane odpowiedzi

a tak a'propos

JC jaki rodzaj narciarstwa masz tam zamiar uprawiać ?

bo wyspa zdaje się najlepsza jest na skitury....

Ja będę "uprawiał fun race", a co to takiego napiszę za kilka dni :). Co do Grenlandii, to jest to dobre miejsce na heliskiing. Miejscowe górki urosły do 3700 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fun race" - brzmi nieźle , życzę dobrej zabawy:smile:

Zabawa będzie. Poniżej kilka wskazówek, co się tam będzie działo:laughing:

- Europami aviisit annersaannit tusagassiortut maanga sisorariarnissaannut qaaqquagut. Ikinngutigerusuppavut Oestrigelu pillugu pitsaasumik allannissaat kissaatigalutigu. Nunanut allanut unammisartut tusaamasaasullu Hermann Maier aamma Franz Klammer peqatigalugit arpannissaat kissaatigaarput, Reinhold Zitz oqarpoq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam że nie znam p.e.t.e nigdy nie spotkałem, nie zamieniłem ani słowa ani w wirtualu, ani w realu:rolleyes::

SB pisze najprawdziwszą prawdę. Co nie znaczy , że w przyszłości nawet wszystkie jego zapewnienia co do mojej osoby i wzajemnych relacji nie mogły by się zmienić.

Obrazek-podpowiedź skojarzył mi sie od razu z pejzażem widzianym na National Geografic w filmie o niedźwiedziach polarnych głodujących z powodu zmian klimatycznych i podchodząccyh w pobliże siedzib ludzkich na Grenlandii i w Kanadzie celem poszukiwania jedzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyjazdu i już czekam na relację.

A powiedz, czy tam są jakieś ośrodki narciarskie (takie typowe jakie znamy tzn. z wyciagami a nie kopterami) ?

Ośrodki narciarskie to raczej szumna nazwa. Jest kilka miejsc, w których jest po kilka orczyków typu Poma. Na jadę do stolicy Grenlandii Nuuk i tam są chyba ze trzy takie urządzenia!

Ale nasz wyjazd nie do końca skoncentrowany jest na jeździe na nartach. Tym bardziej, że jedziemy tam z kilkoma znanymi nazwiskami, o których możesz przeczytać poniżej:

- Europami aviisit annersaannit tusagassiortut maanga sisorariarnissaannut qaaqquagut. Ikinngutigerusuppavut Oestrigelu pillugu pitsaasumik allannissaat kissaatigalutigu. Nunanut allanut unammisartut tusaamasaasullu Hermann Maier aamma Franz Klammer peqatigalugit arpannissaat kissaatigaarput, Reinhold Zitz oqarpoq.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciesz się Jacek że od Wróżki masz zlecenie "tylko" na pozdrowienie Hermana:tongue:

Przebóg! :eek: ...Czyta w myślach...:eek:

No i cały plan w ...! Niestety Hermanna nie będzie! Właśnie dostałem listę uczestników.

Za to będzie kilka innych bardzo ciekawych i interesujących osób:

[TABLE=width: 238]

[TR]

[TD]Baumann, Romed[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Franz, Max Wolfgang[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Grugger, Johann[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Kirchgasser, Michaela[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Reichelt, Hannes[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Schörghofer, Philipp[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Thalmann, Carmen[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 238]

[TR]

[TD]Dorfmeister, Michaela[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Eberharter, Stephan[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Götschl, Renate[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Gruber, Christoph[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Knauss, Johann[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Kronberger, Petra[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Meissnitzer, Alexandra[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Moser, Annemarie[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Reiter, Mario Fidelis[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Schifferer, Andreas[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Schramek, Lea Eva[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Stock, Leonhard

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Trinkl, Johannes[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Tritscher, Franz Michael[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Walchhofer, Michael[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Wirnsberger, Peter[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Wolf, Sigrid[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam aj tam, dla chcącego nic trudnego :biggrin: no to czekamy na pierwsze fotki :cheerful:

Mam nadzieję, że na Grenlandii Internet nie zamarzł. Jak dobrze pójdzie to pierwsze zdjęcia powinno mi się udać przesłać już z lotniska w Wiedniu, skąd lecimy na Islandię do Rejkiawiku. Tam przesiadka i kolejne 2 godziny do Nuuk na Grenlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, nie no bez przesady, ona jest trochę piegowata(nakrapiana), a nie trędowata:rolleyes::, no chyba że to zagrożenia płynące z innej strony(czytaj ręki):stupid::biggrin:

No tak, a będę w zasięgu :)

Jacku,Grenlandia to chyba nie "trzeci świat",więc spokojnie czekam na pierwsze foty! :wink:

Jasne. Właśnie sprawdziłem jakie mają tam napięcie, czy nasze wtyczki spasują i jest szansa, że komputer mi odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Właśnie sprawdziłem jakie mają tam napięcie, czy nasze wtyczki spasują i jest szansa, że komputer mi odpali.

Jak mają angielskie,to jest na to sposób: patyczek i trochu na siłę,ale wejdzie. :biggrin:

Napięcie,to trudno powiedzieć,nie koniecznie musi to być 230V,a do tego 60hz zamiast 50... :tongue: Bądźmy dobrej myśli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają angielskie,to jest na to sposób: patyczek i trochu na siłę,ale wejdzie. :biggrin:

Napięcie,to trudno powiedzieć,nie koniecznie musi to być 230V,a do tego 60hz zamiast 50... :tongue: Bądźmy dobrej myśli!

Ja bym bez agregatu prądotwórczego nie zaryzykował wyjazdu:tongue:, można by zabrać taki z 50 kva i sprzedawać kasztanom prąd:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...