Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ZAG skis - mozliwosc sprowadzenia, czy warto??


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanko. Mam mozliwosc sprowadzenia uzywanych nart firmy ZAG (nowych tez ale sa za drogie). Bylby to model freeride gold (na koncu link). Czy uwarzacie , ze jest sens kupowac taka narte uzywana ale praktycznie jak nowka bo tylko po malym tescie, za 1500pln z wiazaniem?? Chce ja kupic jako druga narte tylko i jedynie do puchu, ale zauwazylem , ze te narty maja bardzo fajne niewielkie promienie jak na swoje dlugosci - ciekawe czy trasie tez sie spisza?? Czy moze lepiej kupic ktoras z serii "freeride 75" czy "freeride 84" ?? pozdrawiam

assaselo@poczta.onet.pl

http://www.zagskis.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAG skis - mozliwosc sprowadzenia, czy warto??

Widziałem filmy z jazd na tych nartach i rozmawiałem z właścicielem, pomysłodawcą tych nart. Myślę, że narty są bardzo ciekawe. Przedstawione zostały jak narty do wszystkiego. Szerokie, więc jazda w puchu jak najbardziej, mocno talkowane, więc można poszaleć na krawędzi. Jak jest w praktyce nie wiem?

Narty dostały nagrodę na poprzednim ispo w Monachium.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAG skis - mozliwosc sprowadzenia, czy warto??

Niestety tyle to wiem :( ja dlugi dlugi czas meilowalem z nimi. Szkoda , ze nie znalezli nikogo odpowiedniego ani chetnego na spredaz tych nart w Polsce...niesteyt maja dziwne wymagania.

Zastanawiam sie czy nie lepiej poczekac na wyprzedaz w Atomicu i np. (jak to zwykle robie) kupic w pazdzierniku przyszlego roku Metrony (jak dla mnie M9 albo M10) - chyba przedstawiaja podobny rodzaj narte z tymze na pewno sa ciezsze (plyta robi swoje). A z tego co jest co roku to narty w Atomicu po sezonie sa sprzedawane za pol ceny.....tak kupilem juz druga pare nart w tamtym roku i teraz tak kupie buty.

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAG skis - mozliwosc sprowadzenia, czy warto??

:) sklep Summita w Kacach na palcu wolnosci :) przecena zaczyna sie praktycznie w okolicach lutego, chociaz w tamtym roku widzialem niektore modele ciut rpzecenione juz w styczniu :) dla przykladu cena R11 zjezdzala i widzialem z tydzien temu R11 160cm za 899pln - jak dla mnie cena niezla

pozdrawiam.

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...