Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wybór nowych nart


ArturEm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nowym sezonie. Po dwóch sezonach na Voelklach Sensor 2, nadszedł czas na zmianę. Myślę o Progressorach 800. Z tego co czytam to ciekawa propozycja. Tylko czy dla mnie... Chciałbym kupić nartę bardziej ciekawą a jednocześnie niewymagającą i spokojną. Proszę szanownych kolegów o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić nartę bardziej ciekawą a jednocześnie niewymagającą i spokojną.

Te cechy posiada dosyć dużo książek i niektóre kobiety :stupid:

Tylko czy dla mnie...

A na poważnie, jak nie wypełnisz i nie wkleisz ankiety "o sobie" to skąd mamy wiedzieć czego oczekujesz. Dobór nart - pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Ankieta jest w moim profilu, ale wklejam ja dla ulatwienia:

[I]Voelkl Sensor 2 09/10 Buty Salomon XWave 9 Flex 100 Wiązania 3Motion 10.0 Kije Brak Gogle Brak Styl jazdy Turystyczny z odrobiną sportu Poziom umiejętności 6 ImięArtur MiejscowośćToruń Dni na nartach[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Ankieta jest w moim profilu, ale wklejam ja dla ulatwienia:

[I]Voelkl Sensor 2 09/10 Buty Salomon XWave 9 Flex 100 Wiązania 3Motion 10.0 Kije Brak Gogle Brak Styl jazdy Turystyczny z odrobiną sportu Poziom umiejętności 6 ImięArtur MiejscowośćToruń Dni na nartach[/i]

Ankietę, o której mowa znajdziesz tu:http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/11330-Dobór-nart-pomoc:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marcinie. Od dłuższego czasu "przyglądam" się tym Progressorom ale trochę sie ich bałem (co prawda dziewicą juz nie jestem, ale rozważnym panem w średnim wieku). Teraz już chyba wiem że są dla mnie. Chyba że Progressor 700 lub 900. Aha i jaką długość byś zaproponował? Moja waga 98, wzrost 170 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla uściślenia dodaję ankietę o którą prosił Aressi:

1. Płeć -M

2. Wiek - 43

3. Waga - 98

4. Wzrost - 170

5. Na nartach jeżdżę od 10 sezonów, ( 6 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na 6

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to - Salomon XWave 9 flex 100

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Voelk Sensor 2 model 2010/11

9. Preferuję styl jazdy: rekreacyjną, po przygotowanych stokach

10. Upatrzyłem sobie narty - Fischer Progressor 800

11. Mój budżet na narty to około 1500-2000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur 155-160 cm to jakbyś kupował narte strikcie slalomową

Zrób jak chcesz,ja tylko powiem jeszcze raz dla Ciebie Progressor 800 to min 170cm

Mądrze marcinn prawi! :applause: Jeśli dane, które zamieściłeś w ankiecie są rzetelne to będzie to dla Ciebie bardzo dobry wybór! :cool:: Długości sie nie bój! 155 cm będą za krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście ,,,znawca'' narciarstwa zjazdowego ten sprzedawca. Ja przy wzroście 185cm i wadze 80 kg kupiłem w marcu narty AM konkretnie Head I'Peak78 długości 177cm po sugestii sprzedawcy ,że 171 cm w tej grupie nart będą dla mnie zdecydowanie za krótkie.Dużo pomógł w wyborze też kolega Mihomur. Sprzedawca nawet zastanawiał się czy nie lepiej dla mnie narty 183 cm ,ale jeszcze za słabo jeżdżę . Za parę lat taka długość będzie odpowiednia dla mojego stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za cenne uwagi. Być może sprzedawca z łapanki nie wiedział co czyni. Tak więc kupię narty o długosci min.170 cm, chociaż krótsze lepiej się nosi na stok :biggrin:. Oczywiscie żart. Po pierwszych zjazdach opiszę swoje wrażenia. jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez ArturEm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...