Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kask BRENDA sky city hifi i nie tylko proszę o opinie


drdala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany kupnem kasku brenda sky city hifi, co dziwne mierzyłem dziś właśnie ten kask o rozmiarze L i był wydaje mi się za ciasny, mierzyłem później XL i był dobry ale nie działała jedna słuchawka. Wracam do domu szukam go w necie i znalazłem zaledwie jeden i to chyba bez opcji hifi. Następna sprawa zmierzyłem sobie obwód głowy i wychodzi mi około 56- 56,5 cm. a w znalezionej aukcji jest podane, że Rozmiary: M (57-58 cm), L (59-60 cm), XL (60-61 cm). Jak mam to rozumieć? Miał ktoś z Was do czynienia z tym kaskiem? lub z innym kaskami brendy z opcją hifi... co o tym myślicie? czy przydaje się ta opcja? czy nie psuje się? co ogólnie uważacie o kaskach brendy? ja posiadam okulary brenda maxim motive i co dziwne szukam teraz takich na allegro i już ich nie ma... kupowałem je zaledwie rok temu a już ich nie ma na rynku? dlaczego? co sądzicie o tych goglach i o goglach brendy? dlaczego też nie ma tego kasku już praktycznie na rynku? czekam na wasze opinie, wypowiedzi, podpowiedzi:) pzdr all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was do czynienia z tym kaskiem? lub z innym kaskami brendy z opcją hifi... co o tym myślicie?

Najbardziej mnie zastanawia po co Ci kask z hifi, a w zasadzie to mnie nie tyle zastanawia, co przeraża, bo jak znam życie to zapewne zamierzasz zjeżdżać z górki i słuchać muzyk:eek:

A co o tym myślimy?

Że to głupota i że miejsce systemu hifi jest w domu lub samochodzie, a w kasku na pewni nie!

Następna sprawa zmierzyłem sobie obwód głowy i wychodzi mi około 56- 56,5 cm. a w znalezionej aukcji jest podane, że Rozmiary: M (57-58 cm), L (59-60 cm), XL (60-61 cm). Jak mam to rozumieć?

A co tu rozumieć, rozmiarówka jak rozmiarówka, jedyna droga do spasowania rozmiaru odpowiedniego to przymiarki organoleptyczne, czyli na żywym organizmie.

...co sądzicie o tych goglach i o goglach brendy?

Że to wyrób czekoladopodobny, którym zazwyczaj się odbija i może być po nim niedobrze:rolleyes::

Brendy to okulary słoneczne, są ok, ale kaski i gogle... ble:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że to wyrób czekoladopodobny, którym zazwyczaj się odbija i może być po nim niedobrze:rolleyes::

Brendy to okulary słoneczne, są ok, ale kaski i gogle... ble:cool::

Pozwolę sobie nie zgodzić się z ww opinią przynajmniej w kwestii gogli. Kasku Brenda nigdy nie używałem więc nie będę się wypowiadał natomiast gogle Brenda jak najbardziej posiadam i w sumie to złego słowa nie dam na nie powiedzieć! Nie rozleciały mi się, nie zawiodły mnie nigdy, spełniają swoją funkcję bardzo dobrze. Takie jest moje zdanie. I raczej nie jest to żaden wyrób czekoladopodobny bo wyrób czekoladopodobny nie ma niczego wspólnego z czekoladą. A Brenda to zupełnie przyzwoite gogle. Może nie górna półka ale przyzwoite. Przynajmniej wg mnie. :cool:: Czyli - żeby pozostać w konwencji cukierniczej - nie Auer czy Chocolaterie Du Rhône ale Wawel to już chyba tak! A lubisz Michałki, Malagę, Tiki Taki i Kasztanki? :biggrin: No widzisz! :wink:

Edytowane przez Aressi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam gogle brenda maxim motive i też nie narzekam a wręcz polecam

a co myślicie o tym kasku??- http://allegro.pl/kask-narciarski-brenda-sky-xl-61-62-plus-gratis-i2824685238.html

wydaje mi się że to to samo co te który mierzyłem czyli http://allegro.pl/kask-narciarski-brenda-vs610-hi-fi-m-kominiarka-i2890454987.html

tylko bez hifi i nadruku miasta... więc chyba jeśli wezmę rozmiar XL to też będzie mi pasował....

Edytowane przez drdala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się tu na stronie w kolekcjach nie pojawiają, chyba nigdy ich tu nie było i chyba to jedyny taki przypadek z pośród ogólnie dostępnych firm, więc coś jednak jest rzeczy:wink:

No fakt! Nie ma! A może szkoda? Strona byłaby może przez to ....... pełniejsza i ........bardziej ..... hmmmmm ....... obiektywna? Z całym szacunkiem SB ale nie bardzo się orientuję jakie jest kryterium umieszczenia kolekcji danego producenta na stronie. Jakość? Popularność? Sympatie? A może jest to odpłatne? Nie mam bladego pojęcia. Ale myślę, że im szerszy katalog tym generalnie lepiej dla niego! Akurat ta firma, o której tu mówimy chyba nie jest aż tak fatalna, że tylko z tego powodu nie umieszczono tu jej produktów? :confused:: Chyba nie, bo tak "na szybko" przeleciałem kolekcje gogli z różnych lat i nie znalazłem takich marek jak np Oakley (!), Dragon, Von Zipper, Spy, Electric, Anon, Native czy choćby Quicksilver. :eek: :eek: :eek: Wyciągnięcie wniosku, że w przypadku ww marek również jest coś na rzeczy mogłoby być chyba nieco ryzykowne, nie uważasz? W związku z tym wystosujmy wniosek do JC żeby nieco poszerzył katalog! :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB

Najbardziej mnie zastanawia po co Ci kask z hifi, a w zasadzie to mnie nie tyle zastanawia, co przeraża, bo jak znam życie to zapewne zamierzasz zjeżdżać z górki i słuchać muzyk

A co o tym myślimy?

Że to głupota i że miejsce systemu hifi jest w domu lub samochodzie, a w kasku na pewni nie!

A ja myślę, że hifi w kasku to świetna sprawa - jedziesz na wyciągu/gondoli i słuchasz muzy przez 10 min, podczas zjazdu wyłączasz na te 2 min. Dodatkowo można podłączyć tel albo wake-take. Super sprawa.

Pozdro

Wiesiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że hifi w kasku to świetna sprawa - jedziesz na wyciągu/gondoli i słuchasz muzy przez 10 min, podczas zjazdu wyłączasz na te 2 min. Dodatkowo można podłączyć tel albo wake-take. Super sprawa.

Pozdro

Wiesiek

Tyle że ja nie wierzę w rozsądne używanie takich dobrodziejstw techniki, która trafi raczej w ręce młodych gniewnych:rolleyes::, a na wyciągu/gondoli to ja wolę raczej z kimś porozmawiać i niekoniecznie przez telefon/ wake-take

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że hifi w kasku to świetna sprawa - jedziesz na wyciągu/gondoli i słuchasz muzy przez 10 min, podczas zjazdu wyłączasz na te 2 min. ..........Super sprawa.

Pozdro

Wiesiek

Pytanie czy tak faktycznie robią posiadacze takiego cudu - bo mi się nie bardzo chce w to wierzyć. Po za tym na niektórych stokach i tak leci muzyka.

A tak swoją drogą, może jestem staroświecki ale nie bardzo rozumiem ludzi którzy w słuchawkach prawie studyjnych czytaj zakrywających całe uszy którzy chodzą po ulicach, pomijam już osoby prowadzące samochód bo i takie zdarzyło mi się widzieć. Przecież jest to niebezpieczne dla narządu słuchu jak i również dla ogólnego bezpieczeństwa. Taka osoba przecież nie słyszy nic oprócz muzyki.

Wg mnie osoba która słucha muzyki podczas jazdy na stoku to zagrożenie i nie wierzę, że posiadacze takiego kasku słuchają muzyki tylko na wyciągu. A przecież można porozmawiać z sąsiadem na krzesełku, wymienić poglądy, opinie a nie tylko "umca umca łubu dubu".

Są przecież dyskoteki, kluby, koncerty, odtwarzacz w samochodzie, w domu - można tam posłuchać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym sęk , że posiadacze takich cudów nie używają ich tylko na wyciągu i na dodatek ustawiają na pełen regulator.

Kiedyś jechałem na krześle z taką młodą laską , to miałem pełen odsłuch.

Specjalnie podjechałem za nią kawałek sprawdzić czy wyłączy do zjazdu.

Gdzie tam.

A mi się nie raz zdarzyło , że we mgle , czy przy padającym śniegu wcześniej usłyszałem gościa jak wali z góry niż zobaczyłem.

Swoją drogą jak słyszę za sobą charakterystyczny chrzęst "parapetu" to momentalnie mam ciarki na plecach. :confused::

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...