Narty - skionline.pl
Jump to content

Wujot

Members
 • Posts

  2,274
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  98

Wujot last won the day on October 7

Wujot had the most liked content!

1 Follower

About Wujot

 • Birthday 02/05/1963

Personal Information

 • Imię
  Wiesiek
 • Miejscowość
  Wrocław

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer Hannibal 96, Dynafit Nanga Parbat 79
 • Buty marka
  Dynafit Beast Carbon, Dynafit TLT 7, Factor Black Diamond,

Skills

 • Styl jazdy
  jazda terenowa
 • Poziom umiejętności
  8
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

11,308 profile views

Wujot's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

4.5k

Reputation

 1. Oj mój naiwny młody towarzyszu, czyżbyście nie wiedzieli, że kto kontroluje przeszłość ten kontroluje przyszłość?
 2. Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna moja. Nie chcę być zarażany i oczekuję od państwa, że skutecznie mnie odizoluje od takich jak Ty.
 3. Bredzisz. Ochrona zdrowia ludzi na przykład pracowników restauracji jest najważniejsza. Wyobrażasz sobie, że jeden chory na linii produkcyjnej może doprowadzić do kwarantanny zakładu z dużymi finansowymi konsekwencjami? Podobnie będzie na uczelniach. Nie chcesz się szczepić - proszę bardzo szanujemy Twoją wolę. Ale jak chcesz korzystać z dostępnych usług pokaż aktualny test. Masz wybór.
 4. Całkiem dobry wstęp. Patrzymy z przychylnością i czekamy na pogłębioną analizę towarzyszu Artix
 5. https://www.rdc.pl/informacje/odwazne-ale-nie-ryzykowne-prawnik-o-restauracji-tylko-dla-zaszczepionych/ Pierwsi odważni przetarli drogę.
 6. No właśnie napisałeś, że znikasz z tego tematu. I nawet to potwierdziłeś powtórnie. Ale nie tak szybko! Nasz SO kolektyw powinien dogłębnie przeanalizować sytuację przez którą straciliśmy jednego z naszych przodowników pracy. Chcielibyśmy dokonać długotrwałej i bolesnej wiwisekcji Twojego jestestwa. Tak aby już nikt inny nie chciał drugi raz doprowadzać do takich strat, które osłabiają potencjał obronny naszego narciarskiego kibucu. Dlatego wzywam obywatela Artixa do uczciwej, jawnej, bolszewickiej, samokrytyki bo to najlepsza metoda samowychowania kadr forumowych w duchu rewolucyjnego rozwoju.
 7. Jesteś sprawcą całego tego zamieszania, sprowokowałeś inkryminowanego, i tak sobie znikasz? A gdzie samokrytyka przed kolektywem??? Nieładnie...
 8. Robercie coś Ci podpowiem: Zapyta JC w swym niebie Co dałem Mu, od siebie Wierzyłem i kochałem I byłem tym, kim chciał bym był I żyłem jak, chciał bym żył I byłem, kim miałem być Odpowiem mu od siebie Że spłacę dług tym lepiej Tym bardziej Bo wiedziałem, co znaczy Że nadziei brakowało mi I kilku chwil, kilku dobrych chwil Może powie, to niepotrzebne słowa Twój M....
 9. Ładnie Wam idzie, czy ktoś jeszcze ma jakieś pomysły na trzy? Raz, dwa, trzy sstar tylko nie dawaj filmików! Albo daj. Tylko w kontekście Mitka
 10. Arturze, nawet na trzy. Tak to wyglądało: SO 18 Kwiecień 2011 SF 4 Lipca 2009 KN 21 lis 2013 Zapewne wiesz, że stolik aby się nie kiwał potrzebuje trzech (i tylko trzech) nóg. Można też powiedzieć, że trzy punkty wyznaczają płaszczyznę (przynajmniej u Euklidesa). Wobec tego aby trzymać stabilny poziom muszę być wsparty na trzech filarach. A poza tym do trzech razy sztuka. Czyli tak sobie plotę trzy po trzy.
 11. Jestem strasznie rozczarowany, że nie zauważyłeś mojego tematu narciarskiego o Alpach Stubaiskich (zrobionych przez nas na początku pandemii).
 12. Jaja sobie robisz...
 13. Dla mnie przekaz jest tylko taki, że JC wyprosił Mitka. Resztę to sobie dopowiedziałeś.
 14. To się nazywa kroplą, która przepełniła czarę. Decyzja JC była wynikiem dłuższego ciągu zdarzeń, gdzie Mitek parę razy przegiął pałę. Ja też uważam, że go szkoda, bo wnosił sporo dobrego, ale rozumiem racje admina. To co mi się na SO podoba to ogólnie przyjazna, życzliwa atmosfera i brak spiny, tak mocno gdzie indziej obecnej. Nawet jeśli powstaje to w wyniku kastrowania treści to efekt ten jest osiągnięty. Wydaje mi się, że JC ma określoną wizję forum i to konsekwentnie realizuje. Ta wizja trochę mi się podoba, trochę nie podoba. Jak w życiu nic nie jest czarno-białe.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...