Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic, Salomon najtaniej na rynku. Pierwsza wyprzedaż?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz marboru, z tym "najtaniej na rynku" to bym uważał. Ja mam dość krytyczny stosunek do Fashion House. Według mnie ceny tam oferowane najpierw się podnosi, a potem nakleja naklejkę z niższą ceną, że to niby wyprzedaż jest. Ale ostatecznie cena jest niewiele niższa od tej "normalnej" sklepowej. A dużo towarów sprzedają po normalnych cenach. To "-70%" czy raczej "nawet do -70%" to tylko slogan reklamowy! :frown::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz marboru, z tym "najtaniej na rynku" to bym uważał. Ja mam dość krytyczny stosunek do Fashion House. Według mnie ceny tam oferowane najpierw się podnosi, a potem nakleja naklejkę z niższą ceną, że to niby wyprzedaż jest. Ale ostatecznie cena jest niewiele niższa od tej "normalnej" sklepowej. A dużo towarów sprzedają po normalnych cenach. To "-70%" czy raczej "nawet do -70%" to tylko slogan reklamowy! :frown::

Stąd też - znak zapytania w temacie :happy:

Ponieważ na stronie internetowej nie ma żadnej informacji o cenach, czy towarach - wkleiłem link, bo być może ktoś "miejscowy" sprawdzi i coś na ten temat napisze na forum :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze od dawna omijam sklepy typu Fashion House itp. Tak jak pisze Aressi najpierw ceny są sztucznie podnoszone, a później wielka mi wyprzedaż. Podobnie ma się sprawa ze sklepem typu Skiteam, tak wogóle zastanawiam się kto tam kupuje, jak narty patrzyłem kiedyś moje RC4 model 2011/2012 były prawie 1000 droższe niż na znanym portalu aukcyjnym :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mają ceny katalogowe pewnie, a rzeczywista cena zakupu może być sporo niższa. Wczoraj byłem w kieleckim Wsół Sport i faktycznie asortyment z wyższej półki, ceny katalogowe, ale jak popytałem o kwoty końcowe, to są one niższe o ok 20-25%. Na początku faktycznie ceny okazują się abstrakcyjne, ale przy zdecydowaniu się na kupno i dobrym targowaniu mogą być one dużo przyjemniejsze. Choć w necie i tak można znaleźć konkretną rzecz taniej. Tylko ja wolę np. zapłacić za rzecz wartą powiedzmy 1000 zł zapłacić te kilkadziesiąt zł więcej i kupić na miejscu, przymierzyć, sprawdzić obejrzeć, niż po przymierzaniu i ściemnianiu szukać najtańszej okazji w necie. Gdyby różnice był większe to nie ma tematu, ale w przypadku niewielkich różnic zdecydowanie wolę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...