Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyciąg taśmowy dla dzieci - gdzie polecacie?


izai24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam miejsca na wyjazd na narty z dziećmi (3 i 5 lat) ważne żeby był tam wyciąg taśmowy i fajnie gdyby były też rozstawione na stoku jakieś "dmuchańce" tak by dzieci miały trochę urozmaicenia na początku nauki. Zależy mi na stoku, na którym taki wyciąg taśmowy jest ogólnodostępny, a nie tylko dla jazdy z instruktorem. Jeśli chodzi o lokalizację to preferujemy Sudety lub Czechy. Idealnie gdyby wyciąg był przy większej górce tak byt drugie z nas mogło normalnie pojeździć.

Pozdrawiam

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie Sudety lub Czechy ale Cypisek w Korbielowie jest fajny do nauki - małe nachylenie, szeroko - a obok dla jednego z was zbocza Pilska. Dzisiaj Cypisek pokryło białym puchem a i trasy w wyższych partiach Pilska nareszcie otwarte - oczywiście, to tylko moja propozycja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie Sudety lub Czechy ale Cypisek w Korbielowie jest fajny do nauki - małe nachylenie, szeroko - a obok dla jednego z was zbocza Pilska. Dzisiaj Cypisek pokryło białym puchem a i trasy w wyższych partiach Pilska nareszcie otwarte - oczywiście, to tylko moja propozycja:wink:

Właśnie wróciłem z Bachledowej. Jest tam i taśma i wyrwirączka i talerzyki na płaskim i slalom dmuchany dla dzieci. Nooo i sporo dla dorosłych - o tym może jutro wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam miejsca na wyjazd na narty z dziećmi (3 i 5 lat) ważne żeby był tam wyciąg taśmowy i fajnie gdyby były też rozstawione na stoku jakieś "dmuchańce" tak by dzieci miały trochę urozmaicenia na początku nauki. Zależy mi na stoku, na którym taki wyciąg taśmowy jest ogólnodostępny, a nie tylko dla jazdy z instruktorem. Jeśli chodzi o lokalizację to preferujemy Sudety lub Czechy. Idealnie gdyby wyciąg był przy większej górce tak byt drugie z nas mogło normalnie pojeździć.

Pozdrawiam

Iza

Nie Czechy i Sudety, ale:

RYTRO (wyciąg taśmowy dla dzieci i super stok dla dorosłych)

LITWA (Druskienniki),

Ale jeżeli dzieciak ma więcej niż 3/4 lata to próbujcie na normalnym talerzyku. Od 5 lat właściwie spoko, szczególnie jak to jest dziewczynka, są sprawniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
A ja bardzo polecam Donovaly (Słowacja). Jest tam świetny FunPark dla dzieci kilka taśmociągów dmuchańce, super. Moja córa w 4 dni się nauczyła tam śmigać, to był bardzo trafiony wyjazd http://www.parksnow.sk/zima/funpark.php

Właśnie takiego Funparku szukałem dla moich dzieciaczków. Czy był tam ktoś i czy faktycznie jest to takie duże jak reklamują? Czy opiekunowie też muszą płacić za wstęp do funparku?

Aż dziwne, że u nas nikt nie wpadł na podobny pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę sobie sam odpowiedzieć.

W niedzielę, niewiele się namyślając, odwiedziłem Donovaly, właśnie ze względu na infrastrukturę dla dzieci. I faktycznie - Funpark jest imponujący. Z jednej strony ok. 7 taśm, z drugiej strony dwie taśmy plus wyciąg orczykowy.

To jednak jest Słowacja - zawsze musi być jakieś ALE. Wchodząc na część z 7 taśmami zostałem wyproszony przez obsługę - nie wolno wchodzić jako cywil - trzeba być na nartach. Problem - bo ja na nartach nie jeżdzę (na desce owszem;)).

To raczej ruch by opiekun na nartach wykupił również karnet za 10 Euro, bo inaczej wytłumaczyć tego się nia da... Pewnie bym się wykłócał, jednak ta część Funparku jest dla absolutnie początkujących, taśmy i sam stok są bardzo krótkie (krótsze niż np. w Wiśle Cienkowie) i mój 5-latek po pierwszym zjeździe powiedział, że nuda... Przeszliśmy więc na drugą stronę. To był dobry ruch bo świetnie sobie poradził na orczyku i już do końca dnia tam został.

Generalnie Donovaly to najlepsza infrastruktura dla dzieci jaką spotkałem. Można wziąć instruktora, godzina indywidualnie kosztuje 17 Euro. Polecam jeśli ktoś ma absolutnie początkującego dzieciaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...