Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Schladming 15-22.12.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie widzę, że potwierdzają się moje odczucia co do Schladming, świetna miejscówka dla narciarzy już umiejących jeździć szkoda że nie pojechaliście do Zauchensee rewelacyjna miejscówka :) no i mogliscie wpaść do Altenmarkt kupić sobie jakieć Atomic'i :) świetna relacja Kejt :) juz nie mogę się doczekać wyjazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga była wprost rewelacyjna. Z Wwy wyjechaliśmy od razu na autostradę, potem dołączyliśmy do nówki Katowickiej i potem za Siewierzem zjechaliśmy na A1, potem króciutki odcinek bez autostrady do granicy i potem już Czechy

Wnioskuję, że granicę przekraczaliście tym nowy przejściem autostradowym w ciągu autostrad A1-D1?

Gdzie kupowaliście czeskie winiety?

Czy na przejściu lub zaraz za przejściem jest jakiś punkt sprzedaży winiet?

Czy przyjmują płatności kartą, czy tylko gotówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było jeszcze przejścia autostradowego - był jakiś objazd zrobiony i granicę mijaliśmy w Chałupkach/Starym Bohuminie.

Winietki kupiwaliśmy już po wjechaniu na autostradę w Czechach na pierwszej stacji benzynowej (kilka km za granicą, bo wcześniej nie widzieliśmy niczego po drodze).

Płaciliśmy kartą i to okazało się korzystniejsze niż gotówką (przy czym należy podkreślić, że koron nie mieliśmy ze sobą).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było jeszcze przejścia autostradowego - był jakiś objazd zrobiony i granicę mijaliśmy w Chałupkach/Starym Bohuminie.

To mnie zaskoczyłaś, bo byłem przekonany, że to przejście już działa, a jak pokazuje Google, już w końcówce listopada ukazały się informacje o tym, że lada dzień zostanie otwarte autostradowe połączenie A1 z Czechami!

Czy ktoś ma sprawdzone informacje, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy?

Czy w dalszym ciągu trzeba się tułać po jakichś zakamarkach, żeby jadąc autostradą A1 przekroczyć granicę z Czechami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma sprawdzone informacje, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy?

Czy w dalszym ciągu trzeba się tułać po jakichś zakamarkach, żeby jadąc autostradą A1 przekroczyć granicę z Czechami?

Przejście na ciągu autostradowym działa. Trzeba wcześniej objechać ok. 10 km ten nieszczęsny wiadukt w Mszanie, ale idzie to sprawnie. Winietę najlepiej kupić, jak to już wcześniej było napisane, na obwodnicy Ostravy na stacji Shell. Przyjmują zapłatę kartą bez problemu. Ja jechałem 21 grudnia.

Relacja z wyjazdu DZW rewelacyjna. Jeździłem na 4-Berge w 2009 roku i czytając wydawało mi się , że znowu tam jestem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...