Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyciagi narciarskie i nocleg w sienkiewiczowce w zakopanem


xwiewiurx

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko odnosnie wyciagow narciarskich w zakopanem: Małe Ciche, Polana Szymoszkowa, Witów-Ski czy sa one odpowiednie dla poczatkujacego narciarza? totalnym laikiem nie jestem bo uczylem sie "nartowania" na kopie w karpaczu i dobrze mi szlo wiec nie chcialbym jakis stokow po 200metrow tylko cos kolo 1km niebieska trasa. jest cos godnego do polecenia bo nie wiem czy sie zdecydowac na te oferte z gruponu. wiem ze kasprowy odpada. nartostrada co ma ponad 2km. znalazlem oferte noclegowa na gruponie http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/DW-Sienkiewiczowka/16072347 byl moze ktos w tym osrodku? cena wydaje sie byc dobra jak na zakopane z pelnym wyzywieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cysiu to niebieska trasa jest trudniejsza od czerwonej?? czy juz pozna pora moj mozg nie pracuje jak powinien... na mapce zauwazylem ze czerwona jest na samej gorze zaczynajace sie przy tej gospodzie a niebieska w polowie stoku - mozna tam wysiasc i zjechac tylko niebieska? bo nie wiem czy na zdjeciach dobrze zauwazylem. lokalizacja ma byc dobra pod wzgledem wyciagow narciarskich bo na tym chcialbym sie skupic. spacerowac po krupowkach bede w lecie ;) a w zimie chce jak najwiecej pojezdzic na nartach :D. chce dojechac pociagiem z wlasnym sprzetem, czy to daleko np. na szymkowke?? bo patrzac na galerie tego stoku to uwazam ze przepiekny i bardzo chcialbym na nim sprobac zjezdzac.

Edytowane przez xwiewiurx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi. niestety grupon mi minal bo zanim podjalem decyzje ze jade wszystkie oferty zostaly wyprzedane, teraz jak mam wiecej czasu i szperam w ofertach to niedziwie sie ze tak szybko zginela... coz jak znajde podobna oferte to juz wiem mniej wiecej gdzie moge sie wybrac. np. male ciche odpada bo jest chyba za daleko a nie wiem czy skibusy tam dojezdzaja. np. szymoszkowa jest w zakopanem ale w odleglosci 4km od tego hotelu, wiec na piechte odpada, dzialaja jakies skibusy w zakopanem? taxi obsluguje tarciarzy?? jestem z pomorza auto mam ale pociagiem tylko we 2-ke jest bardziej oplacalne i finansowo i czasowo. stad decyzja o pociagu.(to tak na marginesie)

dzieki raz jeszcze, jak nic nie znajde zostana mi stoki na wierzycy :) moze jak na poczatkujacego mi wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...