Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MP Szczyrk 2013


Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]9967[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9968[/ATTACH] MP 2013 i piekna tablica wyników

Andi ta tablica przetrwała już nie jedno pokolenie narciarzy:biggrin: Lecz czas aby pan Jan M oprawił ją w ramkę i powiesił na ścianie w swoim barze:wink: Parę tygodni temu startowałem w pucharze Szczyrku i była ta sama tablica. Co jeden z zawodników który przejeżdżał przez metę i podchodził aby zobaczyć swój czas to wytrzeszczał gały bo kreda raz pisała raz nie:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak w tej sytuacji Bończa ma prowadzić swoją firmę.

Kiedy wystarczy stoper,kreda i tablica z "papendekla".

W dodatku ta tablica przyjmie i "skoryguje" każdy czas.Ale to już moje subiektywne odczucie poparte smutnym doświadczeniem z dzieciństwa.

W 1968 startowałem na Dębowcu i pierwotnie (tuż po ukończeniu zawodów)byłem na miejscu 3, a po chwili tablica "skorygowała" czas na korzyść synka jakiegoś tam synka prominenta (jak się później okazało) a ja mały szaraczek dostałem dyplom za zajęcie 4 miejsca.:cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP Szczyrk

zawody 5.02 050.jpg

zawody 5.02 055.jpg

zawody o Puchar Wojewody Sląskiego i Ślaskiego Kuratora miały luty 2013 stacja Soszów lepsza oprawę . przez 10 sekund na elektornicznej tablicy był wynik i numer zawodnika. potem sedzia zapisal wyraznie na papierowej kartce. mimo duzych opadów sniegu wszystko było czytelne . Jeszcze jedno - leciał fajna muzyka podczas zawodów .Mój syn miał starty na lidze pływackiej w Oświęcimiu i tam też byla tablica wraz z klubem nazwiskiem itp i czasem

57da81d58b922_zawody5.02050.jpg.e1280144266268ad6e8c0115de3c7092.jpg

57da81d592b75_zawody5.02055.jpg.30b20addc5e6e622e9bf2163ed383ede.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, nie wiem jak tam było do końca na MP, ale przypuszczam, że pomiar czasu był zapewniony i to podwójny, bo takie są wymogi. To, że mogło nie być tablicy wyników, nie oznacza, że czasy były "skręcane" :). Zazwyczaj dowodem podczas pomiaru czasu jest taśma wydruku z chronometru. To tak na marginesie, bo zapewne nic takiego się tam nie odbywało.

Poza tym te tablice ręcznie wpisywanych wyników widuje się prawie na każdych zawodach, mimo obecności najnowocześniejszej elektroniki. Po prostu siła przyzwyczajenia osób organizujących i startujących również - zawsze można podejść i sprawdzić swój czas. Osoba pisząca na tej tablicy zazwyczaj otrzymuje informację od time keeperów czyli tych osób, które zajmują się profesjonalną obsługą. Nie jest ta tablica częścią pomiaru czasu tylko dodatkowym elementem, mającym ułatwić widzom i zawodnikom podejrzenie wyników. Optymalnie byłoby gdyby na zawodach były tablice w postaci telebimów, na których podczas trwania zawodów wyświetlany jest aktualny ranking, ale jak wiadomo wszystko kosztuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]9970[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9971[/ATTACH]

zawody o Puchar Wojewody Sląskiego i Ślaskiego Kuratora miały luty 2013 stacja Soszów lepsza oprawę . przez 10 sekund na elektornicznej tablicy był wynik i numer zawodnika. potem sedzia zapisal wyraznie na papierowej kartce. mimo duzych opadów sniegu wszystko było czytelne . Jeszcze jedno - leciał fajna muzyka podczas zawodów .

Mój syn miał starty na lidze pływackiej w Oświęcimiu i tam też byla tablica wraz z klubem nazwiskiem itp i czasem

Startowałem kilku krotnie w amatorskich zawodach organizowanych przez szkołę narciarską NOVA z Wisły. Za każdym razem przygotowanie trasy oraz oprawa zawodów była na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście muzyka radia Planeta z B-Białej rozładowywała napięcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...