Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mam pytanko strasznie Ważne??????????????????


Korba88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko strasznie Ważne??????????????????

Kaprun, ostatecznie da sie pojeżdzić. Jest w miarę ok, ale mówiąc o Alpach nalezy liczyć na więcej. Jeszcze ten dojazd ok 45-60 min skibusem na stok, koszmar. Samochodem krócej, lecz niestety jest droga płatna.

Mała dygresja na przyszłość - w temacie wpisuj konkretne dane, a nie "Mam pytanko strasznie ważne..." Większośc osób ominie taki temat.

Do zobaczenia na stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko strasznie Ważne??????????????????

Jest fajnie dopoki nie chwyci duuuzy mroz i nie zacznie wiac - wtedy jest masakra ..... ale mnie zdarzylo sie jezdzic (co prawda we wrzesinu i w kompletnej mgle) na pustym stoku... w zyciu bym sobie tego nie wymarzyl :)

Chociaz teraz to nie wiem czy nie decydowac sie na Molltaller-wydaje sie fajnieszy.

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko strasznie Ważne??????????????????

Byłem w czerwcu. Lodowiec O.K. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam lato - niesamowity kontrast między piękną zieloną okolica Zell am See. A no i jak wejdziesz na punkt widokowy pod Kitzteinhorn to zobaczysz Grossglockner w dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko strasznie Ważne??????????????????

Duzo ludzi,wyciagi troche stare/orczyki/, a na lodowcu to trasy malo ciekawe.Lepsze sa na Schmittenhöhe ale tam jest troche nizej i pod koniec sezonu moze byc krucho ze sniegiem.A tak w ogole na zimowa wyprawe w Alpy polecam Pitztal w Tyrolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...