Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Karnet męski/żeński - wymienianie się karnetem


szaraban

Rekomendowane odpowiedzi

Nic z tego! System Ski Data potrafi sprawdzić jak jeździsz i wyłapać osobę, która nagle jeździ inaczej.

Tak...tak...jasne...i pewnie jeszcze analizuje skład oddawanego moczu w stokowych toaletach:stupid:

Z całym szacunkiem, ale to to już są jakieś bzdury:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie zakupu nie jest przypisany.

Ale już w momencie pierwszego zalogowania się na bramce w systemie już tak.:frown::

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Nie znalazłem o tym ani słowa w regulaminie e-skipassu, natomiast w odpowiedziach na pytania na stronie jest taki passus:

Czy karty są imienne?

Karty są na okaziciela. W przypadku oferty karnetów z ubezpieczeniem - jedynie ubezpieczenie jest imienne i obejmuje osobę, której dane zostały podane przy wypełnianiu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego! System Ski Data potrafi sprawdzić jak jeździsz i wyłapać osobę, która nagle jeździ inaczej. Tak się stało z moją znajomą, która w jednym z regionów w Alpach miała kupiony karnet roczny. Oddała go na kilka dni siostrze. I co? System wypał, że osoba jeździ inaczej niż dotychczas. Jakie było zdziwienie jak siostra znajomej podjechała pod bramki, a tam obsługa poprosiła o dokument tożsamości, a następnie dezaktywowała kartę.

Mobilnie Jacek

Ja się nie znam ale w/g mnie była to rutynowa kontrola rocznego karnetu , bo osób z rocznym jest ułamek procentowy do normalnych narciarzy .

I kontrola karnetu rocznego który sie pojawia na stoku to nic nadzwyczajnego . A jak system wyświetlił POLAND :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja nie będę Was przekonywał. Możecie wierzyć lub nie. Takich dyskusji było wiele i na różne tematy. To, że kogoś nie złapano nie znaczy, że nie ma kontroli nad skipassami.

To tyle z mojej strony.

To że jest możliwość robienia zdjęć na bramkach i ich porównywanie, a następnie wyłapywanie niezgodności, to widziałem, ale jak to jest możliwa analiza sposobu jeżdżenia ? Mógłbyś coś więcej o tym napisać ? Gdzie to się odbywa i jak by to miało wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co na ten system w Białce rzecznik praw obywatelskich, dla mnie to jest przerażające..., co się dzieje później z tymi zdjęciami ?? jak z ochroną danych osobowych itd. ???? to że zawieram z kimś umowę i w regulaminie coś jest napisane, to nie znaczy że jest to zgodne z prawem.

poniosła cię fantazja :)

Dane osobowe to trochę inna działka.....

Albo decydujesz się na robienie zdjęć w celach kontrolnych albo nie zawierasz umowy zakupu karnetu - nie ma tu nic dla rzecznika praw obywatelskich.

Idąc twoim tropem nie powinno być kamer na stokach .....

tutaj część z regulaminu kotelnicy :

KONTROLA I SANKCJE ZA ZŁAMANIE REGULAMINU

Karta terminowa jest aktywowana i personalizowana w momencie pierwszego zbliżenia do czytnika bramki w okresie obowiązywania karty.

Podczas każdego przejścia przez bramkę wykonane są zdjęcia osoby korzystającej z karty. Zdjęcia używane są do celów kontrolnych.

Posługiwanie się kartą jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku do celów kontrolnych oraz jego zapisanie w systemie kontroli dostępu przez okres ważności uprawnień znajdujących się na karcie.

Za próbę wyłudzenia przejść lub w przypadku korzystania z karty przez osobę nieuprawnioną – blokowana będzie możliwości dalszego korzystania z karty. W takim wypadku, przysługuje za nią jedynie zwrot kaucji.

Na życzenie personelu lub organów kontroli, należy okazać kartę. Odmowa okazania, skutkuje zablokowaniem możliwości dalszego korzystania z karty.

Każdy, kto złamie zasady i zapisy regulaminów obowiązujących na terenie ON Kotelnica może zostać usunięty z jego terenu przez pracowników ON Kotelnica lub uprawnionych pracowników ochrony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam ale w/g mnie była to rutynowa kontrola rocznego karnetu , bo osób z rocznym jest ułamek procentowy do normalnych narciarzy .

I kontrola karnetu rocznego który sie pojawia na stoku to nic nadzwyczajnego . A jak system wyświetlił POLAND :rolleyes::

Zapewne dokładnie tak to było, a kontrolujący był kreatywny, chał być zapewne miły i dowcipny pomimo dość niezręcznej sytuacji i ironizował, a że dziewczyna odebrała to jako prawdziwe fakty, a nie wolne żarty, to inna sprawa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza stylu jazdy pewnie polega na porównaniu czasów.

Ewentualnie może też porównywać trasy, jeśli ktoś cały czas jeździł na niebieskich, a nagle wyskakuje na czarną i bardzo dobrze mu idzie to wtedy: halt! kontrol!

Ja prawie że umarłem ze śmiechu:applause:

A to ta teoria tak na poważnie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...