Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austra, Zillertal, wolne miejsca w mieszkaniu od 1 lutego do 15 lutego


Rekomendowane odpowiedzi

Część znajomych nam się wykruszyła i z tego powodu mamy wolne miejsca w mieszkaniu.

W terminie od 1 lutego do 8 lutego, wolny pokój trzyosobowy lub jednoosobowy i dwuosobowy.

Od 8 lutego do 15 lutego, pokój trzyosobowy i jednoosobowy.

Mieszkanie w miejscowości Aschau, położone w odległości 300m od centrum, gdzie są przystanki skibusów i kolejki oraz

supermarket.

Mieszkanie składa się z pokoju trzyosobowego, dwuosobowego, jednoosobowego, kuchnia z aneksem jadalnym, mała łazienka i WC.

W każdym pokoju jest umywalka.

Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie, naturalnie mamy sugestie jak zorganizować się rozsądnie.

Refundacja kosztów mieszkania od osoby to 135 € za tydzień, ( od soboty do soboty ).

W tej sumie jest mieszkanie, taksa turystyczna, koszty mieszkania ( sprzątanie, ogrzewanie, ciepła zimna woda, wywóz śmieci itp, )

Piszę w liczbie mnogiej bo zostało nas dwóch. Od ponad 20 lat jeździmy na nartach w tej dolinie i jesteśmy obeznani jak fajnie

pośmigać.

Nie mamy już po 50 lat i jeszcze po 60 lat.

Chętnych zapraszam do kontaktu, mamy tu internet i codziennie wieczorem i rano sprawdzimy pocztę.

Edek i Jacek

Oto linki, które można odpalić i podejrzeć co tu jest możliwe ( dla tych, którzy nie znają tego miejsca )

http://www.tux.at/en/

http://www.zillertalarena.com/de/arena/winter/seilbahnen_live_cams.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i pytam: jaki termin, jaki dojazd?

Czy termin od 1 lutego do 8 lutego, czy od 8 lutego do 15 lutego czy może od 1 lutego do 15 lutego.

Jak myślisz dojechać ? ( nie wiem jakie są zwyczaje na forum, ale ja raczej preferuję bezpośrednie, zawsze można wrócić do grzecznościowych Pani, Pan )

Możliwości dojazdu jest kilka i dla tego pytam czy masz jakieś preferencje.

Jacek

p.s. nie mogę na razie pisać na pw (pm) ponieważ nie mam 15 postów, więc nasza "rozmowa" będzie zanudzać tych, których to nie

interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót masz z głowy, wracamy samochodem przez Poznań, mamy miejsce.

Dojazd tutaj to kilka możliwości, samolot do Monachium potem S-Bahn 1 lub 8 do Ost Bahnhof potem pociąg do Jenbach w Austrii i tam mogę Cię odebrać.

Tu może coś wybierzesz z Poznania: http://www.skyscanner.pl/transport/loty/poz/muc/140208/ceny-biletow-lotniczych-z-poznan-do-monachium-w-luty-2014.html?rtn=0

albo tu z Warszawy:http://www.skyscanner.pl/transport/loty/wars/muc/140208/ceny-biletow-lotniczych-z-warszawa-do-monachium-w-luty-2014.html?rtn=0

Może jest autobus z Poznania do Insbruka lub Monachium, lub Pociąg. Poszukaj w internecie.

Z moich doświadczeń wynika, że dla jednej osoby warto poszukać samolotu, szybko i niemęcząco.

Z narciarskim pozdrowieniem

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewajcie się ,ale to jest za późno nie będę się w stanie zorganizować z powodu pracy ,poza tym patrzę na pogodę i ma być cały przyszły tydzień w ok.6-8 stopni na plusie ,pochmurno i opady chyba w tym układzie deszczu ,zachęcająco to nie wygląda ,będę śledził pogodę i jak będzie się zapowiadać lepiej to warto się będzie wtedy zmobilizować a tak trochę bez przekonania .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare porzekadło mówi "jeżeli praca przeszkadza Ci w uprawianiu narciarstwa to rzuć pracę".

Na poważnie, warunki do jeżdżenia są bardzo dobre. wczoraj jechaliśmy górami na lodowiec i śmigaliśmy na lodowcu. tam temperatura -8 C, w dolinie + 8 C i wspaniałe warunki śniegowe.

Naturalnie im niżej tym gorzej bo śnieg sztuczny, ale nie ma obowiązku jeździć niżej, w dolinie jest ponad 600 km tras zjazdowych.

Jeżdżę na tych górkach od ponad 20 lat i nigdy nie brakowało śniegu.

Prognozy na przyszły tydzień są dobre, na pewno będzie gdzie i po czym jeździć.

Mieszkanie jest położone nisko i nie mam nawet wymagań posiadania łańcuchów.

Pozdrawiamy

Edek i Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tak ,w czwartek s'rana -CZWARTEK-wysłałem do zainteresowanych na pw.telefon żeby się zgadać ale nie wiem jakoś nie wyszło ,więc cały czwartek przebimbałem nic nie wiedząc ,Euro trzeba kupić,ubezpieczenie,coś tam wyprać ,jedzonko jakieś trzeba załatwić ,w pracy poukładać,w domu żonkę udobruchać -pouśmiechać się ,odkurzyć za karę całą chałupę ,spakować na koniec bo w sobotę s'rana skoro świt wyjazd ,k-czę żal mi ale z racji straconego całego dnia w czwartek i tak ostatni dzwonek to ja już nie mam kiedy zdążyć ,tak to wygląda,więc może takie super szybki wyjazd jest dla kogoś kto albo na rencie ,albo ma ferie albo nic nie robi i czeka spakowany na wyjazd ,dla mnie to trochę trudne .Pozdrawiam Kolegów Jacka i Edka -Dziękuję:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Majce, jorgusiowi, Andrzejowi za zainteresowanie się moim postem, żałuję że nie będziemy mogli pojeździć w oferowanym przeze mnie terminie.

Rozumiem, że chęci rozbiegły się z możliwościami.

Może kiedyś jeszcze pośmigamy.

Pozdrawiamy

Edek i Jacek

ps. ponieważ wątek jest przeterminowany, proszę administratora o zamknięcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...