Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

toppaner

Użytkownik forum
 • Zawartość

  117
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

67 Excellent

O toppaner

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 11.10.1969

Informacje osobiste

 • Imię
  andrzej
 • Miejscowość
  Wodzisław Śl

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  średniozaawansowany

Umiejętności

 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  0

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. toppaner

  WZF Szczyrk - 5.01.2019

  📣 Informujemy, że od soboty (05.01) będą otwarte trasy: 1, 1a, 5, 7, 11 💪 Drodzy Państwo Bieńkule, Golgotę, mają otworzyć ,a wy będziecie siedzieć i .....? To trza orać , nikt za Was tego nie zrobi ,a nie patrzeć sobie w oczy .
 2. toppaner

  Jasna Chopok

  Dzisiaj północ twarda ,ale jest po czym jeździć,południe przyjaźniejsze tam spadło tak na moje oko ok 10cm. Przełęcz biała ,ale na zimówka bez problemu można przejechać. TMR sępi się z trasami Fis zrobiony tylko od równej hali do Vychladiki.
 3. toppaner

  Jasna Chopok

  Teraz "zwykła sezonka "jak sam wiesz nie działa. Będę pierwszego to coś skrobne. Teraz tyko SMR choć dzisiaj to tu też "średnio" było.
 4. E tam kolego nie wiele się orientujesz "ośrodek jest w budowie". A tak po za konkursem trochę za dużo tych zbiegów okoliczności: -zamknięta 3 w tygodniu -problemy z naśnieżaniem -przepływ informacji do info centrum
 5. Po dzisiejszej wizycie to tak na moje oko resztki wody ładują na 3i10 by ruszyło krzesło na Pośredni. Puki co to możemy zapomnieć o 7,1 nie wspominając już o Golgocie a Bieńkula to już science fiction ,chyba że Bozia pomoże- to jest tylko moja opinia.(obym się mylił) Co do gastronomi to mam ją w plecaku kawę, herbatę i kanapki nawet coś ku kawie-polecam ,troszkę zachodu a sporo grosza zostaje w kieszeni.
 6. toppaner

  Jasna Chopok

  Z moich obserwacji dodał bym Zjazdarską do dołu,dzisiaj nią jechałem i jest ok. A jeszcze Panoramę od góry i ściankę na Słonecznej. Optymista ze mnie?
 7. W-g mnie SMR ma w głębokim poważaniu nasze bezpieczeństwo na trasach ,a przyczyną spowalniania krzeseł jest brak taśm,co powoduje ,że turyści nie radzą sobie z wsiadaniem na kanapy (źródło obsługa). Gdy puszczali krzesła z prędkością "Chopokową" to jest ok 4,7 m/s to częściej musieli je zatrzymywać ,gdyż turyści ćwiczyli akrobatykę i to jest przyczyna ,że kanapy fungują 3,5m/s ,zamiast dobrze ponad 4. A przepustowość tras to ich w najmniejszym stopniu średnio interesuje-patrz tegoroczne inwestycje -Czyrna a gdzie trasy,a nawet jak są to ich nie interesują. Dla TMR czy SMR trasa to dodatkowy codzienny koszt .
 8. To retoryka była. Chciałem tylko za znaczyć że mnie sposób rozwoju SMR-u średnio pasuje,bo tyle mogę sobie napisać i to wszystko. Ja raczej z żoną dopłaty do SMR nie zrobię z paru powodów. 1.Małego prawdopodobieństwa że uruchomią cały Pośredni. 2.Bardzo "średnio" przygotowanych tras (poza 4 i 7). 3,Sporą ilością kamieni a nawet głazów i brakiem reakcji ,chęci i takiego zwykłego poszanowania klienta. 4.Celowym spowalnianiem kolei (w-g moich szacunków tak o około 25%) 5,I przede wszystkim TŁUMÓW,HORD narciarzy-turystów. PS. Co nie znaczy że nie zawitam tam parę razy ,przed feriami czy po..
 9. toppaner

  Chopok 13.04.2018

  Ja z połówką 26-29,czy założę deski to się okaże . A dzisiaj to do 12 nad Chopkiem był parasol przeciwsłoneczny , spokojnie na czarnulce na południu dało się śmigać-bajadera. O 13 "parasol się złożył" i pozamiatane nawet na północy. Reasumując to był kapitalny dzień,dla mnie prawdopodobnie ostatnie konkretne łyżowanie -chyba że pod koniec kwietnia. Jednak jak utrzyma się to "lato" tej wiosny to cieniutko to widzę.
 10. toppaner

  Chopok 13.04.2018

  Napiszę tak. Jest ok,gdyby był przymrozek to było by zajefajnie. Jest bagienko ,trzeba mieć sprzęt ,zajawkę i lekkiego zajobka by jezdzic w takim burdelku.
 11. toppaner

  Chopok 13.04.2018

  A przygotowują coś prócz Pretekarskiej?
 12. toppaner

  Jasna Chopok

  Niepokojąco to brzmi.
 13. Miały. A ja obawiam się że Bieńkula zarośnie , tak jak w Brennej Węgierski. Obym się mylił.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×