Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val d'Allos - opinie


6VirtuS

Rekomendowane odpowiedzi

hej, ja bylem wlasnie w polowie marca. Sniegu bylo baaardzo duzo, choc wiadomo ze w marcu 2014 moze byc zupelnie inaczej:biggrin:

Jesli chodzi roznorodnosc tras, to mysle ze mozesz byc zadowolony. Sa trasy krotkie, dlugie, szerokie, waskie, lezace w lesie, jak i takie na golych polanach.

Jednak z czystym sumieniem moge napisac ze nie polecam tego miejsca i radze ci poszukanie czegos lepszego, co we Francji nie bedzie trudne.

Dlaczego? poniewaz mimo ze miejsce to ma potencjal, to jest strasznie zaniedbane. Infrastruktura na poziomie tragicznym. Dopoki ktos porzadnie tam nie zainwestuje to radze omijac to miejsce.

Skieruj sie na pierwszoligowe osrodki: 3V, Les deux Alpes, Alp d Huez, Tignes, Val d Isere.

Jesli nie musi to byc Francja to pojedz sobie do Austrii, jest o wiele blizej i bankowo duzo lepiej :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chyba zrobił się problem z dostępnością w Orelle i zapronowano nam tą stację w zamian .Dlatego może być zainteresowanie tez innych chętnych na marcowy wypad do Francjitym resortem. Na kiłku wątkach pojawia się problem infrastruktury .Czy ona jest aż tak archaiczna . W Orelle też nie było szału a jednak się jeździło w sąsiednim VT była nowsza infrastruktura ale jak wspominali sami Francuzi od niedawna. Generalnie w Austrii też podchodzą do wymiany sprzętu z umiarem a ten zużyty i tak trafia do Czech.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Val d Allos. Ośrodek w pięknym miejscu. Piękne widoki, ładne trasy, ale wyciągi przestarzałe. Trasy nie są zadbane. Wyciągi sa otwierane z opóźnieniem 10 - 15 minutowym. Obsługa ma wszystko w nosie. Zatrzymali się w czasie w latach 80. Jedynym plusem jest mała ilość ludzi. Prawie puste trasy i można poszaleć. Przestrzegam też przed hotelem Plein Sud. Tragedia. Przede wszystkim brudno. Zostawiliśmy pkój w lepszym stanie niż zastaliśmy. A przeżyliśmy upokarzający odbiór pokoju, zaglądanie w każde miejsce, sprawdzenie czy mikrofalówka, lodówka i kuchenka działają. Liczenie szklanek, talerzy, sztućców. Żenada. A w razie gdyby coś się zepsuło to Twoja wina i 300 euro kaucji przepada. Meble stare, krzesła rozpadają się pod siedzącymi. Tapczan złamany i naprawiony przy pomocy listwy z boazerii ordynarnie przybitej od frontu. Brak jakichkolwiek półek. W apartamencie sześcioosobowym szafa z trzema półkami w salonie. Drugą połówkę szafy zajmuje zbiornik na ciepłą wodę. Jedna z sypialni z łóżkiem piętrowym to już parodia pokoju. Łóżka wąskie jak trumny, krótkie i zupełny brak powierzchni. Ciężko wejśc na łóżko. Nadaje się tylko dla małych dzieci o ile się nie poduszą. W większości pokoi brak klamek w drzwiach wejściowych. Zastąpiono je kawałkiem aluminiowej kantówki, jak w sklepie. Na korytarzu brud od lat. W holu przy recepcji smród z basenu pomieszany z zapachami z niedomykającej się toalety. Do basenu przypominającego dużą wannę nie odważyłem się wejść. Nowa pościel jaką dostałem miała piękne plamy dokumentujące wyczyny seksualne poprzedniego użytkownika. Sama obsługa ubrana niechlujnie, w potargane swetry i wyświechtaną marynarkę. Nie jestem wybrednym turystą mogę mieszkać w niskim standardzie, ale to co tam zobaczyłem mnie zszokowało. 3,5 gwiazdki? Nawet hostele są przyjemniejsze. Film ilustrujący hotel jest oderwany od rzeczywistości. Ostrzegam, nie jedźcie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...