Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jedziemy w Alpy ;)) Mamy dwa miejsca wolne!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W połowie marca wybieramy się do Austrii w okolice Tyrolu. Jedziemy tam wygodnym autem z Radomia i mamy dwa miejsca wolne. Ewentualnie jeśli ktoś jeszcze nie wybrał miejsca to może jechać z nami do samego celu bo jest wolny dwuosobowy pokój za nieduże pieniądze ale trzeba się spieszyć bo w każdej chwili może go ktoś wynająć.

Pozdrawiam,

Robert

Edytowane przez Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert

napisz do ogólnej wiadomości gdzie jedziecie ,kiedy,jaki to będzie mniej więcej koszt(mieszkanie i podróż) ,kim jesteście? A o resztę będziemy dopytywać

...poważnie zainteresowany wyjazdem...

Witold 50+

Edytowane przez witoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy parą w wieku ok.30l. Wyjeżdżamy 21.03.2014 wieczorem a powrót planujemy 29.03.2014. Miejsce w którym zamierzamy się zatrzymać to Mayrhofen (Zillertal). Koszt pobytu to około 1200zł (w cenie noclegi, skipass i śniadanie) + koszt przejazdu, który szacuje na ok.1000zł(do podziału na ilość osób w aucie).

Pozdrawiam,

Robert

Edytowane przez Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy parą w wieku ok.30l. Wyjeżdżamy 21.03.2014 wieczorem a powrót planujemy 29.02.2014. Miejsce w którym zamierzamy się zatrzymać to Mayrhofen (Zillertal). Koszt pobytu to około 1200zł (w cenie noclegi, skipass i śniadanie) + koszt przejazdu, który szacuje na ok.1000zł(do podziału na ilość osób w aucie).

Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Podróż w czasie w cenie? W dodatku w dniu "niemożliwym" :) OK, drobiazg, wiadomo o co chodzi. :)

Ale jeśli chodzi o koszty - to coś nie gra.

Zakładając tylko 6 dni jazdy na nartach (skipass 224 euro/6 dni, 254 euro/7 dni), to wychodzi że macie nocleg ze śniadaniem po 9 euro od os. :) ... niemożliwe, a w Mayrhofen tym bardziej :)

Prawdę mówiąc strzelałbym, że kwota ok. 1600 jest minimalna, no chyba że śpicie u rodziny ;-)

PS. 1000 zł na przejazd to też niezbyt wiele.

Edytowane przez gajowy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Panie Wyjadacz... Pensjonat zrobił obniżkę cen żeby zachęcić nowych klientów. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany ofertą i chcesz się z nami zabrać zapraszamy bo takie okazje znikają w ciągu jednego dnia. A całkowitą rozpiskę kosztów pozwól, że to ja Ci przedstawię bo twoja wróżba jest prawdziwa ale poza promocją.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Panie Wyjadacz... Pensjonat zrobił obniżkę cen żeby zachęcić nowych klientów. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany ofertą i chcesz się z nami zabrać zapraszamy bo takie okazje znikają w ciągu jednego dnia. A całkowitą rozpiskę kosztów pozwól, że to ja Ci przedstawię bo twoja wróżba jest prawdziwa ale poza promocją.

Pozdrawiam.

...więc przedstaw - bardzo jestem ciekaw tej rozpiski, miło byłoby poznać szczegóły.

Znam trochę realia, chciałem pomóc - bo może coś pominąłeś w kalkulacji, przeoczyłeś, jakieś opłaty dodatkowe, taxy itp. itd.

Nic to ...i tak raczej się z wami nie wybiorę - możesz warczeć dalej :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz... niektórzy chcą pojeździć i dobrze się przy tym bawić za niekoniecznie duże pieniądze. A takie opisy jak Ty proponujesz nie są pozytywnie odbierane przez chętnych ludzi do zrzeszania się na takich forach.

Szacunek i wielkie dzięki za czas jaki poświęciłeś na "realne podliczenie" ale przez takie opisy odbiegamy prawie zawsze od głównego wątku; którym jest wspólna pomoc w rozłożeniu kosztów przejazdu oraz sprzedanie za darmo :wink: oferty jaka niedawno się pojawiła na stronie biura podróży.

Pozdrawiam Panie Gajowy

Edytowane przez Robert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...więc przedstaw - bardzo jestem ciekaw tej rozpiski, miło byłoby poznać szczegóły.

Znam trochę realia, chciałem pomóc - bo może coś pominąłeś w kalkulacji, przeoczyłeś, jakieś opłaty dodatkowe, taxy itp. itd.

Nic to ...i tak raczej się z wami nie wybiorę - możesz warczeć dalej :) :)

Zazdrość zawsze objawia się złośliwością.

Pytanie tylko na ile powinna być tolerowana przez Moderatorów, pomimo, że ktoś jest tzw. "Starym wyjadaczem"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, jaka zazdrość? :)

Znam trochę realia, także tzw. Schipauschale, także w Zillertal, ale OK, bez sensu... EOT

PS1. Zwróciłem uwagę na datę - popraw sobie

PS2. Drodzy "początkujący" - nie ja wymyśliłem te statusy, więc ta ironia do wyjadacza też bez sensu :)

Edytowane przez gajowy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość zawsze objawia się złośliwością.

Pytanie tylko na ile powinna być tolerowana przez Moderatorów, pomimo, że ktoś jest tzw. "Starym wyjadaczem"

Kiniu, akurat Krzyśkowi(Gajowy) daleko do złośliwości,bardziej to ciekawoś,bo sporo jeżdzi i pewnie jeszcze nie trafił na takie promocje :smile:

Ja osobiście koledze Robertowi wierze bo też mi się parę razy zdażyło coś zabukować za extra pieniądze :wink:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o to link dla niedowiarków, a teraz uważajcie został już tylko jeden dwuosobowy pokój w podanym przeze mnie wyżej terminie.

Więc wszystkich jeszcze raz zapraszam bo kto pierwszy ten o parę groszy szczęśliwszy :wink:

Edytowane przez Robert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, pytałem i nie ma żadnych ukrytych opłat oprócz standardowego ubezpieczenia - 34zł, chyba że ktoś chce bardziej rozszerzone wtedy cena rośnie.

@Marcin a czy Ty byłeś już kiedyś w tych okolicach?

Edytowane przez Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, pytałem i nie ma żadnych ukrytych opłat oprócz standardowego ubezpieczenia około 50zł chyba że ktoś chce bardziej rozszerzone wtedy cena rośnie.

@Marcin a czy Ty byłeś już kiedyś w tych okolicach?

Tu sobie poczytaj http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/15401-Zillertal-17-24.03.12?highlight=

Jak coś to pytaj :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, jaka zazdrość? :)

Znam trochę realia, także tzw. Schipauschale, także w Zillertal, ale OK, bez sensu... EOT

PS1. Zwróciłem uwagę na datę - popraw sobie

PS2. Drodzy "początkujący" - nie ja wymyśliłem te statusy, więc ta ironia do wyjadacza też bez sensu :)

Masz rację, nie potrzebne było to moje podkreślenie wyjadacza. Sorki za to :wink:Faktycznie dziwne te statusy.

Nie mniej jednak zwrot, że Robert może warczeć dalej ( rozumiem, że napisałeś tak bo jest początkujący bo do rówieśników tak to nazwijmy forumowiczowych byś się tak nie zwrócił ) było nie miłe.

Takie podejście może zniechęcić osoby początkujące do dalszych rozmów. O osobach które przeglądają forum i się zastanawiają czy zapisać czy nie, nie wspomnę bo tego się nigdy nie dowiemy.

W przypadku początkujących łatwe do oceny (dalsza aktywność po rejestracji ). Oczywiście też nie do końca bo jak sam już widzę jest sporo osób które rejestrują się po to żeby poinformować o jakiś wolnych miejscach na wyjeździe.

Jak dla mnie super i tak mało jest takich ofert. Może warto stworzyć jakiś dział na ustawki wspólnych wyjazdów.

W tej chwili np. jest sporo fajnych ofert apartamentowych w gorących terminach ale dla 4-8 osób.

Dobra bo się rozpisałem a wątek nie o tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiniu, akurat Krzyśkowi(Gajowy) daleko do złośliwości,bardziej to ciekawoś,bo sporo jeżdzi i pewnie jeszcze nie trafił na takie promocje :smile:

Ja osobiście koledze Robertowi wierze bo też mi się parę razy zdażyło coś zabukować za extra pieniądze :wink:

Nie no spoko, to tak jak z tym moim postem do twojego info w temacie Schladming, że jak dla mnie nie realna oferta.

A tak wogóle to chyba już mogę wysłać priva, więc wysyłam.

Pozdrówka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no ale ,gdzie w tej ofercie jest napisane że w cenie jest skipass.Bo jeśli go niema to 700zł +220eur to już nie jest 1200 zł i to już nie jest super okazja.

To jest oferta ze snowtrex, a na snowtrex jest napisane tak jak w większości ofert, że cena obejmuje 6-dniowy skipass Zillertaler Superskipass

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie, tak jak myślałem zeszło jak świeże bułeczki. Szkoda tylko, że nie udało mi się zgadać z nikim chętnym do wspólnego transportu. Nie ukrywam, że liczyłem na podział kosztów za paliwo. :sad: Cóż, może jeszcze ktoś się zgłosi...

Edytowane przez Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...