Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc


GAR13

Rekomendowane odpowiedzi

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

Nie znam Elanów (ostatnio w NTN najczęściej VIP), ale Volkl P60 SC to rakieta.

Fantastycznie trzymają w każdych warunkach, są potwornie skrętne i nie trzeba wkładać w nie dużo siły, ale przy odchyleniu do tyłu w skręcie potrafią dać kopa i wyjechać spod narciarza. Wybierz długość ok 20cm poniżej wzrostu (nie muszą być dłuższe-dadzą wielką frajdę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

jeżeli chodzi o Elana SLX race WC:wydaje mi się że nie trzeba zamawiać,

widziałem go w ofercie na stronie www.folc.pl

wyczytałem w "NTN" że ma taką samą budowę jak zawodnicza.

może ktoś potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

te narty są topowymi slalomkami,ale jeżeli jesteś niezły to w jeżdzie dowolnej napewno sprawią ci sporo przyjemności.

jeżeli nie czujesz się na siłach to proponuję coś z grupy "slalom performens"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

ale głupie pytanie:-) to tak jak byś pytał czy ferarri to auto sportowe, oczywiście że te narty sa nartami carwingowymi:-) podobnie zresztą jak wszystkie inne narty slalomowe:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

Choć jak pewnie wiecie jestem funem Elana (uwaga nie całego, moim zdaniem super są tylko narty z grupy race!) i uważam jest najlepsze to Vokl też moge polecić z całych sił. To są 2 najlepsze narty. Oceniam je na równi może trchę Volkl z pod tyłka ucieka, ale to jest specyfika tej narty. SLX jest spokojniejszy a tak samo szybki. Wygląd rzecz gustu więc pewnie Vokl a za Elanem przemawia niższa cena. Jeśli chodzi o jakość to jak mówię OBA SĄ REWELA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

Ja potwierdzam. To są w pełni zawodnicze nart, ale one są bardzo trudne!!!

Nie zajarzyłem na początku. Komórka to komórka!! Nogi puchną i katapulta. Czy naprawdę startujesz w zawodach. Ja startuję amatorsko i na komórce nie daję rady. Think it over.... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

ja bym wybral elana poniewaz jest o polowe tanszy.Kosztuje okolo 1500-1600 z wiazaniem(jak dobrze targujsz), P60 dobija okolo 3000.narty sa prawie takie same,a za zysk mozna pojechac na tydzien w Alpy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

Trochę ironicznie....a troche przestrzegając.

U większości młodych narciarzy panuje przekonanie, że na komórce będą szybsi a często jest odwrotnie bo te narty trudno jest dogiąć więc nie jadą ładnym łukiem tylko końcówkami ślizgają. Wejść w sket jeśli jest się na wysokim poziomie nie ma problemu, ale wykończyć skręt za tyczką to już inna bajka. Śmiać mi się chce z tego jak widzę jak ludzie kupują komórki i na treningach ślizgają się, nogi im się rozjeżdżają. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość western

Volk P60sc racing lub Elan slx race wc

Jeżdzę na Völklach i jestem bardzo zadowolony. Faktycznie można wylecieć z trasy jeśli się nie uważa, ale za to dociśnięte prowadzą się jak przyklejone po każdym terenie. Pozwalają na bardzo agresywną jazdę nie tracąc nic ze swojej stabilności, nawet na dużych prędkościach. W zasadzie mają jak dla mnie tylko dwa mankamenty: pierwszy to cena (spora) a drugi to pokrycie wierzchu (łatwo się uszkadza, zwłaszcza jak ktoś podepcze w kolejce do wyciągu). Elanów tegorocznych nie znam więc nie będę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Likaon

Bardzo możliwe. Nie wiem jak jeździsz. Generalizowałem oczywiście.

serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia.

Tak jak uważam, że Elan z grupy Race (tylko bo inne to różnie) są moim zdaniem rewelacyjne i jedne z najlepszych to myślę, że jeśli chodzi o narty komórkowe to już każda z nich jest super.

Jeśli nawet jako amator ćwiczysz na tyczkach to pewnie będziesz śmigał rewelacyjnie.

Morda! :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...