Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Solden tani nocleg blisko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od razu przepraszam jeśli takowy temat już jest.

Szukam taniego, sprawdzonego noclegu w Solden w miarę blisko do wyciągów. Wybieram się tam pierwszy raz i nie mam rozeznania w tym regionie narciarskim.

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam,

magnusDux85

W Soelden blisko wyciągów nie ma tanich noclegów.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, jedno miejsce które tym razem, sam zarezerwowałem na początek kwietnia na kilka dni na pożegnanie sezonu.... dobre ceny http://www.apart-raffl.at znajomy był polecił 15 minut piechotką od aqua dome ,7 od skibusa ze sprzętem .

to ich ceny przy obłożeniu 60 metrowego apartu w 4 osoby (od osoby) ceny są fajne szczególnie że nocujemy tam tylko 3 noce....

01.09.2013 bis 20.12.2013 - 18,50 EUR

21.12.2013 bis 10.01.2014 - 25,50 EUR

11.01.2014 bis 21.02.2014 - 20,50 EUR

22.02.2014 bis 14.03.2014 - 25,50 EUR

15.03.2014 bis 04.04.2014 - 20,50 EUR

05.04.2014 bis 19.04.2014 - 25,50 EUR

20.04.2014 bis 02.05.2014 - 20,50 EUR

zonk to 30 euro za sprzątanie, na plus gratis internet.

Edytowane przez jodek1
ceny info bardziej szczegółowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też udało się znaleźć ok. 20 E za dobę...

Pytam się tak dla pewności czy parkingi pod wyciągami są za free?

parking to mało powiedziane ..... 7 piętrowy wielki moloch..... gratis :)

jak będziesz przed 8:00 załapiesz się bez wjazdu do budynku ....

ps: dla wtajemniczonych .... 7:45 już chodzi gondola .... nie lubią kolejek :)

trzeba mieć karnet lub kartę do automatu - kasy ruszają o 8:00 .

jednak tranzytówka na lodowiec ...o 9:00 więc początek na gigjochu....

Edytowane przez jodek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę jechać dalej to jest do Gaislachkogl, tam o której rusza gondola?

to samo o 8:00, jednak by się przebić na lodowiec z rana możesz odczekać na c31 jedynej drodze na lodowiec - a później na kolejnym wąskim gardle na lodowiec( połączenie gigjocha i gaisla) d51 w drodze na lodowiec ( część ludzi pędzie wyłącznie na trasy 32/33//34/36/37/38/39 (lodowcowe) - fakt bajecznie fajne !!!

lepiej zacząć od gigjocha, a później z lodowca zjechać na gaislach ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

zonk to 30 euro za sprzątanie, na plus gratis internet.

To nie jest przesadnie drogie sprzątanie.

Zapewne trzeba do tego doliczyć Ortstaxe, a w Sölden w zimie to chyba 2,10 euro/os./dzień,

czyli brutto 25-30 euro... ostatecznie może być, pościel i ręczniki w cenie.

Jeszcze niedawno internet był rzadkością, dodatkowo płatną - całe szczęście się to zmienia dość powszechnie w Austrii.

Dużo jest w Soelden szerokich stoków o średnim nachyleniu? Jesli tak to które polecasz jodek1?

Co rozumiesz przez średnie? :) W stosunku do "średnich" polskich zapewne są "średnio licząc" bardziej strome, ale za to wielokrotnie szersze :)

Polecam absolutnie wszystkie.

Jak jest szeroko - to te strome są też dużo łatwiejsze, bo ocena trudności na ogół jest "wrażeniowa" :)

Edytowane przez gajowy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przesadnie drogie sprzątanie.

Zapewne trzeba do tego doliczyć Ortstaxe, a w Sölden w zimie to chyba 2,10 euro/os./dzień,

czyli brutto 25-30 euro... ostatecznie może być, pościel i ręczniki w cenie.

Jeszcze niedawno internet był rzadkością, dodatkowo płatną - całe szczęście się to zmienia dość powszechnie w Austrii.

Podatek 1,9 E dokładnie z tego co widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatek 1,9 E dokładnie z tego co widziałem...

Możliwe, w Lagenfeld jest taniej, na początku doliny jeszcze taniej :)

Jeszcze tytułem uzupełnienia - a propos pytania o "sprawdzone" kwatery - nie ma się czego bać ...one wszystkie tam są wielce OK :)

W Austrii nie ma lipy, a zwłaszcza w takich dolinach jak Oetztal.

Co rozumiesz przez średnie? :) W stosunku do "średnich" polskich zapewne są "średnio licząc" bardziej strome, ale za to wielokrotnie szersze :)

Polecam absolutnie wszystkie.

Jak jest szeroko - to te strome są też dużo łatwiejsze, bo ocena trudności na ogół jest "wrażeniowa" :)

Zacytuję sam siebie, bo edytowałem posta, więc jeszcze raz, żebyś nie przegapił ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatek 1,9 E dokładnie z tego co widziałem...

czym wyżej tym drożej :cool::

Oetz, Längenfeld , Huben 1,9e

Solden 2,10e

Obergurgl 2,6 e

opłaty dziennej za osobę - ( polskie klimatyczne).

To nie jest przesadnie drogie sprzątanie.

Zapewne trzeba do tego doliczyć Ortstaxe, a w Sölden w zimie to chyba 2,10 euro/os./dzień,

czyli brutto 25-30 euro... ostatecznie może być, pościel i ręczniki w cenie.

Jeszcze niedawno internet był rzadkością, dodatkowo płatną - całe szczęście się to zmienia dość powszechnie w Austrii.

Krzysztof - dla mnie jesteś guru w temacie Austrii !!! , szkoda że nie mieszkasz w Warszawie :wink:,to co robisz dla innych i w jakich cenach, jest dla mnie wzorem hobby..... już kilka osób pojechało z tobą z "polecenia" mi się niestety nie udało .... :sorrow:

Dużo jest w Soelden szerokich stoków o średnim nachyleniu? Jesli tak to które polecasz jodek1?

masz tam raj niebieskich szerokich stoków - dla wielu trasy 13,15 to szczyt doznań ( ten cały teren jest równany i szeroki (300 metrów minimum ? ) , wielu dotrze do bajecznej szerokiej niebieskiej 38/39 generalnie 14 czarna dla mnie jest jak mocna czerwona 11/12, ale czarna 3 budzi respekt - krótka ale okrutnie równomierna ,szeroka i ostra ,1 czerwona jak ją widzisz to szok ma ścianki - wymagająca , 33 niebieska w polsce bankowo czerwona-jednak szeroka , wąskie trasy to 21,22,2a, 6,7,8,10, reszta .... dostaniesz szoku ....pozytywnego :eek:

Edytowane przez jodek1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...