Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kamil stoch


juice

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zwróciliście uwagę, że mamy jedynego w historii skoków narciarskich TAKIEGO zawodnika ?

Na pewno w historii nowożytnej - nikt nie zdobył w jednym sezonie 2 złot olimpijskich i generalki.

A być może również w historii w ogóle (nie chciało mi się sprawdzać), bo Matii Nykaenen przy dwóch złotach jedno miał chyba drużynowe.

Miło jest mieć JEDYNEGO takiego sportowca. Brawo Kamil :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałam, że po Małyszu długo długo polska nie będzie miała kolejnego tak dobrego skoczka, a tu proszę Kamil Stoch zdobywa jeszcze większe i wyższe trofea, czyli skoki jeszcze długo będą naszą lubą

____________________

Wszem i wobec tylko u nas nocleg kraków super oferta!

Edytowane przez rubenwawa1170
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Małysz ma jednak znacznie więcej osiągnięć - pamiętajmy o tym. Nie ma olimpijskiego złota, to fakt.

Pan Adam podczas swojej genialnej kariery zdobył:

- 3 srebra i brąz na IO

- 4 złota, srebro i brąz na MŚ

- 4 razy wygrał klasyfikację generalną PŚ, raz był trzeci

- małą kryształową kulę za PŚ w lotach, raz był drugi w tej klasyfikacji i raz trzeci

- 1 i 3 miejsce w TCS

- trzy razy wygrał i dwa razy był drugi w Turnieju Nordyckim

- trzy razy wygrał Letnie Grand Prix, raz był drugi i dwa razy trzeci

- na podium zawodów Pucharu Świata stanął 92 razy - 39 razy na najwyższym stopniu podium, 27 na drugim i 26 na trzecim

- Zdobył 21 tytułów mistrza Polski, sześć razy był drugi i raz trzeci. Łącznie zdobył 28 medali

- 18 złotych medali indywidualnych letnich mistrzostw Polski w skokach narciarskich oraz jeden brązowy - łącznie 19 medali

- 29 razy ustanowił rekord skoczni

Oczywiście nie ujmuję w żaden sposób Kamilowi Stochowi, ale byłbym bardzo ostrożny z takimi opiniami :)

A tutaj jeszcze coś na wesoło:

Mistrzostwo świata! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki Panu Adamowi są dzisiejsze sukcesy. Małysz to Ikona skoków fakt nie zdobył złota na Olimpiadzie, ale to co osiągnął w swojej całej karierze stawia go na piedestale w Panteonie skoczków obok Nykkanena, Waisfloga ( może pisownia nie ok). nie ujmując Kamilowi choć też już jest Mistrzem jeszcze musi dużo wygrać aby zbliżyć się do Adam, czego życzę mu z całego serca.

Pzd be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki Panu Adamowi są dzisiejsze sukcesy. Małysz to Ikona skoków fakt nie zdobył złota na Olimpiadzie, ale to co osiągnął w swojej całej karierze stawia go na piedestale w Panteonie skoczków obok Nykkanena, Waisfloga ( może pisownia nie ok). nie ujmując Kamilowi choć też już jest Mistrzem jeszcze musi dużo wygrać aby zbliżyć się do Adam, czego życzę mu z całego serca.

Pzd be-ja

Za dzisiejsze sukcesy to ja bym postawił pomnik trenerowi Kruczkowi, którego układziki i oficjele PZN chcieli wykopać z trenera, a za którym zawodnicy - chwała - stanęli murem.

I mamy teraz tak jak ie mieliśmy nigdy jeżeli chodzi o drużynę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil Stoch jest naszą największą duma narodową , nikt nawet Adam Małysz nie zdobył tyle złota , a on pokazał,że można zdobywać wielkie sukcesy olimpijskie.

Weź się ogarnij i przeczytaj to co ROCH napisał. Adam Małysz nie zdobył złota bo szczyt jego formy (2 sezony) były akurat między IO, a Kamil jest teraz w szczytowej formie i zbiegło się to szczęśliwie z IO.

Z całego serca życzę aby forma Kamila trwała jak najdłużej ale tak jak napisali poprzednicy, do Adama jeszcze mu trochę brakuje.

Natomiast nikt nigdy nie zabierze Adamowi Małyszowi tego że to dzięki jego sukcesom młodzi chcą skakać i trenerzy mają z kogo zbudować drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Irena Szewińska zdobyła trzy:smile:

hehe, Robert Korzeniowski, mój kuzyn Tomasz Majewski (to samo nazwisko:tongue:)

wielu sportowców mamy przed którymi ukłon i czapka z głowy to za mało :biggrin: Najbardziej martwi mnie jedna Piotrek Żyła, bo w tym sezonie podobnie jak w ubiegłym - obudził się w marcu:mad:: żeby w przyszłym sezonie tego nie powtarzał...

pozdravka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zgadzam się z tym, że Adam Małysz ma dużo więcej medali na swoim koncie, złotych i nie tylko, ale pamiętajmy, że Kamil Stoch nie kończy jeszcze swojej kariery i na pewno jeszcze nie raz będziemy z niego dumni

____________________

No i co? ? wejdź na tą stronę No i co? ? wejdź na tą stronę przedłużanie rzęs warszawa centrum oferta Cię powali!

Edytowane przez superwonda71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...