Narty - skionline.pl
Jump to content

b4rt3q

Members
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

b4rt3q last won the day on July 9 2014

b4rt3q had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About b4rt3q

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 12/08/1988

Personal Information

 • Imię
  Bartek
 • Miejscowość
  okolice Myślenic

Ski equipment

 • Narty marka
  HEAD i.SUPERSHAPE SPPED
 • Buty marka
  LANGE FLUID 120

Skills

 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Flex nie ma nic do rozmiaru. Nie ważne czy bierzesz 150 czy 60 to rozmiar musi być taki sam. Określenie swoich potrzeb i na tej podstawie wytypowanie kilku modeli to podstawa. Jeśli ktoś nie potrafi zrobić tego sam to musi liczyć na wiedze sprzedawcy. A z tym bywa bardzo róźnie.
 2. O nartach i sprzęcie jest wiele mitów, a to jeden z nich. Spokojnie można kupić dobre buty przez internet tylko trzeba być o wiele bardziej świadomym klientem.
 3. Jeśli masz problem z zakupem bluzy to faktycznie buty mogą być nie lada wyzwaniem. Długośc/ szerokość/ rodzaj buta, na to zwaracam uwagę. Minimalne uciski znikną jak sie liner dopasuje po kilku godzinach jazdy. Jeśli nie to zostaje wygrzewanie lub odbarczanie.
 4. Niech każdy robi jak chce, mierzy, analizuje, testuje i poświęca na to czas i pieniądze. Ja nie mam problemu żeby dla siebie czy żony dobrać sprzęt na podstawie zdjecia.
 5. Dlaczego to beznadziejny pomysł? Ja bym sie cieszył jakby mi ktoś w ramach niespodzianki kuił dobre buty Jak sie ma już doświadczenie to kupno ogranicza sie do przegladniecia oferty w poszukiwaniu promocji/ew. wybraniu koloru.
 6. Jeśli żona nie jeździ zbyt dobrze to zanim się przekona do nowych lepszych nart to zdąży wrócić do starych. Wywal stare i kup żonie nowe porządne narty i buty tak zeby już nie miała wyboru Ja tak zrobiłem i owszem nasłuchałem się ze to nie sprzęt dla niej, ale po kilku zjazdach jak się już przyzwyczaiła to podziękowała.
 7. Zawodnikiem co prawda nie jestem, ale na powszednie jeżdżę w butach zawodniczych i nie mam problemu żeby jeździć 4-6 a nawet więcej godzin. Kilka par u zawodników to raczej efekt tego, że trzeba mieć jakąś rezerwę, może są różnie przygotowane (inne liftery/spojlery itp.)
 8. weź takie które Ci się podobają/ są tańsze, nie zwracaj specjalnej uwagi na markę. Byle miały anti-fog, podwójne szyby i filtr UV.
 9. Albo 2 pary, albo jedna z wymienną szybą. Szyby s0 i s3, s3 na ładne słoneczko, s0 na wszystko inne. P.S. Spokojnie idzie taki zestaw ogarnąć za 200-300zł
 10. Warto dopłacić ale nie za membranę tylko za wywietrzniki (przynajmniej z opisu wynika że te droższe mają, na zdjęciach nie specjalnie widać). Ze dwa lata temu żonie kupiłem spodnie (męskie) outhorna 10000/10000 i kosztowały 200zł. edit. Dodatkowo były mniej sztywne od tych tańszych, były lekko elastyczne co również jest bardzo wygodne.
 11. Kasina i Kompleks Beskid w Spytkowicach. http://kasinaski.pl/imprezy/sylwester-na-stoku/ http://kompleksbeskid.pl/index/pakietydetails/id/41
 12. Białka się nie dała halnemu i otwiera kolejne trasy Od Piątku 15 Grudnia 2017 r. planowane jest uruchomienie już 8 kolei krzesełkowych w Białce Tatrzańskiej Otwarcie kolejnych Kolei nr VI Pasieka Express , Kolei nr VIII Jankulakowski oraz Kolei nr IX Remiaszów zależne jest od sprzyjajacych warunków atmosferycznych. 12.12.2017 r. Wtorek 9:00 do 18:00 * Czynne koleje nr I, III , IV , V , VII 13.12.2017 r. Środa 9:00 do 18:00 * Czynne koleje nr I, III , IV , V , VI , VII 14.12.2017 r. Czwartek 9:00 do 18:00 * Czynne koleje nr I, III , IV ,
 13. Dzięki wielkie za porady. Poszedłem za radą @surfing i wczoraj kupiłem Salomon QST PRO 130. Do chodzenia świetne, lepsze niż Scarpa która mierzyłem wcześniej. Mają podeszwę zjazdową z możliwością zamiany na piny (może w końcu wybiorę się na skitury )
 14. o ile pamiętam to na kotelnicy od zawsze była 3-os kanapa i dwa orczyki, przy obecnej trasie FIS. Ale ja młody jestem
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...