Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpy luty 2016 szukam towarzystwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Splot okoliczności sprawił, że zabrakło towarzystwa na narty!

Ze względów ekonomicznych jasne jest,że lepiej jechać z kimś. No i towarzystwo na stoku, wspólne piwo, wiadomo.

Mogę jechać w terminie 1-14.02.2016, high season, wiem ;-( w zależności od środka transportu Włochy lub Austria, np Zillertal. Jeśli samolot, to pewnie Włochy. Jeśli samochód, to bliżej - Zillertal na przykład albo Flachau. Swojego samochodu wolałabym nie brać, nie jest zbyt duży, za to pali dosyć sporo.

Długość wyjazdu - 7 nocy, 6 dni jazdy.(najchętniej)

Jestem narciarką średniozaawansowaną ale nastawioną na jazdę od rana do zamknięcia wyciągów, z przerwą na obiad ;-)

Ktoś chętny?

forget_me_notka@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WZF? Jaśniej jesli można ;-)

Ja zawsze planuję taki wyjazd z dużym wyprzedzeniem.

Alternatywne forum to jakie? Czy byłaby to kryproreklama?

To jeszcze tak off topic: jak można dostać się do Val di Fiemme z lotniska w Mediolanie? Znalazłam info o fly ski bus shuttle ale one kursują tylko raz dziennie i to w weekendy. A mam fajną ofertę ale od poniedziałku do poniedziałku i bilety lotnicze w dobrej cenie również.

Albo z lotniska w Monachium do Zillertalu. Są jakieś transfery? Może ktoś tak podróżował i się orientuje?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Monachium do Zillertalu jest wiele możliwości. Pociąg, autobus, wypożyczalnia aut na lotnisku lub transfer. Wpisz w Google transfer Monachium/Zillertal i po kłopocie.

ale to nie jest tania impreza raz , dwa razy w roku korzystam z tej opcji.

luty to odległy termin ja w tym terminie planuje Tignes - dojazd , nocleg , karnet ( na całość ośrodka) wyjdzie coś około 2 tyś (każdy ogarnia sobie nocleg we własnym zakresie - http://www.location-vente-tignes.fr/ - łaczy nas jedynie dojazd)

pewnie zabraknie nam kilku osób do większego busa - bede pisał za jakiś czas o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, byłabym, myslę, zainteresowana.

Jakby były miejsca w busie, to proszę o info.

Jakieś miejsce do nocowania możesz polecić?

Nie wiem czy to tak drogo, ale właśnie znalazłem bilet w obie strony z Warszawy do Monachium za 80 euro. Do tego transfer około 50 i jesteś na miejscu w parę godzin.

No ale każdy lubi co innego.

http://www.momondo.pl/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=WAW&SD0=MUC&SDP0=05-02-2016&SO1=MUC&SD1=WAW&SDP1=12-02-2016&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false#Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=WAW&SD0=MUC&SDP0=05-02-2016&SO1=MUC&SD1=WAW&SDP1=12-02-2016&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tak drogo, ale właśnie znalazłem bilet w obie strony z Warszawy do Monachium za 80 euro. Do tego transfer około 50 i jesteś na miejscu w parę godzin.

No ale każdy lubi co innego.

http://www.momondo.pl/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=WAW&SD0=MUC&SDP0=05-02-2016&SO1=MUC&SD1=WAW&SDP1=12-02-2016&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false#Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=WAW&SD0=MUC&SDP0=05-02-2016&SO1=MUC&SD1=WAW&SDP1=12-02-2016&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

wszystko jest super szczególnie w teorii jazzu :biggrin:

jak masz byc ochotę w Monachium o 22-23 i mieć lot powrotny o 10 rano to super - logiczne godziny wylotu czyli 7-9 rano i powrotu 15-22 to już inna bajka cenowa.

Realnie ten bilet kosztuje miedzy 600 a 1200 zł i to poczatek kosztów bo .... bus z Monachium to też nie jest tak prosto szczególnie jak nie zapełniasz całego busa :)

Najłatwij i w sumie najtaniej jest wynajac jakas tania mydelniczkę, wynajac sobie narty na miejscu a swoje miec buty.

Moim rekordem jest wylot z Warszawy o 7:20 a chwile po 11 jeżdzenie na nartach w Solden.

Podsumowujac - narty do Austrii samolotem to bez złudzeń najdroższa forma transportu ale i najbardziej komfortowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 400 zł wylot około 9:00 i powrót o tej samej godzinie.

No ale tak ciężko sprawdzić.

rewelacyjna godzina powrotu czyli pobudka o 3:30 by np z Tuxa być na 7 na lotnisku ..... ja znam ceny i uważam że przy sumie kosztów wyjazdu wartod ołożyć te 200-300 zł.... jak już ktoś się porywa nma narty samolotem i nie zrywać się o 3:30 tylko spedzić dzień na nartach i wylecieć z Monachium miedzy 18 a 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok juz odpuszczam...

:biggrin::biggrin::biggrin: Czemu ? :tongue:

o 7 na ringu jest korek ... wiec trzeba być wcześniej czyli około 6-6:30, do Zilertall Areny jest 200 km czyli 2 godziny minimum wiec trzeba wyjechac o max 4

opcja z wylotem o 18 :

Jeżdzisz do 13:30 i na spokojnie jedziesz na lotnisko - korków o tej godzinie brak......

ale fakt kazdy ma swoje racje a tym bardziej Polacy :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile:Panowie!!!

że zacytuję...

Jestem narciarką średniozaawansowaną ale nastawioną na jazdę od rana do zamknięcia wyciągów, z przerwą na obiad ;-)

Ktoś chętny?

Pani nie pytała się o wstawanie na samolot, tylko wydaje mi się o towarzystwo:smile:

Ja niestety nie dam rady, ale życzę cudownych wrażeń :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam mieszkanie już wynajęte, praktycznie od 9 stycznia do 13 lutego.

To region narciarski Zillertal. Mieszkanie składa się z 3 pokoi sypialnych (2 + 2 + 3 ), oczywiście kuchnia łazienka.

W obu terminach mam wolne miejsca. Moi znajomi, którzy deklarowali chęć wyjazdu w tym terminie zaczynają się migać z jednoznaczną odpowiedzią.

Tak więc jeżeli masz jakiś swoich których chciałabyś zabrać, lub jechać sama to sprawa jest otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszkanie już wynajęte, praktycznie od 9 stycznia do 13 lutego.

To region narciarski Zillertal. Mieszkanie składa się z 3 pokoi sypialnych (2 + 2 + 3 ), oczywiście kuchnia łazienka.

W obu terminach mam wolne miejsca. Moi znajomi, którzy deklarowali chęć wyjazdu w tym terminie zaczynają się migać z jednoznaczną odpowiedzią.

Tak więc jeżeli masz jakiś swoich których chciałabyś zabrać, lub jechać sama to sprawa jest otwarta.

Dzięki ale już zarezerwowałam wyjazd.

Miłego szusowania w Zillertal ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...