Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazd na weekend do Austrii + pytanie o wyjazd w terminie 7-10.11 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to szaleństwo ale zapytam: Czy ktoś uprawia, uprawiałby wyjazd na 2-u dniowe szusowanie w Austrii. Wyjazd w piątek wieczór, powrót w poniedziałek nad ranem.

Drugie pytanie: Czy ktoś planuje wyjazd, do Austrii, w terminie 7-10.11 i miałby 2 miejsca wolne, Polska południowa ?

pozdrawiam

T72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to szaleństwo ale zapytam: Czy ktoś uprawia, uprawiałby wyjazd na 2-u dniowe szusowanie w Austrii. Wyjazd w piątek wieczór, powrót w poniedziałek nad ranem.

A i na jeden dzień się zdarzało, tylko zastanawia mnie dlaczego ten powrót w poniedziałek nad ranem:confused::, skoro skończę dzień narciarski w niedziele, to nad ranem śpię w swoim łóżku w domu i o bożym świecie nic nie wiem:rolleyes::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech tam,co tam na dwa dni.:cheerful:

Kiedyś ja i SB popełniliśmy jednodniowe szaleństwo.

Wyjazd z B-B do http://www.turracherhoehe.com/pl o 2:00 (660km) a 0 9:00 siadaliśmy na pierwsze krzesło.:applause:

Powrót o 16:00 i około 23:0 w B-B.:stupid:

Było to 9 lat temu wstecz.I było wtedy bardzo OK.

Dzisiaj już byśmy się nie wybrali na taką ekstremę.

Ryzykuje się wiele.Zbyt wiele!

Zarówno na drodze jak i na stoku.Nawet wymieniający się kierowcy nie wiele tu dają.Bo cóż to za wypoczynek na siedząco w samochodzie po całym dniu nartowania.

Ryzykowne,ale wykonalne.

Tylko jaka może być cena.:cool::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech tam,co tam na dwa dni.:cheerful:

Kiedyś ja i SB popełniliśmy jednodniowe szaleństwo.

Wyjazd z B-B do http://www.turracherhoehe.com/pl o 2:00 (660km) a 0 9:00 siadaliśmy na pierwsze krzesło.:applause:

Powrót o 16:00 i około 23:0 w B-B.:stupid:

Było to 9 lat temu wstecz.I było wtedy bardzo OK.

Dzisiaj już byśmy się nie wybrali na taką ekstr

Mówisz serio :rolleyes::

Toć jeszcze nie byłeś ze mną na dniówce w Alpach a rozmawialiśmy o tym nie tak dawno :wink:

SB też by nie pojechał :eek:

Uuuu :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz serio :rolleyes::

Toć jeszcze nie byłeś ze mną na dniówce w Alpach a rozmawialiśmy o tym nie tak dawno :wink:

SB też by nie pojechał :eek:

Uuuu :tongue:

Nie myśl o mnie źle. :wink: :tongue:

Bo nigdy nie wiadomo kiedy głupi żartuje.:stupid: I pojedzie...

...,wg. zasady,że "cygan dla towarzystwa dał się powiesić". :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykuje się wiele.Zbyt wiele!

Zarówno na drodze jak i na stoku.Nawet wymieniający się kierowcy nie wiele tu dają.Bo cóż to za wypoczynek na siedząco w samochodzie po całym dniu nartowania.

Tak na dobrą sprawę, można by sie pokusić o zrobienie czegoś takiego ekipą. Spotyka się kila osób, jadą wynajętym busem z kierowcą. Oni śpią - on prowadzi - oni nartują, on odpoczywa i w drugą stronę tak samo.

Tylko nie wiem czy nie trzeba wtedy dwóch kierowców zaangażować. No ale zawsze to jakiś pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie do końca ;)

Ostatnio znajomi wynajmowali busa na wyjazd i tragedii nie ma.

Poza tym to jest takie luźne szukanie alternatywy dla wyjazdu w duecie. Figo, tzn. MB (dawniej Figo) :D :D :D napisał, że jechali we dwóch. Koszty przejazdu dla dwóch osób aż takie małe nie są. W momencie kiedy znalazłoby się np. 8 chętnych to może wynajem busa z kierowcą wyszło by porównywalnie? Tak luźno rzuciłem, ale z ciekawości mozna kiedyś to przeliczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie do końca ;)

Nie ma opcji....

Bus z kierowcą to koszty ok 2 zł za 1 km, czyli 1400 km, zakładając że jedzie w jedno z bliższych miejsc z PL daje 2800 zł czyli na głowę ponad 300 zł

Zakładając już ekstremalnie że samochód spali dychę plus winiety daje 700 zł, czyli 175 na głowę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca sie zrozumieliśmy więc jeszcze raz: wyjazd w piątek wieczór, jazda przez noc, w sobote na narty, normalny nocleg i po nartach w niedziele powrót. Tak więc jeden normalny nocleg jak najbardziej jest.

A my to taki offtopik z tym wyjazdem bez noclegu sobie "strzeliliśmy" tutaj.:cool::

Ta "debata" nie dotyczyła Twojego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...