Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie o wyjazd na narty. Pomóżcie


Miliannna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Jeśli koleżanka ma duże doświadczenie jako instruktor narciarski to może was uczyć, jeśli nie to lepiej będzie dla obu stron tego zaniechać. Niech was uczy od początku ten kto robi to dobrze, czyli instruktor.

W Austrii jest kilkaset ośrodków narciarskich i kilka tysięcy kilometrów tras, więc na pytania czy tam jest fajnie trudno sensownie odpowiedzieć. Jeśli do tej pory nie jeździłyście na nartach to będzie jak wycieczka w Kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam trochę jeździłam w naszych rodzimych górach jak byłam mała i coś tam jeszcze pamiętam... reszta mamniejsze bądź większe doświadczenie więc powinno być w porządku... lubimy kosmos xD

A tak na poważnie to właśnie dla tego pytam jak tam może być... Może warto się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakichś wypadków czy coś? jak sądzisz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... i pojedziemy chyba do austrii. jak myślicie? fajnie tam jest? :)

fajnie...fajnie...

Jak to kiedyś jadąc przez AT i wioząc MB(dawniej Figo) jak się rozjaśniło i słoneczko poranne już oświetlało przydrożne łąki, MB się porozglądał i rzucił: jak tu pięknie, tu nawet q...a krety nie rują

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam trochę jeździłam w naszych rodzimych górach jak byłam mała i coś tam jeszcze pamiętam... reszta mamniejsze bądź większe doświadczenie więc powinno być w porządku... lubimy kosmos xD

A tak na poważnie to właśnie dla tego pytam jak tam może być... Może warto się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakichś wypadków czy coś? jak sądzisz? :)

Konieczne jest dobre ubezpieczenie narciarskie.Dobre tzn.takie które zagwarantuje nie tylko konieczną opiekę medyczną ale również transport medyczny w tym również aby starczyło kasy na helikopter.Bo tam w większości wypadków z gór nieszczęśników zwozi kopter.

Austria jest okey.

Tylko,że to pojęcie równie szerokie jak ocean.

Możecie wybrać nieświadomie ośrodek,który będzie zbyt wymagający jak dla początkujących i może to przerodzić się koszmar.

Pytajcie tutaj dalej a dobre dusze,których tu nie brakuje,z pewnością wam pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Udało się doświadczonego kolegę namówić żeby z nami pojechał więc już mamy wybrane dobre miejsce na szlifowanie umiejętności. On ma uprawnienia instruktora więc pomoże nam też już na stokach. A jak z tymi ubezpieczeniami? Jedziemy za 2 tygodnie i zastanawiałam się już nad tym i nie mogę zdecydować co i skąd brać... ostatnio dużo się tego wszystkiego narobiło. Znalazłam taką stronkę http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=53998231#post53998231 . Co o tym myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...