Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pierwsze informacje żeglarskie


Japoński

Rekomendowane odpowiedzi

Policzyłem że przy swojej wypadkowej masy do wymiarów Bobic może robić za dryfkotwę dla jednostek pływających klasy s/y Pogoria

Swobodnie jest w stanie utrzymać taki żaglowiec na położonym kursie nawet przy sztormach powyżej 12 B. :-))

A dzisiaj jeszcze : na mazury, mazury...

kto będzie - jestem na Nidzkim, startuję z Karwicy - można pomyśleć o jakiejś fajnej imprezce, gdzieś na bindudze. Niebywalców Nidzkiego ostrzegam że tam jest strefa ciszy - Silnik niet!!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje żeglarskie

Czyli rozumiem to, że wszyscy którzy posiadają motorówki, skutery wpływają na Nidzkie i psujemy weekend Japońskiemu ;))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje żeglarskie

...że wtrące:

na Międzybrodzkie czy Żywieckie (jeziora - dla słabych z geografii) też bliżej niż do stawu w Łazienkach ;D

W sobotę dmuchało w żagle tak, że nawet w TV o tym mówili.

Pozdrowienia z "Hrabstwa Kęt"

ardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje żeglarskie

Łikend był zabawny jak chodzi o wiatr - na przemian silne szkwały ze wszystkich stron jednocześnie oraz cisza. Muszę Zytę wyszkolić na legwana woprowca - i będzie spokój. Gorzej bo jak kogoś uratuje to pacjent podczas holowania do brzegu może zejść na zawał. A Bobicowi ewidentnie szok tlenowy zaszkodził - za mało somgu w wawie - niezwyczajne biedactwo. :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje żeglarskie

hehe...nie zauważyłem, ze forum już otwarte:) Pozdrawiam....nie byłem jeszcze na Mazurach, ale własnie mam okazję pojechać tam w drugiej połowie lipca. Dużo tam ludzi? Gdzieś 8 lat emu się tam wybierałem ze znajomymi, ale już na Słonecznym (SZczecin Polska) jeden samochód się zepsuł i ostatecznie wylądowaliśmy między Czaplinkiem i Starym Drawskiem:)było G!

Pzdr

drbru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...