Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kurta i spodnie


daniel_torun

Rekomendowane odpowiedzi

Poszperaj sobie tutaj, dużo markowych ciuchów w dobrych cenach. Ja jakoś nie mam aż takiego zaufania do sztandarowej decathlonowej marki.

https://www.limango-outlet.pl/kurtki-narciarskie-i-snowboardowe-meskie

https://www.limango-outlet.pl/meskie-spodnie-narciasrksie-i-snowboardowe

Wolałbym przymierzyć przed zakupem. Niestety rozmiary się różnią między producentami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie podoba, jak mierzyłeś i dobrze wszystko leży, wygodne, bierz!

Jest tylko jeden problem, a może i dwa.

Pierwszy, musisz teraz kupować? Za miesiąc, najwyżej dwa, kupisz to za połowę ceny.

Drugi, wydaje mi się że ważniejszy- MARKA! Dostałeś już propozycję zakupu wyrobu tak zwanego MARKOWEGO. Nic to, że ten markowy może być gorszy, mniej wygodny lub po prostu brzydki. Ta marka to wśród pewnej grupy "narciarzy" badziew, wiocha. To jedna z najtańszych marek i dla niektórych nie do zaakceptowania. Niby nie szata zdobi człowieka, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumer, jeśli pijesz do mnie to śpieszę wyjaśnić, że nie mam obsesji markowych ciuchów i chętnie korzystam z Decathlonu, mam polary, koszulki termiczne i inne rzeczy ich własnych marek, ale akurat kurtki i spodnie narciarskie traktuje jako pewną inwestycję na kilka sezonów i wybieram producentów, do których mam większe zaufanie. Moi przyjaciele zaopatrzyli się w kurtki Wedze na ich pierwszy sezon narciarski i od razu po nim je wymienili, bo były ciężkie, siermiężne i pocili się w nich jak myszy. Być może kupili najtańsze produkty tej marki nie zwracając uwagę na parametry, nie wiem. Ja korzystałam do tej pory z kurtek i spodni Icepeak, Spyder, The North Face i Volkl, często kupowanych w outletach i na wyprzedażach i mogę je polecić, ze względu na użyte materiały, krój, parametry i wytrzymałość. Jeśli więc za marką idzie jakość, to ma ona znaczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumer, jeśli pijesz do mnie to śpieszę wyjaśnić, że nie mam obsesji markowych ciuchów i chętnie korzystam z Decathlonu, mam polary, koszulki termiczne i inne rzeczy ich własnych marek, ale akurat kurtki i spodnie narciarskie traktuje jako pewną inwestycję na kilka sezonów i wybieram producentów, do których mam większe zaufanie. Moi przyjaciele zaopatrzyli się w kurtki Wedze na ich pierwszy sezon narciarski i od razu po nim je wymienili, bo były ciężkie, siermiężne i pocili się w nich jak myszy. Być może kupili najtańsze produkty tej marki nie zwracając uwagę na parametry, nie wiem. Ja korzystałam do tej pory z kurtek i spodni Icepeak, Spyder, The North Face i Volkl, często kupowanych w outletach i na wyprzedażach i mogę je polecić, ze względu na użyte materiały, krój, parametry i wytrzymałość. Jeśli więc za marką idzie jakość, to ma ona znaczenie :wink:

A dlaczegóż to miałbym do kogoś pić?

PS, ja spodni nie traktuję jako inwestycję. Może jakbym kiedyś odłożył z 10 par jeansów "Rifle" lub tureckich "piramid", dziś sprzedałbym je z zyskiem? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że doskonale wiesz, co miałam na myśli używając słowa "inwestycja" :wink: Kurtkę TNF zakupioną 6 lat temu nadal użytkuję i choć po tylu praniach nie ma już takich właściwości jak po zakupie, to nadal jest bardzo dobra i nie żałuję ani złotówki, którą na nią wydałam. Ale każdy może mieć inną kalkulację i niech kupuje tak, żeby mu było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się ;-)

Na narty jeżdżę dwa razy w roku od 6 lat. Poprzedni sprzet się zużył ;) Wyjazd za dwa tygodnie i szukam czegoś nowego. Nie musi być markowe a wystaczające na moje potrzeby. Zaproponowane przeze mnie rzeczy z D nie są najtańszymi . Dużo biegam i mam też parę bluz czy getrów z D i są ok . Wg mnie nie odstają jakością od np. firmy N której mam najwięcej ubrań biegowych.

Z narciarskimi rzeczami nie mam doświadczenia. Widzę , że na papierze przynajmniej mają dobre parametry. Nic więcej. Dlatego się do Was zwracam. Myslałem też o 4F , ale u mnie mały wybór w sklepie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...