Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

potrzebna porada specjalisty :)


weronika_s

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

zastanawiam sie nad kupnem dobrych nart, lubie szybką agresywną jazde. Zauważyłam ze podczas szybkiej jazdy moje Elany Integra 3.0 wpadaja w drgania i wogole jakoś nie lubia szybkosci... ;) dlatego moja uwage zwrocily Fischery Rc4 worldcup SC, Elany SLX, Atomic S9 lub S11, Fischery Rx8 lub 9. Poleccie mi jakies narty dla kobiety :) drugie pyt. jaka dlg. dobrać? waze 65 kg, 175 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

Polecam Ci narty "dla kobiet" czyli slalomki robione z myślą o osobach nie wymagających twardych desek, lżejszych (kobiety), a o parametrach slalomki. Potocznie narty te nazywane są "drugą slalomką". Każda firma ma takie w swojej ofercie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

A może Head'y z grupy Lightning - "wyższa" I.C. Super Raiflex 2 lub "niższa" C Raiflex 2.

Lub - nieklasyfikowane jako "kobiece" - IC 180, IC 160, C 140.

Proponuję też zobaczyć katalogi - sztandarowy NTN lub Katalog Magazynu Narciarskiego SKI - ten drugi szczególnie - więszy przegląd, orientacyjne ceny

Albo trochę poeksperymentować z nartami z wypożyczalni i dobrać te najbardziej właściwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

>>teraz pozostaje dylemat jakiej firmy są najlepsze ?

No więc tutaj królują jedne narty - niekoniecznie są we wszystkim najlepsze, ale niektórzy nie mogą się powstrzymać aby o nich ciągle nie krzyczeć ;))

--

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

Witam , jeśli chodzi o przyjazne narty to polecam HEAD Wordcup i. SL CP 13, to jest własnie ta druga slalomka o której kolega wspominał. Narty te sprawdziłem w tym sezonie ( są bardzo przyjemne ) napewno Cię nie zawiodą. Można na nich wycinać co się komu podoba. Narta może nie tania ale za jakość trzeba zapłacić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

Jeśli wolisz dłógie skręty to piszą Ci pierdoły że slalomówki!!!!!!!!!

do dłógich skrętów to narty gigantowe czyli od ok 17metrów radius czyli promień sktęru ok do góry . Fischer jest przereklamowany!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

Jak długie skręty, to po kiego bierzesz narty z grupy SC ??

I Fische SC i Atomic SL9, SL11, itp to narty typowo slalomowe.

No, dopiero RX9 jest narta do długiego skrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

tak się znasz chłopino jak dla Ciebie zjeżdżanie głowa w dół czy do góry nie ma znaczenia....zastanów się co piszesz i nie bruźdź takim smrodem na poważnym forum narciarskim, oki?to taka dobra rada...jak chcez zachować jeszcze choć cień powagi i honoru...pozdro 4 all skier's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

bobic to chodziliśmy do jednej szkoły hahaahha

ale nie wy tym żecz czasami jest wskazane żeby ostrzej podyskutować

czyż nie mam racji??????

fischerek a tak na wstępie jestes zawodnikiem????? a gdzie ta nasza kadra???

i jeszcze jedno nie sap tak na mnie.

a to co w ankiecie piszę to juz wiesz................

i wyluzuj!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada specjalisty :)

wiesz, rejskarwer, dyskósja ma sens,jak jest na poziomie.

a ty pojawiłeś się znikond i od razu robisz smrut.

a chyba nie o to nam fszystkim chodzi, co nie ?

Co do pytania do fiszerka, to powinieneś mieć szacónek do tego gościa, bo jakbyś morze zerknoł na wyniki zawoduw instróktorskich SITNu, to inaczej byś szczekał.

Co do kadry, to poczytaj trohe internet, poszperaj magazyny narciarskie, to sie dowiesz, kim jest parę osub na tym foróm.

No to tyle, kwoli wyjaśnienia.

Dobra, nie piszę już, bo się przyzwyczaję do tych błędów. :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...