Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wybór nart.


greco75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z doborem nart, a porady sprzedawców na giełdzie w Katowicach, szkoda pisać.

1. Płeć - M

2. Wiek - 40

3. Waga - 85

4. Wzrost - 176

5. Na nartach jeżdżę 3 sezon, ( ok 21 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na 5 może powoli 6

7. Moje buty to - Nordica SportMachine 100

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Blizzard Firebird XOP 159 cm

9. Preferuję styl jazdy - ciężko powiedzieć, raczej długi skręt na przygotowanych trasach, ale krótkim też chętnie pojeżdżę

10. Upatrzyłem sobie narty - Atomic D2 VF75 (12/13) lub Rossignol Experience 76 CA (13/14) lub Atomic Redster LT (12/13) długość 166 cm

11. Mój budżet na narty to około - szukam na razie na rynku wtórnym.

Obecnie jeżdżę na w/w nartach. Na krawędziach nie bardzo idzie na nich pojeździć. Wytypowane narty mogę mieć w dobrym stanie i fajnej cenie (do 500zł). Kręcą mnie te Atomic D2 VF75 http://www.skionline.pl/sprzet/narty,12-13,atomic,d2-vf-75-white,5661.html.

No właśnie tylko czy taka narta jest dla mnie. Czy nie za dużą sobie stawiam poprzeczkę. Za dwa tygodnie jadę na ferie z rodzinką i muszę coś zakupić, bo moje narty do nauki przejęła małżonka i jej spasowały.

Dziękuję i pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :)

Nie jestem specem od sprzętu ale mam podobne parametry do Ciebie i gdybym wybierał coś z tego co proponujesz to chyba bym się zainteresował bliżej tymi Atomicami Redster LT.

Jeżeli nie oceniasz zbyt optymistycznie swoich umiejętności to żadna z przedstawionych nart nie powinna być dla Ciebie za trudna. Może ktoś z forumowych expertów sprzętowych podpowie coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :)

Nie jestem specem od sprzętu ale mam podobne parametry do Ciebie i gdybym wybierał coś z tego co proponujesz to chyba bym się zainteresował bliżej tymi Atomicami Redster LT.

Jeżeli nie oceniasz zbyt optymistycznie swoich umiejętności to żadna z przedstawionych nart nie powinna być dla Ciebie za trudna. Może ktoś z forumowych expertów sprzętowych podpowie coś więcej.

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że faktycznie nie przeceniam swoich umiejętności. Tak mi się wydaje, że wg skali z forum pewna 5.

Może jakieś inne narty dla średniaka mi polecicie. Niestety celuje tylko w sprzęt używany, bo dostępne środki max 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Proszę O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ bo muszę dzisiaj podjąć decyzję.

Mam okazję kupić po bardzo okazyjnej cenie Salomon 24H Sport http://www.skionline.pl/sprzet/narty,13-14,salomon,24-hours-sport-z10,6757.html

Długość 165 cm. Czy to nie za krótkie narty przy moim wzroście ok 176 cm?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Proszę O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ bo muszę dzisiaj podjąć decyzję.

Mam okazję kupić po bardzo okazyjnej cenie Salomon 24H Sport http://www.skionline.pl/sprzet/narty,13-14,salomon,24-hours-sport-z10,6757.html

Długość 165 cm. Czy to nie za krótkie narty przy moim wzroście ok 176 cm?????

Tylko na podstawie opisu i moja opinia, Słaba ta narta dla średniozaawansowanego i 5cm za krótka na twoje gabaryty. Moze jakis lepszy fachowiec ci tutaj doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jak to jest z wyborem nart? wczoraj byłem w Decathlonie i babka w ogóle nie bardzo wiedziała jak powinna mi je dobrac. wyszedłem z kwitkiem, zaczałem potem troche czytać, że potrzeba dobrac narty do wzrostu. znacie jakis sklep w krakowie z miare profesjonalna obsługa, która dobierze mi odpowiednie narty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...