Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bluza aktywna narciarska - pomóżcie plz!


cjorny

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż cenię sobię wygodę na stoku postanowiłem kupić w tym sezonie narciarską bluzę aktywną ( Burtona, z system Dryride Thermex)

Mam pytanie - czy bluza taka (oczywiście z odpowiednimi ubraniami pod spodem - bielizną termo, polarem itd) jest w stanie zastąpić kurtkę? Czy jest tak samo ciepło, nie przemaka itd? Wg producenta wiadomo że tak, ale chciałbym poznać opinię osób jeżdżących w takich rzeczach

Wielkie dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A podrzuć linka do bluzy bo i sam jestem ciekawy jak sprawują się tym podobne bluzy bo zastanawiam się czy nie kupić sobie coś w tym stylu skoro taka wiosna w Polsce tej zimy.

Ja trafiłem dzisiaj na fajne DC ale właśnie na pierwszy rzut oka wyglądają jak takie zwykłe (chociaż opis oczywiście dedykuje je do sportów zimowych).

Już bardziej adekwatnie wygląda Picture: http://www.ekosport.co.uk/picture-wind-blue-16-p-9-5389.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, szukam jakiejś niedrogiej i ciepłej bluzy narciarskiej, niedługo wybieram się na stok i nie chciałabym zbytnio przemarzną, przydałaby mi się jakaś czapka też i komin polarowy, może wiecie, gdzie mogła bym takie coś kupić w necie, albo stacjonarnym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, szukam jakiejś niedrogiej i ciepłej bluzy narciarskiej, niedługo wybieram się na stok i nie chciałabym zbytnio przemarzną, przydałaby mi się jakaś czapka też i komin polarowy, może wiecie, gdzie mogła bym takie coś kupić w necie, albo stacjonarnym sklepie?

Zaczęły się wyprzedaze. Idż do Factory lub każdego innego go -sportu, intersportu, mares, 4F, czy innego sportowego i coś wybierzesz. Jak Ci nie zależy na marce, a i w kolorach nie będziesz wybrzydzać, kupisz kurtkę już za 2 stówy ( na nawet i taniej). Tam też kupisz czapki, szaliki, kominiarki, kominy, rekawiczki, bieliznę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

JA kupiłem bluzę aktywną BURTON-a już ładnych parę lat temu i do dzisiaj jestem z niej zadowolony. Jest bardzo cienka z delikatnym polarkiem od wewnątrz. Jeździłem nawet w deszczu i zawsze było elegancko. Oczywiście pod nią "cebula" czyli kilka warstw czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bluza aktywna narciarska - pomóżcie plz!

Bluzy tej jeszcze nie miałem ale z chęcią przetestuję. Ogólnie u mnie produkty firmy Burton świetnie się sprawdzają, jeśli chodzi o kurtki narciarskie to zwykle kupuję właśnie z Burtona i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, polecam zajrzeć na snowshop.pl :)

Edytowane przez munieek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...